Piękno

„Nie pozwól jej na kosmetyki!”: 10 najbardziej niefortunnych przykładów makijażu gwiazd Hollywood

Pin
Send
Share
Send
Send


Dla każdej aktorki, nie tylko Hollywood, ważne jest, w jaki sposób pojawia się przed publicznością. Fani docenią zarówno strój gwiazd, jak i makijaż. Jednak niektóre gwiazdy zapomniały o tym, zanim opuściły dom, by spojrzeć w lustro. W rezultacie - zdjęcia rozrzucone po całym świecie ze złym makijażem.

Mariah Carey

Być może Maria zrobiła makijaż w ciemnym pokoju, więc wybrała ten odcień różu i hojnie nałożyła go na kości policzkowe.

Mischa barton

Zamiast opalonej i pięknej Mishy widzimy gwiazdę, która wyraźnie źle się czuje. Przypadek, w którym musisz zostać w domu i poddać się leczeniu lub po prostu zmyć kosmetyki.

Christina Aguilera

Taka wojenna farba Christina Aguilera raczej przestraszyła fanów niż przyciągnęła. Dobrze, że opalanie i odcienie masy perłowej należą już do przeszłości, a teraz piosenkarz woli retrostyle w makijażu.

Angelina Jolie

Pewnego dnia Jolie pojawiła się przed fotografami z takim makijażem, gdzie wyraźnie widać, że piękno przesadzone odblaskowym proszkiem. Wygląda na to, że przed wydarzeniem filmowiec nie dbał o siebie, ale cały dzień był zajęty w kuchni.

Drew barrymore

Dyrektorzy powinni rozważyć zaproszenie Drew do roli Królowej Śniegu. Ponura ona sama z pewnością może to zrobić!

Avril Lavigne

Kanadyjski piosenkarz nie uważa za konieczne dawanie dobrego przykładu swoim fanom. Avril nie ma już 16 lat i nadal jest malowana jak uczennica na dyskotece.

Eva Longoria

Jeśli Eva nadal robi taki makijaż, łatwo można ją pomylić z żółwiem ninja!

Lindsay Lohan

Ta dziewczyna najprawdopodobniej ma problemy nie tylko z zakazanymi substancjami i prawem, ale także ze wzrokiem. W przeciwnym razie, jak wytłumaczyć, że Lindsay położyła dwa ogromne siniaki na twarzy ?!

Tyra Banks

Najlepszy model chciał zrobić wrażenie, tworząc jasny makijaż, w wyniku czego zyskał przerażający wygląd.

Aishwarya Rai

Indyjska aktorka ma oczywiście doskonałe dane naturalne. Ale wybór szminki wyraźnie nie jest mocną stroną Aishwari.

Gwiazdy są zawsze w zasięgu wzroku, a ich poślizg jest natychmiast zauważalny. Ale nie zapominajcie, że gwiazdy filmowe pozostają zwykłymi kobietami, co oznacza, że ​​ich naturą jest czasem popełnianie błędów w makijażu.

Pin
Send
Share
Send
Send