Moda

Magic Eyelash Growth Serum Eyelash Booster - Aplikacja, recenzje

Pin
Send
Share
Send
Send


Wzmacniacz rzęs Serum do wzrostu rzęs pomaga zwiększyć wzrost i objętość rzęs

Jeśli rzęsy rosną słabo, spróbuj użyć biologicznie aktywnych środków dla niemieckiej firmy Dr. Theiss Naturwaren GmbH. Serum do wzrostu rzęs Eyelash Booster ten producent pomoże zwiększyć wzrost i objętość i będzie nadal utrzymywał je w idealnym stanie.

Wiele kobiet, które regularnie robią maseczki do włosów, nie uważa, że ​​rzęsy również wymagają opieki.

Dlaczego rzęsy stają się cieńsze i zaczynają wypadać?

Wiele kobiet, które regularnie robią maseczki do włosów, nie uważa, że ​​rzęsy również wymagają opieki. Są one szczególnie dotknięte codziennym używaniem tuszu do rzęs, cieni do powiek i innych kosmetyków.

Naturalnie wygląd rzęs i ich objętość zależy od wewnętrznego stanu całego organizmu. Z braku składników odżywczych włosy prawie przestają rosnąć i zaczynają się rozrzedzać. Rzęski także zwalniają wraz z wiekiem - ich cykl życia ulega skróceniu, a nowe rosną bardzo powoli.

Rzęsy mogą zmienić swoją strukturę i stać się cieńsze z powodu innych czynników:

 • zablokowanie mieszków włosowych z powodu niewystarczającego oczyszczenia skóry w okolicach oczu i niepełne usunięcie kosmetyków przed snem;
 • obrażenia przez zwijanie szczypiec;
 • intensywne działanie mechaniczne na skórę, na przykład w procesie usuwania kosmetyków lub nawyków, które często pocierają oczy;
 • stosowanie niesprawdzonych kosmetyków, które zawierają substancje agresywne;
 • z powodu ciężkiej choroby lub regulacji hormonalnej.

Wygląd rzęs i ich objętość zależy od wewnętrznego stanu całego organizmu.

To ważne! Produkty Dr. Theiss Naturwaren całkowicie nie zawierają konserwantów, hormonów, silikonów, parabenów i aromatów. Naturalne składniki nie powodują alergii.

Skład super surowicy

Producenci surowicy Eyelash Booster empirycznie byli w stanie uzyskać równowagę naturalnych i absolutnie bezpiecznych składników, co zapewnia najszybsze odzyskanie struktury rzęs i zwiększenie ich wzrostu. Podobny efekt uzyskuje się dzięki zastosowaniu najważniejszych substancji biologicznie czynnych do cebulek włosów.

Szczególną uwagę zwrócono na opis składnika zwanego bimatoprostem, wprowadzonego do surowicy. Jest analogiem podobnej do hormonu substancji prostaglandyny, która jest zawarta w niewielkiej ilości w naszym organizmie. Kiedyś okuliści zwrócili uwagę na jedną rzecz: podczas używania tego narzędzia jako spadku ciśnienia rzęsy stały się bardziej puszyste i zaczęły rosnąć w szybkim tempie. Dzisiaj bimatoprost jest niezbędnym i najważniejszym składnikiem surowicy Eyelash Booster.

Producenci surowicy Eyelash Booster empirycznie byli w stanie uzyskać taką równowagę naturalnych i absolutnie bezpiecznych składników, co zapewnia najszybsze przywrócenie struktury rzęs i poprawę ich wzrostu.

Poza powyższymi substancjami, do zasilania rzęs i zwiększenia ich wzrostu wprowadzono:

 • Biotyna (witamina B7) do produkcji kolagenu, białka, zapewniająca wytrzymałość i elastyczność włosów;
 • pantenol, stymulujący procesy regeneracyjne i nawilżające rzęsy;
 • cynk: aby chronić je przed wysuszeniem i kruchością, a także zmiękczać włosy;
 • gliceryna, wzmacniająca połysk;
 • arginina: aminokwas poprawiający krążenie krwi i rozszerzający naczynia krwionośne;
 • kofeina przyspieszająca mikrokrążenie krwi;
 • sól kwasu hialuronowego: substancje, które przyspieszają wzrost rzęs.

Jak to działa?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak rosną nasze rzęski? Mówimy.

Ich wzrost można podzielić na trzy główne fazy:

 • anagen: przez 12-14 tygodni (a to prawie 3 miesiące) - jest to okres wzrostu;
 • katagen: uważany jest za fazę przejściową, trwa 2-3 tygodnie; produkcja komórek stopniowo zwalnia;
 • telogen: okres odpoczynku, w zależności od wieku kobiety i cechy jej ciała mogą trwać od 8 do 12 tygodni; stare rzęski w tym czasie wypadają, ale nowe nie rosną jeszcze.

Utrata rzęs to naturalny proces. Jeśli jednak nowe nie pojawią się w miejsce starych, warto włączyć alarm.

Zastanowimy się teraz, w jaki sposób biologicznie aktywne składniki, które tworzą serum do wzrostu rzęs, wpływają na te fazy:

 • pod wpływem tych substancji pierwsza faza wzrostu ulega znacznemu wydłużeniu w czasie;
 • czas odpoczynku jest skrócony;
 • wzrasta tempo wzrostu;
 • odżywiając i nawilżając rzęsy, zwiększają wzrost komórek i zwiększają ich grubość.

Teraz rzęsy nie muszą już się gromadzić! Istotnie, w przeciwieństwie do tradycyjnych produktów, surowica dostarcza substancje czynne bezpośrednio do mieszków włosowych, szybko wzmacnia mieszki włosowe i zapewnia stały i długotrwały efekt oraz naturalny wzrost włosów. Plus serum nawilża. Dzięki regularnym aplikacjom rzęsy będą miały piękne zgięcie i zyskają naturalny i zdrowy połysk.

W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów, serum dostarcza substancje aktywne natychmiast do mieszków włosowych, szybko wzmacnia mieszki włosowe i zapewnia stały i długotrwały efekt oraz naturalny wzrost włosów.

To ważne! Nie dopuszczaj do kontaktu z innymi przedmiotami. Rzeczywiście, w przypadku kontaktu z jej bakteriami, możesz doprowadzić infekcję do oka. Regularnie spłukuj i dobrze wysusz.

Jak zastosować narzędzie?

Wzmacniacz Ishil stosuje się do rzęs raz dziennie przez co najmniej miesiąc. Jest to wygodniejsze do zrobienia w nocy, po całkowitym usunięciu kosmetyków. Wygodna szczotka pozwala to bez trudu. Po osiągnięciu pożądanego efektu można zmniejszyć częstotliwość używania i dodatkowo smarować rzęsy narzędziem tylko 1-2 razy w tygodniu.

Aby uzyskać idealny wynik, surowica powinna być stosowana 6-8 tygodni. Zauważysz jednak widoczny efekt w ciągu miesiąca, a czasami w ciągu kilku tygodni. W tym czasie nie będzie zauważalnego wzrostu, ale rzęsy staną się nieco gęstsze, grubsze i ciemniejsze. Ich strata również się zatrzyma, jeśli wcześniej miałeś z tym problemy.

Aby zapobiec dostaniu się produktu do oczu, należy go nakładać tylko na górną powiekę bliżej korzeni, zamiatając rzęsy pędzlem i rozprowadzając produkt na całej długości. Bardzo łatwo to zrobić - wystarczy dwa lub trzy ruchy. Podczas zamykania oczu surowica będzie rozprowadzana wzdłuż dolnych rzęsek.

Początkowo możesz poczuć lekkie mrowienie. Oznacza to tylko, że aktywne składniki surowicy zaczynają działać. Nawiasem mówiąc, nawet gdy dostanie się w oczy strasznych, nic się nie wydarzy - nie będzie mocno szczypać w oczy. Ponieważ Eyelash Booster jest szybko wchłaniany, po kilku minutach można z łatwością stosować dowolne kremy przeznaczone do pielęgnacji skóry powiek.

Aby zapobiec dostaniu się produktu do oczu, należy go nakładać tylko na górną powiekę bliżej korzeni, zamiatając rzęsy pędzlem i rozprowadzając produkt na całej długości

Brak hormonów i agresywnych substancji w serum Eyelash Booster czyni je bezpiecznymi dla oczu. Ponieważ nie powoduje łzawienia i silnego wypalenia rogówki, może być stosowany nawet w przypadku noszenia soczewek. Przed zastosowaniem ich środki są usuwane. 15 minut po wchłonięciu można ponownie włożyć kompozycję obiektywu.

Wskazówka! Ponieważ serum bardzo szybko wnika w skórę i praktycznie nie pozostaje na powierzchni, nie ma potrzeby dalszego czyszczenia oczu przed nałożeniem kosmetyków.

Plusy i minusy Boelash Booster

Oczywiście, aby rzęsy 2 razy dłuższe lub kilkakrotnie grubsze, wciąż są nierealne. Przecież wiele zależy od naszej dziedziczności i po prostu nie można jej zmienić. Ale aby rzęski uporządkować i zniwelować szkodliwe skutki stosowania kosmetyków, przedłużania rzęs lub przyspieszać ich wzrost podczas regulacji hormonalnej, może być całkiem.

Oprócz powyższych zalet - przyspieszenie wzrostu rzęs i zwiększenie ich gęstości, - zalety tego produktu obejmują łatwość użycia:

 • ergonomiczny kształt butelki; na zewnątrz przypomina puszkę na tusze lub płynną kredkę do oczu, tylko z cieńszą i bardziej miękką, bardzo wygodną szczotką;
 • opłacalność: do rozmazywania rzęs na jednym oku, dość mała kropla;
 • narzędzie ma średnią grubość, nie rozprzestrzenia się i jest nakładane bardzo łatwo;
 • przyjemny, ale niezbyt silny zapach naturalnych składników.

Minusem, niestety, jest cena funduszy. Kup serum do powiększania rzęs o objętości 2,7 ml na 1400-1600 s.

Narzędzie ma średnią gęstość, nie rozprzestrzenia się i jest stosowane bardzo łatwo

Nie ma przeciwwskazań. To prawda, lekarze uważają, że nie należy stosować żadnego silnego leku, w tym odżywki do rzęs:

 • karmienie piersią;
 • ciąża;
 • i po przebiegu chemioterapii.

To serum jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe, ale jeśli eksperci tak twierdzą, lepiej błądzić i postępować zgodnie z ich radami.

Gdzie kupić Eyelash Booster?

Firma Dr.Theiss Naturwaren sprzedaje swoje produkty tylko poprzez sieci aptek (głównie w aptekach dużych miast i centrów regionalnych) na swojej oficjalnej stronie internetowej i stronach dystrybutorów.

Jeśli spotkasz serum Eyelash Booster w zwykłym sklepie - to prawdopodobnie fałszywka.

Wskazówka! Za pomocą surowicy Eyelash Booster można również dbać o brwi. Smaruj je wieczorami jednocześnie rzęskami codziennie - a miesiąc później zobaczysz ten sam efekt.

Jak długo wytrzyma jedna butelka?

Pomimo niewielkiej objętości butelka jest zwykle wystarczająca na 2, a przy ostrożnym wydawaniu i na 3 miesiące codziennego użytku. Pamiętaj jednak o zwróceniu uwagi na okres i warunki przechowywania. Zamknięta butelka może być przechowywana do 2 lat w temperaturze pokojowej. Po otwarciu lepiej umieścić go w lodówce - w tym przypadku zawarte w nim substancje utleniają się wolniej i można bezpiecznie używać go przez sześć miesięcy lub dłużej.

Zamknięte fiolki mogą być przechowywane do 2 lat w temperaturze pokojowej.

Opinie dotyczące użytkowania

Nastya, 23 lata: Po zbudowaniu rzęsami wydarzyło się coś strasznego. Długi nie mógł odzyskać. Wiedziałbym wcześniej o Boelash Booster, już dawno je przywiozłem. Po dwóch tygodniach użytkowania natychmiast odłamać mniej stali. Dzięki producentowi, inaczej pozostałbym całkowicie bez rzęs. Ale brwi nie starały się nasmarować. Ogólnie jest to pomysł.

Natalia, 21 lat: To serum zostało mi polecone przez okulistę. Po zapaleniu spojówek moje rzęsy z jakiegoś powodu zaczęły się kruszyć. Kupiony, nie żałuję pieniędzy. Odzyskany na szczęście bardzo szybko. Nawet grubsza stal. Osobiście byłem zadowolony.

Aby zobaczyć pierwsze wyniki, musisz użyć narzędzia przez co najmniej miesiąc.

Katerina, 31 lat: Wiem, że efekt serum będzie dobrze widoczny dopiero za miesiąc. Ja na razie smaruję go rzęsami na noc tylko przez dwa tygodnie. Codziennie studiuję je w lustrze. Niestety jeszcze nic nie zauważyłem. Ale jej kolega jest szczęśliwy - mówi, że nie miała takich rzęs nawet w dzieciństwie.

Nadzieja, 33 lata: Kusiło mnie i kupiłem to serum na prezentacji Eyelash Booster. Rzęsy wydają się być trochę ciemne. Ale mam je i tak z natury grube. Najwyraźniej nie mają już gdzie się rozwijać. Ale biały kwiat na nich, który bardzo trudno zmyć, nie jest zbyt podobny.

Dina, 24 lata: Długo marzył o grubych rzęskach. Długość mi odpowiadała, ale zawsze były tak cienkie, że po użyciu tuszu do rzęs mogłem łatwo zginać je palcami w dowolnym kierunku, nawet bez użycia kleszczy. Oznacza to kupowanie w aptece. Drogie, oczywiście. Ale nie żałuję - rzęsy stopniowo stają się coraz grubsze. Szkoda tylko, że cena za serum do rzęs dla Eyelash Booster jest taka „gryząca”. Używałem pierwszego miesiąca każdego dnia, teraz zapisuję go tylko raz, czasami dwa razy w tygodniu, tak jak oszczędzam.

Ksenia, 29 lat: Postanowiłem przestać używać tuszu do rzęs i wreszcie wyhodować puszyste rzęsy. Siostra używa tego serum już od sześciu miesięcy i nieustannie go chwali. Drugi tydzień minął, jak codziennie noszę. To wydaje się być wynikiem. Eksperymentujmy dalej!

Cierpliwość i troskliwa opieka sprawią, że będziesz miał grube i długie rzęsy.

Dinara, 28 lat: Zgadzam się, to jest niemieckie narzędzie super. Reklama przypadkowo zobaczyła w telewizji. Ponieważ nigdy nie byłem zadowolony z moich rzęs, postanowiłem kupić. Ale skoro już próbowałem znaleźć fałszywkę, znalazłem aptekę (choć z trudem), gdzie sprzedawany jest Boelash Booster. Teraz użyję tylko tego serum. Ponieważ efekt jest naprawdę!

Obejrzyj film: How to Grow Longer & Thicker Lashes, DIY Natural Eyelash Growth Serum (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send