Piękno

Rosyjskie gwiazdy przerysowane nie do poznania: zdjęcia przed i po plastiku

Chirurdzy plastyczni są w stanie zmienić twarz i ciało osoby nie do poznania. Ciekawe, jak wyglądały niektóre rosyjskie gwiazdy przed i po plastikach?

Masha Malinovskaya

Masza jest fanem zastrzyków z botoksu. Po wielokrotnych zabiegach jej górna warga wyglądała jak zając, dobry, po chwili Mary zdała sobie z tego sprawę i poprawiła błąd. Gwiazda telewizyjna również nieudana mammoplastyka i lifting powiek.

Julia Volkova

Była solistka grupy „Tatu” była tak zafascynowana powiększeniem warg, że nie zauważyła, jak zmieniły się w coś strasznego. Julia zmieniła również kształt oczu i powiększyła klatkę piersiową.

Alex

Piosenkarka niejednokrotnie zwiększała usta przy pomocy zastrzyków biogelowych i zmieniła kształt nosa.

Masza Rasputina

Skandaliczna gwiazda wielokrotnie apelowała do chirurgów plastycznych. Podczas swojej kariery zdołała powiększyć usta, wykonać kilka liftingów twarzy i plastykę nosa. Z powodu częstych zastrzyków Botox, twarz Maszy stała się lalką.

Olga Buzova

Po rozwodzie gwiazda „House-2” nie jest żartem. W ciągu ostatnich kilku lat udało jej się dostosować kształt kości policzkowych, warg, nosa i pozbyć się zmarszczek na twarzy. I oczywiście zaprzecza jakiemukolwiek udziałowi chirurgów!

Maria Gorban

Słynna aktorka wielokrotnie apelowała do chirurgów plastycznych. Zmieniła kształt kości policzkowych i powiększyła usta. Teraz, gdy ładna dziewczyna może zostać rozpoznana tylko przez jego spojrzenie.

Katarzyna Barnaba

Showmanka zmniejszyła nos, podnosząc jego czubek, usunęła grudki Bisha, poprawiła kształt ust. Katya nieustannie zmaga się z mimicznymi zmarszczkami za pomocą zastrzyków kosmetycznych.

Alyona Shishkova

W obliczu tego rosyjskiego modelu widoczne są również ślady plastiku: krocze na nosie zniknęło, usta stały się pulchne. Usunęła grudki Bisha, by wyostrzyć kości policzkowe, i zrobiła zaciśnięte czoło.

Vera Alentova

Aktorka bezwzględnie zmaga się ze zmianami przeciwstarzeniowymi. Alentova wykonała plastykę nosa, plastykę powiek, dużo napinania skóry i liposukcji dolnej części twarzy.

Victoria Lopyryova

Dziewczyna zmieniła kształt nosa, zwiększyła usta, pozbyła się nosowo-wargowych fałdów i grudek Bisha.

Vika przed i po operacji plastycznej

Ze względu na nowy wygląd gwiazdy są gotowe do pracy pod nożem chirurga plastycznego i nie tylko. Ale wynik nie zawsze jest wart wysiłku i wydanych pieniędzy, ponieważ przed tworzywami sztucznymi wiele rosyjskich gwiazd wyglądało lepiej niż po nich.

Obejrzyj film: Uczestnik był załamany swoją metamorfozą: "Nie jestem gotowy" Druga Twarz (Luty 2020).

Загрузка...