Piękno

5 najbardziej niezwykłych zegarków na świecie

Pin
Send
Share
Send
Send


Uważa się, że zegarki pokazują bogactwo osoby i jej pozycję w społeczeństwie. Istnieją jednak ciekawe i nietypowe modele dla osób, które chcą się wyróżniać i pokazywać jako ekstrawaganckie osobowości. 5 najbardziej niezwykłych modeli zegarków na świecie zadziwia nawet najbardziej wyrafinowanych fashionistek.

Van Cleef i Arpels

Te pozornie dziecięce zegarki są w rzeczywistości długą, żmudną pracą i talentem rzemieślników. Każdy produkt jest wyjątkowy, tworzony zgodnie z wyobraźnią mistrzów. Ich koszt to około 10 tysięcy euro.

Ora Unica autorstwa Nava Design

Zegarki z nietypowym pomysłem. Na pierwszy rzut oka nie jest nawet jasne, jak pełnią swoją funkcję. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, wszystko stanie się jasne. Czas pokazuje końce splątanych pasków. To główna idea projektanta. Koszt godzin to około 150 euro.

Eye of the Storm

Zegar bez tarczy. Wygląda na to, że to tylko zepsuty zegarek, ale mają swój własny sekret. W przypadku jest przycisk, po naciśnięciu, dwie funkcje pojawiają się na granicach „wybierania”, który jest dokładny czas. Przybliżony koszt - 50 euro.

Roger dubuis

Projektanci wydali całą linię zegarków w tym stylu. Seria nazywa się „Rycerze Okrągłego Stołu”. Wszystkie figury i każdy mały szczegół są idealnie wycięte, można je tylko zbadać, powiększając za pomocą szkła powiększającego. Koszt - 18 tysięcy euro.

Bradley

Uważaj na niewidomych. Na tarczy znajdują się 2 kule magnetyczne: z boku - pokazuje zegar, a na środku - minuty. Wypukłe oznaczenia na tarczy umożliwiają dokładne określenie czasu poprzez dotknięcie palców. Koszt to 200 euro.

Jak widać, nawet tak zwyczajna rzecz jak zegarek może być niezwykła i niezapomniana.

Pin
Send
Share
Send
Send