Zdrowie

15 najjaśniejszych ludzi o niezwykłych zdolnościach

Ludzkie możliwości mają swoje granice. Ale zawsze znajdują się wyjątki od reguł. Na świecie są tacy, których umiejętności nie mieszczą się w głowie i nie można ich naukowo wyjaśnić. Najjaśniejsi ludzie o niezwykłych zdolnościach, jakby wywodzili się ze stron fantastycznych komiksów.

Raja Mohan Nair

Gdyby te druty dotknęły skóry zwykłej osoby, doprowadziłoby to do nieregularnego skurczu włókien serca, ustania krążenia krwi i ostatecznie zatrzymania akcji serca

Raji opracował bezprecedensową odporność na elektryczność. Mężczyzna może łatwo przepuszczać przez niego wyładowania elektryczne do 10 amperów. Nawiasem mówiąc, większość ludzi nie może wytrzymać i 1/10 amperów. Raja może podnieść dwa nagie przewody i narysować obwód elektryczny. Niezwykły prezent ma tylko jeden efekt uboczny - po wypisie mężczyzna całkowicie ślepy na minutę.

Lew Tou Lin

Pochodzi z Lew Tou Lin z Malezji, zawsze miał niesamowite zdolności

Lew może przyciągać do swojego ciała różne przedmioty o wadze do 36 kg. Z boku wygląda, jakby mężczyzna przykleił je do niego. Nawiasem mówiąc, odziedziczył niezwykły prezent. Naukowcy doszli do ogólnej opinii, że skóra mężczyzny ma pewien rodzaj przyczepności, co pomaga zapiąć różne przedmioty.

Daniel Tammet

Daniel łatwo mnoży trzy-cyfrowe liczby w swoim umyśle, zna przynajmniej 10 języków obcych

Daniel jest autystyczny z syndromem uczonym. Jego zdolności matematyczne i fenomenalna pamięć robią wrażenie. Człowiek szybszy niż komputer rozwiązuje złożone problemy i łatwo zapamiętuje wszystko, co wydarzyło się 15 lat temu, w najmniejszym szczególe. W 2004 r., W ciągu 5 godzin i 9 minut, powtórzył liczbę pi do 22 514 miejsc po przecinku.

Veronica Seider

Veronica weszła do Księgi Rekordów Guinnessa jako najbardziej czujna osoba na świecie.

Veronica - właścicielka orła. W odległości 1,5 km łatwo rozpoznaje twarz tej osoby. Kobieta może badać wszystkie małe obiekty z daleka bez użycia urządzeń powiększających. Wizja Veroniki jest 20 razy ostrzejsza niż zwykłych ludzi.

Daniel Kish

W dobrych warunkach Kish może „zobaczyć” budynek w odległości 300 metrów

Od dzieciństwa Daniel jest całkowicie ślepy, ale ten występek nie koliduje z jego aktywnym stylem życia: mężczyzna jeździ rowerem, jeździ na rolkach i sam jeździ w góry. Łatwo się porusza dzięki zaawansowanej wizji sonaru. Daniel robi krótkie kliknięcia językiem i, odbijając dźwięki, rozpoznaje szczegółowo wszystkie obiekty.

Kevin Richardson

W swojej pracy Kevin opiera się głównie na instynkcie, próbując przewidzieć, jak zachowa się drapieżnik w takim czy innym czasie.

Kevin jest zoologiem, który nauczył się rozumieć zwierzęta. Kilka rodzin lwów i liczne szkoły hieny już przyjęły go do swoich szeregów. Komunikując się z niebezpiecznymi drapieżnikami, Kevin całkowicie polega na swojej intuicji i nigdy nie próbuje ich szkolić. Komunikuje się z lwami, jak z wysoce inteligentnymi stworzeniami.

Arthur Lintgen

Po pierwsze, rozpoznaje miejsca, w których muzyka jest cichsza lub głośniejsza, a także czas trwania każdej części utworu, kontury i wgłębienia toru, a następnie porównuje wynik

Arthur zna język płyt gramofonowych: łatwo rozpoznaje nagraną na nich muzykę według wzoru i koloru rowków. Ta umiejętność dotyczy tylko klasycznych utworów. Nie potrafi odróżnić innej muzyki, twierdząc, że jest tam rejestrowany cały bełkot.

Thai ngok

Lekarze nazywają chorobę brakiem chronicznego snu koletitis, co jest sprzeczne ze wszystkimi kanonami medycznymi.

Noce bez snu niekorzystnie wpływają na samopoczucie każdej osoby. Ale nie na ciele wietnamskiego chłopa Thai Ngoki. Nie poszedł spać od 1973 r. I czuje się świetnie. Lekarze regularnie badają wyjątkowego mężczyznę, ale nie znajdują żadnych nieprawidłowości i chorób związanych z brakiem snu.

Elizabeth Sulser

Do tej pory synestezja nie jest w pełni zrozumiała.

Smak, słuch i wzrok dziewczyny mieszają się w pewnym sensie. Naukowcy nazywają to zjawisko stanem synestezji. Ludzie z tym darem potrafią rozpoznać kolor przedmiotów jednym dotknięciem. Elizabeth czuje smak muzyki i potrafi ją wizualizować.

Dean carnazes

Przez całą karierę biegową Dean Karnazes przejechał około 100 tysięcy mil, co w kilometrach mija za 160 000 marek

Dean jest najtrwalszym człowiekiem, który potrafi biegać bez końca. Jego energia odzyskuje się z niesamowitą szybkością. Może ćwiczyć na bieżni bez odpoczynku przez około 80 godzin.

Stephen Wiltshire

Do pięciu lat chłopiec nie mówił, ale komunikował się ze światem za pomocą rysunków

Stephen cierpi na autyzm, ale to nie przeszkadza mu być właścicielem pamięci fotograficznej. Potrafi łatwo stworzyć szczegółowy krajobraz miasta lub obszaru, który widzi z wysokości lotu ptaka. Po mistrzowsku precyzyjnie tworzy panoramiczne rysunki.

Wim Hof

Technika opracowana przez Wima Hof jest zakorzeniona w ćwiczeniach oddechowych jogi - pranajamie

Sam Wim jest w stanie kontrolować obszar mózgu odpowiedzialny za utrzymywanie temperatury ciała. Dzięki tej zdolności Holender może wytrzymać zimno przez długi czas. Na przykład mężczyzna może pozostać w wannie z kostkami lodu przez dwie godziny, a jego temperatura ciała pozostanie na poziomie 37 stopni Celsjusza. Przy okazji, Hof twierdzi, że taka jakość w sobie może być rozwijana przez każdą osobę.

Isao Macii

Isao Macia nazwał najszybszego współczesnego samuraja

Isao to urodzony samuraj, doskonale władający wszystkimi technikami sztuki walki iaido. Z dokładnością do jednego milimetra przewiduje trajektorię ruchu dowolnego obiektu i tnie go na pół mieczem. Taka sztuczka nie jest dla niego trudna do wykonania przynajmniej raz na sekundę. Nawet małe plastikowe kule, których prędkość rozwinęła się do 300 km / h, zostały przecięte przez macchi.

Daniel Browning Smith

Daniel Browning Smith jest uważany za najbardziej elastycznego spośród wszystkich żyjących ludzi na świecie.

Daniel nature dał niezwykłą elastyczność. Nie będzie trudno wspiąć się przez krawędź toalety i zwijać w niesamowity węzeł. Wie również, jak poruszać sercem wokół klatki piersiowej.

Natalia Dyomkina

Jedną z najjaśniejszych i niezwykłych zdolności jest Natalia Dyomkina. X-ray ma „drugą wizję” i może badać wszystkie wnętrza osoby. Odkryła swoje umiejętności w wieku 10 lat po doświadczeniu zapalenia wyrostka robaczkowego. Widzi absolutnie wszystkie organy i precyzyjnie określa, kto i co boli. Według samej Natalii pewien impuls pochodzi z chorych narządów, które potrafi złapać.

Istnienie ludzi o niezwykłych zdolnościach po raz kolejny dowodzi, że potencjał danej osoby jest nieograniczony. Kto wie, może za sto lat wszyscy będą mogli słyszeć rzeczy lub całkowicie bez snu.

Obejrzyj film: The Brightest Star In The Sky Najjaśniejsza Gwiazda Na Niebie - odcinek 7, napisy PL (Luty 2020).

Загрузка...