Piękno

10 najpiękniejszych par rosyjskiego show-biznesu, które się rozpadły

Pin
Send
Share
Send
Send


Nie wszystkie małżeństwa gwiazd powstają w niebie i istnieją przez całe życie. Ten wniosek można osiągnąć, patrząc na wiele pięknych rosyjskich par, które się rozpadły. Za każdym razem fani zastanawiają się, dlaczego małżonkowie lub kochankowie postanowili wyznaczyć granicę w ich związku i rozpocząć nowe życie, ponieważ ich związek wydawał się tak harmonijny.

Fedor i Svetlana Bondarchuk

Po 25 latach małżeństwa Fiodor i Elena postanowili zerwać i po prostu zostać przyjaciółmi. I to pomimo faktu, że mają dorosłe dzieci i wnuki. O przyczynach rozwodu para woli milczeć.

Ekaterina Klimova i Igor Petrenko

Wielu fanów nie wierzyło, że taka piękna para rozpadła się. 10-letnie małżeństwo Igora i Katarzyny nie przetrwało nawet z dziećmi. Kobieta mówi, że była znudzona zdradą męża i postanowiła się z nim rozstać.

Kati Topuria i Leo Geihman

Solista popularnej grupy i biznesmen żyli w małżeństwie przez 4 lata i postanowili odejść. Przyczyną niezgody było to, że małżonkowie rzadko widywali się i żyli własnym życiem. Para ma wspólną córkę.

Alyona Chmielnicka i Tigran Keosayan

Związek aktorki i reżysera, którzy byli małżeństwem od ponad 20 lat, również upadł. Przyczyny separacji są nieznane, ale byli małżonkowie nadal komunikują się i wychowują dwie córki.

Sergey i Irina Bezrukovs

Sergey i Irina są małżeństwem od 15 lat. Powodem rozwodu była zdrada aktora i chęć opuszczenia rodziny na młodszą pasję. Mimo wszystko para rozpadła się w cywilizowany sposób i wszyscy postanowili zacząć życie od nowa.

Irina Alferova i Alexander Abdulov

Uważano je za najpiękniejszą parę sowieckich kin, żyjących razem od 14 lat. Ostatnia niezgoda w rodzinie z powodu zdrady Aleksandra doprowadziła do rozwodu. Teraz Irina jest żoną aktora Siergieja Martynowa.

Agnia Ditkovskite i Alexey Chadov

Aleksiej zabrał Agniyu od brata w 2012 roku i niemal natychmiast zabrał go do urzędu stanu cywilnego. Para miała syna Fiodora, ale nawet ze względu na dziecko aktorzy nie mogli utrzymać rodziny i rozwieść się rok później.

Anna Sedokova i Sergey Gumanyuk

Razem Anna i Siergiej nie przetrwali długo - zaledwie półtora roku. Piosenkarka stała się inicjatorem przerwy z choreografem, ponieważ obaj zaczęli aktywnie kontynuować karierę, a przebywanie w różnych miastach stało się przeszkodą w miłości.

Aglaya Tarasova i Milosh Bikovich

Wiadomość o przerwie w relacjach aktorów opublikowanych na Instagramie. Aglaia przyznała, że ​​trudno jej było komunikować się z serbskim aktorem, ponieważ nie zna dobrze rosyjskiego, a relacje, które trwały ponad rok, były również utrudnione przez napięty harmonogram.

Cord i Matylda

Rozwód skandalicznego muzyka Siergieja Sznurowa był dyskutowany publicznie i głośno przez długi czas. Powodem tej luki była zdrada męża Matyldy. Ale w małżeństwie, które trwało 8 lat, Cord pozwolił sobie również poznać inne kobiety.

Oczywiście fani często żałują, że ta lub inna rodzina gwiazd upadła, ponieważ był to wzór do naśladowania. Należy jednak pamiętać, że aktorzy lub śpiewacy to zwykli ludzie, którzy z tego lub innego powodu mogą także chcieć zakończyć stary związek i zacząć życie od zera.

Pin
Send
Share
Send
Send