Piękno

10 gwiazdek po nieudanym Botox: zdjęcia zamrożonych mumii

Pin
Send
Share
Send
Send


Gwiazdy starannie monitorują ich wygląd i, aby zawsze wyglądać idealnie, uciekają się do „zdjęć piękna”. Udowodniono, że nie można zatrzymać procesu starzenia się i wyglądać tak młodo jak za 20-30 lat, nie zadziała. Ale niektóre gwiazdy nie chcą znosić zmarszczek i blaknącego piękna i uciekają się do zastrzyków z botoksu. Nie ma w tym nic złego, ale często celebryty nie mogą się zatrzymać, nadal angażując się w „poprawę” samych siebie. Dzięki temu możesz oglądać zdjęcia przed i po nieudanych gwiazdach botoksu, które przestały być podobne do siebie.

Catherine Zeta-Jones

Aktorka, która kiedyś miała idealną skórę, teraz wygląda na lekko spuchniętą, ale jednocześnie na czole i wokół oczu nie ma ani jednej zmarszczki.

Courtney Cox

Oczywiste efekty Botoxu są widoczne na twarzy gwiazdy serialu telewizyjnego Przyjaciele, oczy są znacznie mniejsze, a twarz przypomina maskę.

Lindsay Lohan

Lindsay, mimo młodego wieku, nie wygląda już jak młoda dziewczyna. Wynika to nie tylko z niezdrowego stylu życia, ale także z botoksu.

Tom rejs

Ukochany przez miliony kobiet aktor nie widzi oznak starzenia się na twarzy. A teraz wygląda na to, że pszczoły ugryzły Toma.

Renee Zellweger

W ciągu ostatnich kilku lat aktorka zmieniła się nie do poznania i nie ma nic po tej słodkiej dziewczynie z pulchnymi policzkami. Teraz twarz Rene wygląda bardzo nienaturalnie.

Vera Alentova

Znana aktorka domowa może zostać uznana za ofiarę Botoxu. Z powodu licznych zastrzyków jej twarz „rozmazana”, wykrzywione usta, a oczy stały się zauważalnie mniejsze.

Demi moore

Niestety, Demi również nie mogła się zatrzymać w pogoni za młodością, a teraz jej twarz przypomina maskę.

Melanie Griffith

Aktorka jest zbyt zachwycona botoksem, w wyniku czego jej twarz stała się zupełnie inna.

Masza Rasputina

Fani piosenkarza mówią, że jej wygląd bardzo się zmienił. I to prawda: Masza wygląda nienaturalnie z powodu wielu zastrzyków z botoksu.

Mickey Rourke

Aktor hollywoodzki, chcąc zachować swoją młodość, zrobił Botox więcej niż raz, a to zmieniło go nie do poznania.

Znani aktorzy i śpiewacy powinni wyglądać dobrze, ale czasami są tak uzależnieni od „ujęć piękności”, które zmieniają się nie do poznania. Wygląda na to, że niektóre gwiazdy powinny zastanowić się, czy konieczne jest podążanie śladami „kolegów w sklepie”, robienie botoksu, czy też lepiej jest zestarzeć się pięknie iz godnością.

Obejrzyj film: Lepsze niż oryginał? Two Point Hospital recenzja (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send