Moda

10 gwiazd Hollywood, które nie będą blondynami

Gwiazdy lubią okresowo zmieniać swój styl, a najszybszym sposobem na to jest zmiana fryzury lub koloru włosów. Wydawałoby się, że w ich służbie są najbardziej doświadczeni fryzjerzy i styliści. Ale są też przebicia. Dziesięć gwiazd, które nie będą blondynami, jest zaskakujące: reprezentują ją nawet niektóre gwiazdy o światowym zasięgu.

Minka Kelly

Ciemna skóra i wielkie ciemne oczy nie są połączone z blond włosami. Jasny wygląd, jakby zmatowiał.

Lindsay Lohan

Aktorka ma bardzo naturalny czerwony kolor. Nie jest jasne, dlaczego dziewczyna musiała stać się lżejsza i ostatecznie stracić swą radość.

Kim Kardashian

Kiedy Kim wzięła go do głowy, by przemalować swoje ciemne blond, wspaniałe włosy, ludzie wokół niego myśleli, że ma na sobie perukę, a następnie nazwali ich czarną owcą. W rezultacie, dosłownie w ciągu kilku dni, gwiazda zwróciła swój zwykły kolor.

Jessica bil

Nie znaczy to, że blondyn tak źle wygląda na Jessice, ale ze złotobrązowymi włosami dziewczyna wyglądała na bardziej jasną i harmonijną.

Katerina Graham

Niezwykłe, egzotyczne, niezapomniane piękno Kat wygrała tylko z włosów niebiesko-czarnych. Warto było rozjaśnić - okazało się, że banalny wygląd lalki.

Natalie Portman

Delikatna uroda Natalie na krótko zmieniła swój wizerunek w celu nakręcenia filmu „Knights of Cups”. Ale potem wróciła do swojego rodzimego kasztanowego koloru. Twierdzi, że ten odcień bardziej pasuje do jej spokojnej natury.

Anne Hathaway

Nowy wizerunek Ann zaszokował jej fanów. Na szczęście aktorka szybko zareagowała na krytykę i powróciła do swojego zwykłego koloru.

Angelina Jolie

Jolie farbowała swoją blondynkę na film „Przerwane życie”. Po otrzymaniu „Oscara” aktorka pozbyła się koloru, który wyglądał blado i niepozornie.

Zoe deschanel

Zoe jest po prostu urocza z brązowymi włosami. W kształcie blondynki jej oczy tracą blask.

Jessica Alba

Piękno aktorki jest trudne do zepsucia. Z blond włosami, Jessica wygląda dobrze, ale złoty odcień czekolady idzie jej dalej.

Pojęcia piękna są oczywiście różne dla każdego. Ale w szczególności tych dziesięciu gwiazd na obrazie fanów blondynów nie podobało się.