Zdrowie

10 rosyjskich gwiazd, które straciły na wadze nie do poznania

Pin
Send
Share
Send
Send


Ludzie publiczni muszą oglądać ich wygląd przez całe życie, aby wyglądać jak najlepiej i zawsze pozostać atrakcyjni. Wiele gwiazd, które straciły na wadze, dosłownie zmieniło się nie do poznania, co wyraźnie widać na zdjęciu przed i po.

Polina Gagarina

Wielu już nie pamięta, że ​​piosenkarka była kiedyś pulchną brunetką. Wygląda na to, że Polina zawsze była szczupła i blondynką. Ale w rzeczywistości dziewczyna stała się taka kilka lat temu. Właśnie podjęła właściwe odżywianie i zdrowy styl życia.

Olga Kartunkova

Gwiazda kanału KVN i TNT całkowicie się zmieniła: spadła o ponad 50 kg, zmieniła włosy i kolor włosów.

Polina Grenz

Sasha z „Fizruk” jest młodą aktorką Poliną Grents, która odzyskała tylko rolę w serialu. Kiedy strzelanina się skończyła, dziewczyna aktywnie zaczęła odchudzać się i zerwała z 15 kg. Wszystko dzięki sportowi i prawidłowemu odżywianiu.

Irina Dubtsova

Wykonawca ma tendencję do nadwagi i stara się dokładnie monitorować figurę. Piosenkarka pomaga w klasach boksu i dietach. Dzięki sportowi Irina spadła o 18 kg. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia gwiazdy przed i po, które wyraźnie pokazują, jak straciła na wadze.

Alla Pugacheva

Transfiguracja Diva nie przeszła niezauważona. W zeszłym roku Alla Borisovna spadła o ponad 20 kg, eliminując z diety słodką, mąkę i tłuste potrawy. Ponadto wokalista w końcu zmienił obraz.

Sergey Zhukov

Słynny piosenkarz już dawno powiedział, że chce uporządkować figurę, a zaledwie sześć miesięcy temu Siergiej postanowił poważnie zająć się swoim zdrowiem, w wyniku czego stracił wyraźnie. Według niego zrobił to dla dobra swojej żony, dzieci i wielu wielbicieli.

Anfisa Czechow

Prezenter telewizyjny zawsze był pulchny, ale postanowił nadal zajmować swoją postać - i ostatecznie stracił 25 kg. Twierdzi, że nie siedzi na specjalnej diecie, ale je w małych porcjach, kiedy czuje się głodna, i całkowicie porzuciła słodycz i mąkę.

Pelagia

Kilka lat temu Pelagia wydawała się chuda przed publicznością telewizyjną. Piosenkarka przez 2 miesiące spadła o 16 kg, tańcząc i stosując się do prawidłowego odżywiania.

Ani Lorak

Po narodzinach córki w 2011 roku piosenkarka szybko nabrała kształtu, upuszczając 15 dodatkowych kilogramów. Udało jej się schudnąć dzięki ćwiczeniom na siłowni i prawidłowemu odżywianiu.

Svetlana Khodchenkova

Po filmie „Błogosław kobietę” aktorka wspaniałej dziewczyny zamieniła się w modelkę o ostrej figurze. Svetlana musiała stracić 20 kg. W tym celu poprawiła dietę, wyeliminowała smażone i tłuste potrawy, mąkę i słodycze. I tylko od czasu do czasu Khodchenkova oddaje się ciemnej czekoladzie.

Skarłowaciałe po utracie wagi Rosyjskie gwiazdy - jest to przykład dla wielu ludzi, którzy marzą o idealnych formach, ale nie mogą zmusić się do uprawiania sportu lub odrzucenia szkodliwych produktów w celu utraty wagi. Być może dla kogoś zdjęcia zbudowanych gwiazd będą dobrą motywacją.

Pin
Send
Share
Send
Send