Moda

Asymetryczne quady: 35 pomysłów na inspirację!

Pin
Send
Share
Send
Send


Asymetryczny kwadrat opiera się na klasycznym kwadracie. Cechą tej fryzury można nazwać fakt, że pasuje ona prawie do wszystkiego. Wybierając, ważne jest, aby kierować się własnymi indywidualnymi cechami, wtedy fryzura będzie idealnie pasować i podkreśli wszystkie zalety swojego właściciela.

Co to jest fryzura

Punkt asymetrycznego boba polega na tym, że jest to fryzura o nierównej długości (po obu stronach twarzy). To wygląda tak.

Asymetryczna kare - bardzo popularna fryzura z celebrytami

Z przodu asymetryczny bob wygląda jak fryzura z różnymi krawędziami po obu stronach twarzy, a różnica może wynosić od centymetra do dziesięciu.

Z boku (z każdej strony) ten samochód wygląda jak normalny, ale inaczej po obu stronach.

Kare może wyglądać inaczej z różnych stron

Za bobem z asymetrią wygląda w zależności od rodzaju fryzury (może być wydłużona, skrócona itp.). Równocześnie widoczna jest przekątna linia cięcia od tyłu.

Różne rodzaje asymetrycznych karap podkreślają indywidualność

Typy asymetrycznego boba

Istnieje wiele odmian asymetrycznego kare. Kare z asymetrią występuje w następujących wariantach:

Klasyczny

Klasyczny samochód to fryzura, która będzie odpowiednia w niemal każdych okolicznościach. Jego wielką zaletą jest możliwość prostej i szybkiej instalacji, nie wymagającej dodatkowego wysiłku. Jest to stylowa i skuteczna opcja. Fryzura jest odpowiednia dla każdego rodzaju osoby.

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni kształt dla tego typu strzyżenia, modele klasyczne są idealne dla wszystkich

Ukończył

Graduated car to rodzaj stopniowanej fryzury, kiedy pasma są cięte na różnych poziomach. Jednak najskuteczniejsza asymetria na wyprostowanych włosach i na kręconych obraca się w dobrą kaskadę;

Ta fryzura nadaje obrazowi świeży wygląd, a oceniony samochód świetnie wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach.

Z długimi nitkami (bob)

Przedłużone zamki z reguły wychodzą z przodu. Inną nazwą kwadratu o asymetrii i wydłużonych pasmach jest „A-bob” lub „A-kwadrat”. Uważa się, że taka fryzura wygląda dobrze na tych kobietach, które mają okrągły kształt twarzy, ale przy odpowiedniej stylizacji (zapewniającej wystarczającą objętość) będą pasować do innych kobiet.

Samochód z długimi pasemkami podkreśla kości policzkowe i szyję właściciela, taka fryzura jest uniwersalna dla każdego rodzaju włosów.

Ze skróconym karkiem (na nodze)

Strzyżenie otwiera szyję, podkreśla obszary podbródka i szyi. Inną nazwą tej fryzury jest asymetryczny kwadrat „na nodze”. Ta fryzura wygląda idealnie na grubych, prostych włosach, z wystarczającym talentem fryzjerskim, ona nawet praktycznie nie potrzebuje specjalnej opieki.

Ta daszka jest bardziej odpowiednia dla właścicieli grubych i równych włosów, elegancka fryzura otwiera się i elegancko podkreśla dekolt.

Oczywiście dzięki tej różnorodności każdy znajdzie preferowaną formę fryzury.

Do kogo jest odpowiedni

Według rodzaju twarzy istnieją następujące niuanse wyboru asymetrycznego cięcia bobów:

 • nie wszystkie warianty kwadratu z asymetrią są odpowiednie dla pań o okrągłej twarzy;
 • nawiasem mówiąc, asymetryczny bob przecięty z wydłużeniem jest „pokazany” dziewczętom o trójkątnej twarzy lub twarzy w kształcie serca. Najważniejszą rzeczą jest tutaj, aby nie robić nadmiernej objętości w obszarze skroni, aby nie rozszerzać górnej części (czoła) jeszcze bardziej. Ponadto kobiety o takim kształcie twarzy powinny unikać krótkich i prostych wilków, ponieważ ponownie zwracają uwagę na szeroką górną część; A-bob wyrównuje górny obszar twarzy, czyniąc go proporcjonalnym
 • Asymetryczne wózki są idealne dla pań o kanciastych i dużych cechach: ukrywają się one nad wyraz wybitnie i sprawiają, że twarz jest bardziej miękka i „okrągła”;
 • Właściciele kwadratowej i trapezowej twarzy pasują również do asymetrycznych quadów, które pomagają ukryć nadmiar objętości z dołu. Tutaj zadrapania i inne sposoby nadawania głośności z tyłu głowy są mile widziane, ponieważ wizualnie rozciągają twarz, bezpośrednio nago z asymetryczną czwórką - zbawienie dla dziewcząt o kwadratowych rysach twarzy

Nawiasem mówiąc, dla pań o krótkich szyjach taka fryzura nie jest zalecana.

Strukturę włosów można podzielić na następujące punkty:

 • Asymetryczna czwórka jest równie dobra na cienkich i obszernych włosach. Nawiasem mówiąc, jest mała sztuczka: jeśli rozstanie się z bokiem, to przy grubych włosach możesz wyprostować włosy prosto, a przy cienkich włosach powinieneś czesać je z powrotem do przodu;
 • Ten rodzaj strzyżenia jest trudny do wykonania na kręconych włosach, często układanie włosów z takiej struktury wymaga wcześniejszego prostowania, aby zauważalna była asymetria. Z tego powodu kręcone panie nie będą pasować do stopniowanych fryzur, aby ten typ kwadratu wyglądał dobrze, musisz zrobić dużo wysiłku
 • Asymetryczne fryzury na lekko falujących włosach są bardzo dobre, zwłaszcza jeśli uzupełniasz obraz grzywką. Grzywka i loki są doskonałym tandemem bezbłędnego obrazu.

Jeśli chodzi o kolor włosów, styliści twierdzą, że asymetryczny czteromiejscowy jest bardziej odpowiedni dla brunetek i brunetek, ale nowoczesne technologie oferują wiele równie atrakcyjnych opcji.

Jeden z nich stał się dziś modnym rodzajem barwienia za pomocą dwóch kolorów płynnie lub niezbyt mocno wchodzących w siebie, co nazywa się ombre. Wszystko zależy od techniki kolorowania: podziału na strefy, wyraźnego przejścia lub naturalnego gradientu. Najczęściej eksperci zalecają klasyczną wersję kolorystyki z płynnym przejściem z koloru na kolor. Ta kolorystyka odbywa się z reguły w najbardziej naturalnych i zbliżonych do naturalnych kolorach. Większość asymetrycznej wydry ombre nadaje się do włosów cienkich.

Asymetryczny kare na cienkich włosach z ombre z gładkim przejściem koloru

Nawiasem mówiąc, dla pań o krótkich szyjach taka fryzura nie jest zalecana.

Technologia wydajności w kabinie krok po kroku

Aby wykonać asymetryczny samochód, wymagane będą następujące urządzenia:

 • nożyczki;
 • klipsy; klipsy;
 • kilka rodzajów szczotek do włosów.

Technologia fryzury jest następująca:

 1. Spłucz włosy.
 2. Odgarnij włosy z powrotem.
 3. Część od potylicy do części czołowej.
 4. Na jednej i drugiej części przedziału wybierz wzdłuż pasma, połóż go razem i, trzymając go palcami, odetnij od góry do dołu.
 5. Nowa podziałka jest wykonywana niezależnie od poprzedniej, pasmo jest oddzielone w ten sam sposób i jest cięte w ten sam sposób, w przybliżeniu wzdłuż długości pasma kontrolnego (pierwszego).
 6. Dalej, przesuwając się na bok (do świątyni), przecinając w ten sam sposób, świątynia jest odcinana jako ostatnia.
 7. Kiedy świątynia jest przycięta, wszystkie włosy powinny być zaczesane do tyłu, po czym cały algorytm jest powtarzany.
 8. Poruszając się na tę stronę (wybrana strona, która powinna być długa), konieczne jest wydłużenie cięcia płynnie z każdym pasmem.
 9. Gdy dotrą do świątyni, włosy są ponownie zaczesane do tyłu, rozstanie jest wykonane w formie łuku od części czołowej do części potylicznej, po czym cały określony algorytm jest powtarzany, z najkrótszymi pasmami umieszczonymi z tyłu głowy.
 10. W obszarze szyi, trójkątne wykończenie frędzli jest wykonane nożyczkami.
 11. Stylizacja okrągłej szczotki i suszarki do włosów.
 12. Po wysuszeniu włosów przeprowadza się ostateczne przycinanie.

Należy zauważyć, że pożądane jest wykonanie takiej fryzury tylko w warunkach salonowych i od wykwalifikowanego mistrza.

Filmy fryzur z wydłużonymi asymetrycznymi liniami

Pomysły na strzyżenie: inspirujące zdjęcia

Ponieważ istnieje wiele odmian asymetrycznych, istnieje miejsce, w którym mogą wędrować fantazje.

Na przykład można wykonać asymetryczny kwadrat z elementami dekoracyjnymi (na przykład z ogoloną świątynią): jest to opcja dla najbardziej śmiałych i kreatywnych kobiet.

Ten rodzaj asymetrycznego cara jest odpowiedni głównie dla nieformalnych dziewcząt. Pomimo tego niezwykłego, ten samochód wygląda bardzo romantycznie. Kreatywność i prostota - główne zalety tej fryzury. Co najważniejsze, ta fryzura wygląda na jasne i rozjaśnione włosy.

Należy pamiętać, że włosy wymagają specjalnej konstrukcji przy pomocy ubrań i akcesoriów.

Na krótkie włosy

Do krótkich włosów, idealnego bobka lub krótkiego karku

Na średnich włosach

Dla średnich włosów, dopasuj klasyczny lub długi samochód

Z grzywką lub bez

Asymetryczna kora z hukiem pozwala nadać fryzurze jeszcze większą różnorodność, ponieważ można wykonywać dowolne grzywki: proste, ukośne, filetowane, „pióra” itp.

Bardzo ważne jest wybranie huku pod typem twarzy. Styl ten jest najłatwiejszy do ułożenia. Proste lub ukośne grzywki podkreślają piękno twarzy. Para grzywek i długich nitek zapewni kompletność i tajemniczość obrazu

Zgodnie z radą stylistów wybór obecności lub nieobecności huku opiera się na kształcie twarzy:

 • o kształcie „owalu” twarzy możesz dowolnie wybierać dowolne uderzenia;
 • jeśli twarz ma zaokrąglony kształt, konieczne jest rozważenie wydłużonej modyfikacji, która jest również asymetryczna, ponieważ prosta i krótka forma tylko rozszerzy wzrokowo górną część twarzy;
 • Poprzednia teza dotyczy kobiet o trójkątnej sylwetce twarzy: nie chcą też dodatkowej ekspansji w górnej części.

Nawiasem mówiąc, dla wszystkich typów twarzy brak grzywki (lub jej bardzo długa wersja) pozostaje bezpieczną opcją.

Na kręconych lub prostych włosach

Zasadniczo każdy samochód jest zalecany dla dziewczynek o prostych włosach (po prostu stopniowanie i proste linie w fryzurze wyglądają bardziej imponująco).

Kare w większym stopniu jest zalecany dla dziewczynek o prostych włosach. Gładkie włosy tworzą delikatność fryzur

W tym samym czasie nikt nie zabrania młodym kobietom loki kroić włosy w ten sam sposób. Inną rzeczą jest to, że będą musieli podjąć o wiele więcej wysiłku, jeśli chcą podkreślić geometrię strzyżenia (tutaj musisz użyć prostownicy).

Zabawne włosy na zdjęciu pomogą podkreślić kręcone włosy, a krótki falisty kwadrat nadaje się zarówno na każdy dzień, jak i na specjalne okazje.

Co więcej, kręcone włosy wymagają jeszcze mniej wysiłku, kiedy są stylizowane i lepiej utrzymują objętość.

Czy będą pasowały dorosłe kobiety?

Wiek - nie przeszkoda dla tych, którzy chcą wyciąć koczka

Uważa się, że asymetria we włosach - to wybór młodych ludzi. Asymetryczny krój jest również odpowiedni dla dojrzałych kobiet. Jednocześnie ważne jest, aby pamiętać, że kobiety starsze nie mogą robić nadmiernych ilościzakrzywione fryzury (otwierające uszy i szyję), wszystko inne zależy od rodzaju struktury twarzy i włosów.

Ogólne zasady stylizacji i oryginalne pomysły

Asymetryczna rama jest układana za pomocą okrągłego lub szkieletowego grzebienia i suszarki do włosów.

Możesz dodatkowo użyć żelazka do prostowania włosów (dotyczy to w szczególności włosów kręconych i falistych). Jeśli jednak wolisz lekki kreatywny bałagan w swojej fryzurze, możesz zostawić loki i loki.

Żelazo - prawdziwe zbawienie dla właścicieli kręconych włosów

Aby umieścić bob z suszarką do włosów i zwykłym grzebieniem, musisz najpierw umyć włosy i osuszyć włosy ręcznikiem. Lepiej jest robić stylizację wyłącznie na czystych włosach, ponieważ wtedy efekt będzie dłuższy. Po tym, jak loki stały się nieco bardziej suche, są podzielone na kilka stron. Następnie weź okrągłą szczotkę do włosów i pasemka rozciągnięte na wysokość. Końcówki można skręcać lub wysuwać. Zgodnie z wynikami fryzurę utrwala się za pomocą żelu lub lakieru.

W przypadku stylizacji za pomocą prasowania włosów wyprostowane w strefach. Najpierw z tyłu głowy, a następnie w obszarze skroniowym i przednich lokach. Najnowsze nici prostują się na grzywce lub przodzie.

Z pomocą różnych urządzeń możesz wyprostować włosy lub stworzyć oryginalną falę.

Gdy używane są lokówki, eksperci zalecają również mycie i szczotkowanie włosów, aby utrzymać loki jak najdłużej. Następnie podziel włosy na kilka stref, z których każda jest na przemian nakładana żelem i skręca się w spirale. Włosy należy pozostawić do wyschnięcia w tej pozycji przez kilka godzin. W końcowej procedurze rozwijają się i naprawiają nałożony obraz.

Asymetryczny bob to bardzo zróżnicowana i oryginalna fryzura, która pozwala radykalnie zmienić obraz, a jednocześnie znacznie ułatwia codzienną stylizację. Większość kobiet wybiera tę fryzurę, ponieważ nie wymaga dużej staranności, a wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Pin
Send
Share
Send
Send