Piękno

10 gwiazd Hollywood przyłapanych na perukach

Pin
Send
Share
Send
Send


Gwiazdy Hollywood na imprezach zawsze wyglądają luksusowo, każdy z nich ma niesamowite gęste włosy, i możesz pomyśleć, że wszystkie gwiazdy rodzą się z niesamowitą genetyką i codziennie odwiedzają fryzjera. Ale w rzeczywistości wszystko jest znacznie prostsze. Wiele gwiazd używa peruk w miejscach publicznych, ponieważ dzięki ciągłemu strzelaniu i zmianie wyglądu ich włosy zamieniają się w prawdziwą słomę.

Rihanna

Piosenkarka urodzona w Barbadosie ma naturalnie twarde loki, które rosną rzadko i powoli. Dlatego Rihanna woli peruki.

Niki Minaj

Fakt, że Niki Minaj regularnie nosi peruki, nie jest tajemnicą. Wizerunek plastikowej lalki wymaga gładkiej, śnieżnobiałej fryzury, której nie da się osiągnąć dzięki włosom.

Tyra Banks

Tyra Banks jest również Hiszpanką i nie może pochwalić się gęstością naturalnych włosów. Dlatego model często eksperymentuje z perukami objętościowymi.

Beyonce

Beyonce ma z natury twarde, kręcone włosy, pozbawione blasku i objętości. W życiu codziennym piosenkarka robi włosy z luźnych włosów, ale ze względu na wydarzenia i strzelaniny często próbuje na perukach.

Lady Gaga

Wizerunek Lady Gagi zobowiązuje do noszenia peruk, ponieważ piosenkarka powinna regularnie szokować opinię publiczną, a jej własne włosy nie przetrwają stałych testów.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, podobnie jak Beyonce, nie może pochwalić się objętością włosów. Musisz więc eksperymentować z rozszerzeniami i perukami.

Rita Ora

Ale Rita Ore szkoda tylko rozjaśnić swoje włosy do tego stopnia.

Kylie jenner

Kylie Jenner, jak większość sióstr Kardashian, regularnie nosi peruki. Wynika to z chęci posiadania idealnie prostych włosów i niemożliwe jest, aby twoje włosy były tak gładkie.

Naomi Campbell

Supermodelka nigdy nie komentowała tego, co stało się z jej włosami. Uważa się, że winne są sztuczne loki i wielokrotna zmiana wizerunku. Procedura zamiany krótkich, rzadkich włosów na długie i grube jest bardzo popularna wśród gwiazd, ale jest niezwykle szkodliwa dla krewnych. Tak więc Naomi Campbell całkowicie zrujnowała swoje włosy z powodu regularnych zmian obrazu.

John Travolta

Powinniśmy również powiedzieć, że nie tylko słynne dziewczyny noszą peruki. Gwiazdy również używają fałszywych włosów. Na przykład John Travolta w ten sposób ukrywa łysą głowę.

Warto zauważyć, że przy jakości peruki odróżniającej ją od własnych włosów jest niezwykle trudna. A jego skarpeta pozwala idealnie ukryć problemy z naturalnymi włosami lub szybko stworzyć nowy obraz.

Obejrzyj film: 13 sławnych aktorów przed i po charakteryzacji (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send