Piękno

Stylowe damskie zegarki Tissot (50 zdjęć) - Katalog modeli, ceny 2017

Pin
Send
Share
Send
Send


Wybierając zegarki Tissot, modelki przyciągają uwagę pięknym wzornictwem, które jest ważne dla współczesnych modnych kobiet.

Wybierając zegarki Tissot, modelki zwracają na siebie uwagę swoim pięknym designem, który jest ważny dla nowoczesnych fashionistek. Ponadto wykonane są z wysokiej jakości materiału, dlatego nadają się do praktycznych, ekonomicznych osób. Kobiety biznesu pokochają szwajcarskie zegarki. Jak widzimy, każda dziewczyna może wybrać własny zegarek. Firma Tissot jest znanym producentem szwajcarskich zegarków, który produkuje modele mechaniczne i kwarcowe. Marka Tissot zaprezentowała światu siedem kolekcji zegarków. Modelki są tylko w niektórych z nich. Rozważmy razem kolekcje Tissot i wybierz najlepsze zegarki damskie.

Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości materiału, dlatego nadają się do praktycznych zastosowań.

Każda dziewczyna może wybrać zegarek do smaku

Firma Tissot jest znanym producentem szwajcarskich zegarków, który produkuje modele mechaniczne i kwarcowe.

Kolekcja T-Lady

Kolekcja damskich zegarków T-Lady jest uważana za najbardziej zmienną. W sprzedaży można znaleźć co najmniej 58 pozycji produktowych. Wszystkie produkty mają wyjątkowy, niepowtarzalny design.

Kolekcja damskich zegarków T-Lady jest uważana za najbardziej zmienną.

W sprzedaży można znaleźć co najmniej 58 pozycji produktowych

Najpopularniejsze to:

 • Cudowne - klasyczny zegarek z miniaturowym okrągłym pudełkiem. Podkreśl kobiecość i luksus właściciela. Jedna z opcji - metalowa bransoletka w połączeniu z błyszczącymi diamentami - idealnie zastąpi każdą biżuterię. Zamiast metalu do produkcji paska można również użyć skóry.
  Cena: 20 000-25 000 rubli.

Piękny - klasyczny zegarek z miniaturową, okrągłą obudową

 • Bella Ora Piccola stworzony pod hasłem „Diabeł tkwi w szczegółach”. Nieskazitelnie przemyślana koncepcja obejmuje luksusowy model. Elegancja podkreśla zakrzywione szkło, kaboszon, wklęsłą ramkę. Glamour dodaje rzymskie cyfry na tarczy. Zwiększa wyrafinowanie miniaturowego drugiego licznika.
  Cena: 10 000 rubli.

Glamour modelu Bella Ora Piccola dodaje rzymskie cyfry na tarczy. Zwiększa wyrafinowanie miniaturowego drugiego licznika

 • T02 - klasyczny model kwarcowy stworzony w 1999 r. przez kobietę dla kobiet. Nowoczesne zegarki wyposażone są w bransoletkę z linkami w kształcie litery „T”. Nadaje się do odwiedzenia każdego wydarzenia.
  Cena: 23 000 rubli.

T02 - klasyczny model kwarcowy

 • T-runda ma awangardowy design: okrągła tarcza płynnie wpada w obudowę, podkreślając w ten sposób pewność siebie i siłę kobiety.
  Cena: 25 000 rubli.

T-Round ma awangardowy design: okrągła tarcza płynnie wpada w obudowę

 • Serce Powermatic 80 pełen kobiecego uroku. Mechanizm automatyczny można zobaczyć przez okno, które znajduje się w miejscu numeru 12. Połysk dodaje kamieni i cyrkonii, używanych jako dodatkowa dekoracja. Każdy model kolekcji ma swój własny charakter, co wskazuje na cechy osobowości gospodyni. Wygląda jak magia.
  Cena: 35 000-45 000 rubli.
Serce Powermatic 80 pełne kobiecego uroku
 • Model T 10 pełen francuskiego uroku dzięki pokrętłu na tarczy Clous de Paris. Subtelny urok zawdzięcza punktom, które doskonale uzupełniają wzór. Zegarki wyglądają stylowo i nowocześnie.
  Cena: 25 000-26 000 rubli.

Zegarki T-10 wyglądają stylowo i nowocześnie

 • Dressport T050 przyciągają uwagę innych dzięki symetrycznemu rozmieszczeniu liczników na okrągłej tarczy. Każda współczesna kobieta będzie chciała otrzymać tak piękny zegarek jako prezent.
  Cena: 25 000 rubli.

Dressport T050 przyciąga uwagę innych dzięki symetrycznemu rozmieszczeniu liczników na okrągłej tarczy

Jak widzimy, kolekcja T-Lady jest przeznaczona dla kobiet o różnym charakterze, statusie społecznym i wyglądzie. Ale każdy model podkreśla wyrafinowanie, romans i styl obrazu, doskonale uzupełniając obraz.

Kolekcja T-Lady przeznaczona jest dla kobiet o różnym charakterze, statusie społecznym i wyglądzie.

Wskazówka! Przy wyborze zegarka zwróć uwagę na tarczę. Numery powinny być dla Ciebie wygodne, aby nie tracić czasu na ich studiowanie.

T-touch

Kolekcja Tissot Touch to kolekcja po raz pierwszy zaprezentowana publiczności w 2001 roku. Różni się obecnością innowacyjnego zarządzania, naciskając wyświetlacz. Istnieją cztery główne modelki.

Tissot Touch Collection - kolekcja wprowadzona po raz pierwszy do publicznej wiadomości w 2001 roku

 • Tissot T-Touch Lady Solar pracuj nad ładowaniem baterii słonecznej, więc są one doskonałe dla kobiet, które obawiają się o środowisko. Model wyróżnia się elegancją dzięki kompaktowej obudowie i stylowemu wzornictwu. Kwarcowy mechanizm sensoryczny z tarczą z masy perłowej nie pozostawia obojętnych stylowych fashionistek.
  Cena: 18 000 rubli.

Tissot T-Touch Lady Solar jest zasilany baterią słoneczną, więc jest doskonały dla kobiet, które martwią się o środowisko

Model jest elegancki dzięki kompaktowej obudowie i stylowemu wzornictwu.

 • Tissot T-Touch II Titanium Lady jest duży popyt ze względu na sprzęt high-tech. Funkcje chronometru konkurują z profesjonalnymi miernikami sportowymi. Funkcja podróży kompasem i prognozowania pogody będzie potrzebna podczas wycieczek krajoznawczych i pieszych w dowolnym terenie.
  Cena: 30 000 - 35 000 rubli.

Tissot T-Touch II Titanium Lady cieszy się dużym popytem dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom.

 • Tissot Sailing-Touch wyposażone w funkcje prognozy pogody, wiecznego kalendarza, kompasu i innych. Oryginalne składane zapięcie i szafirowe kryształki w połączeniu z motywem morskim przyciągają uwagę wyrafinowanych sportowych dziewczyn.
  Cena: 66 000 rubli.
Tissot Sailing-Touch jest wyposażony w funkcje prognozy pogody, wiecznego kalendarza, kompasu i innych

Oryginalne składane zapięcie i szafirowe szkło w połączeniu z motywem morskim przyciągają uwagę wyrafinowanych sportowych dziewczyn

 • Tissot Racing-Touch - model wielofunkcyjny, wyposażony w chronograf, elektroniczny wyświetlacz LCD, kompas, budzik i EOL.
  Cena: 36 000 rubli.
Tissot Racing-Touch to wielofunkcyjny model wyposażony w chronograf, elektroniczny wyświetlacz LCD, kompas, budzik i EOL

Pomimo funkcjonalności modeli, producent pamięta publiczność.
Damskie zegarki są wykonane w eleganckim stylu, z dodatkiem elementów dekoracyjnych w postaci diamentów i innych kamieni szlachetnych. Dlatego wybierając ten model, zawsze będziesz na szczycie.

Pomimo funkcjonalności modeli, producent pamięta publiczność

Damskie zegarki są wykonane w eleganckim stylu, z dodatkiem elementów dekoracyjnych w postaci diamentów i innych kamieni szlachetnych

Wybierając taki zegarek, zawsze będziesz na szczycie

Wskazówka! Touch Collection została zaprojektowana specjalnie dla dziewczyn sportowych, które są skłonne do przygód przygodowych.

T-sport

W kolekcji T-sport znajdziesz 11 pozycji damskich zegarków. Różnią się od mężczyzn oryginalnym wzornictwem i kolorami. Rozważ najpopularniejsze modele:

 • Chronograf T-Race Quarts z wielobarwnymi paskami nadaje się dla wesołych dziewcząt o aktywnym stylu życia. Model został zaprojektowany specjalnie dla kierowców.
  Cena: 35 000 rubli.

T-Race Quarts Chronograph z wielobarwnymi paskami jest odpowiedni dla wesołych dziewcząt o aktywnym stylu życia.

 • Quickster nadaje się dla dynamicznych młodych dziewcząt, które nie są obojętne na krwawienie. Dzięki cienkiemu monogramowi wyraźnie widać tarczę w każdych warunkach. Wyposażony w funkcję daty i chronografu.
  Cena: 26 000–30 000 rubli.

Quickster jest odpowiedni dla dynamicznych młodych dziewcząt, które nie są obojętne na bling.

 • PRC 200 Quarts Chronograph - zegarki kwarcowe, które doskonale uzupełniają sportowy styl każdej dziewczyny. W połączeniu z modnymi tenisówkami, legginsami i wiatrówkami model doskonale podkreśla wyrafinowanie dziewczyny. Ramka jest znacznie zwężona, a tarcza jest powiększona, co pozwala szybko odczytać wszystkie informacje.
  Cena: 27 000 rubli.

PRC 200 Quarts Chronograph - zegarki kwarcowe, które doskonale uzupełniają sportowy styl każdej dziewczyny

 • Veloci-t Wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu można je nosić w każdych warunkach pogodowych, bez obawy o awarię mechanizmu. Jest wbudowany obrotomierz.
  Cena: 40 000 rubli.

Veloci-T wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu można je nosić w każdych warunkach pogodowych, bez obawy o awarię mechanizmu

 • Quickster Nato Chronograph wyróżnia się prostotą tarczy i wielokolorowym benzelem. Każda modna kobieta doceni oryginalne paski NATO.
  Cena: 30 000 rubli.

Quickster Nato Chronograph wyróżnia się prostotą tarczy i wielokolorowym benzelem. Każda fashionistka doceni oryginalne paski NATO

 • Prc 100 Titanium z motylkowym zapięciem i szafirowym kryształem podkreśla męskie cechy dziewczyny. To jest determinacja, męstwo, wytrwałość, poświęcenie.
  Cena: 30 000 rubli.

Prc 100 Titanium z zapięciem motylkowym i szkłem szafirowym podkreśla męskie cechy dziewczyny

Z przeglądu popularnych modeli można wywnioskować, że znana marka „Tissot” dba o użytkowników, dlatego oferuje zegarki nie tylko o różnej funkcjonalności, ale także o kolorze, designie, stylu. Proponowana kolekcja jest idealna do uprawiania sportu lub życia w ekstremalnych warunkach.

Wskazówka! Przy wyborze damskiego zegarka sportowego należy wziąć pod uwagę obecność takich cech: chronometr, stoper, data, kompas. Więc nie będziesz pozostawiony w nieprzyjemnej sytuacji podczas wędrówki lub normalnego porannego biegu.

T-classic

Kolekcja T-Classic ma około 40 damskich zegarków. Są wykonane w klasycznym stylu, ale różnią się stylem, kolorem i wzornictwem tarczy.

Kolekcja T-Classic ma około 40 damskich zegarków

Są wykonane w klasycznym stylu, ale różnią się stylem, kolorem i wzornictwem tarczy

Jeśli chodzi o design, w kolekcji można znaleźć ścisłe zegarki unisex, które pasują do męskiego stylu odzieży, harmonijnie podkreślając jego

Jeśli chodzi o design, w kolekcji można znaleźć surowe zegarki unisex, które pasują do męskiego stylu odzieży, harmonijnie podkreślając to. Również w obecności produktów ozdobionych cyrkoniami i kamieniami, które nie zostawiają obojętnej, czarującej kobiety mody.

Każdy model uzupełnia pasek wykonany z wysokiej jakości skóry. Tarcza jest również zmieniana dla każdego modelu i reprezentuje unikalny design. Cena produktów różni się w zależności od dodatkowych elementów dekoracyjnych 10 000-120 000 rubli.

Model Tissot Ballade Powermatic 80 COSC Lady

Model Tissot PR 100 Fete Lutte Suisse LadyTissot Tradition Automatic Small SecondTissot Everytime Small

Jak widać, klasyczne modele zegarków „Tissot” przypadną do gustu wszystkim miłośnikom mody. Wybierz model w zależności od charakteru właściciela.

Wskazówka! Klasyczne modele „Tissot” będą się cieszyć jako prezent dla każdej kobiety, ponieważ nadają się do codziennego życia i do odwiedzin każdego wydarzenia.

T-kieszeni

T-Pocket to wyjątkowa kolekcja zegarków, która ma tylko dwie modelki: Lepine kwarc i Savonnettes. Jest to zegarek kieszonkowy łączący nowoczesne technologie, tradycyjne metody produkcji i historię.

W zależności od preferencji zegarek może być wykonany w stylu vintage, a tarcza przypomina nowoczesność. Modele są uważane za doskonałą pamiątkę, ponieważ przypominają epokę szlachty.

Kwarcowy zegarek kieszonkowy Lepine

Vintage Savonnettes

Obudowa damskich zegarków kieszonkowych wykonana jest z miedzi, a szkło jest wykonane z minerałów. Druga opcja oferowana jest w złocie i miedzi w połączeniu ze srebrnym kolorem tarczy. Urządzenie nie ma specjalnych funkcji, ale mimo to zegarek przyciąga uwagę i wywołuje entuzjastyczne reakcje.

Modele Plus to dekoracja w postaci logo marki. Przypomina tradycje firmy, która od wielu lat produkuje najlepsze zegarki szwajcarskiej jakości.

Koszt modeli jest różny 25 000–30 000 rubli.

T-Gold

T-Gold to kolekcja zegarków firmy Tissot, która ma 46 produktów dla kobiet. Różnorodność wyboru modeli zaskakuje i zachwyca. Oto różne rozmiary i kształty tarczy, design, funkcja, styl. Po szczegółowym przeanalizowaniu modeli, masz gwarancję znalezienia idealnego zegarka, podkreślając swój wyśmienity smak. Rozważ niektóre z nich:

 • Retro carree - złoty zegarek ze skórzaną bransoletką i klasycznym zapięciem jest odpowiedni dla kobiet biznesu, które wiedzą, czego chcą od życia. W połączeniu z szafirowym kryształem i białą tarczą model wygląda na łatwy i elegancki.
  Cena: 200 000 rubli.
Retro Carree - złoty zegarek ze skórzaną bransoletką i klasyczną klamrą jest odpowiedni dla pani biznesu, która wie, czego chce od życia
 • Nubya - złoty zegarek z mechanizmem kwarcowym i skórzaną bransoletką, która luksusowo mieni się połyskiem z masy perłowej. Podłużne prostokątne ciało urzeka i przyciąga wzrok innych.
  Cena: 220 000 rubli.

Nubya - złoty zegarek z mechanizmem kwarcowym i skórzaną bransoletką, która luksusowo błyszczy z połyskiem z masy perłowej

 • Kwarc Carsona - stylowe i eleganckie złote zegarki, które są przedstawione w zwięzłym i bardziej wyrafinowanym stylu. Dziewczyna może wybrać produkt w dowolnym stylu. Będą świetnie wyglądać w różnych środowiskach.
  Cena: 130 000 rubli.
Stylowy i elegancki kwarc carson
 • Bellflower - luksusowy dodatek, który uzupełnia elegancki boski kobiecy wizerunek. Wybierając model ozdobiony diamentami, podkreślisz jego wagę, siłę i kobiecość.
  Cena: 300 000 rubli.
Bellflower - luksusowy dodatek, który uzupełnia elegancki boski kobiecy wizerunek

Zegarek został zaprojektowany jako kosztowna i elegancka bransoletka.

 • Różany sen - model zegarka, który nigdy nie wychodzi z mody. Wykwintne klasyczne okrągłe tarcze świecą złotem i mogą istnieć poza czasem.
  Cena: 80 000 rubli.
Rose Dream to model zegarka, który nigdy nie wychodzi z mody. Wykwintne klasyczne okrągłe tarcze świecą złotem i mogą istnieć poza czasem.
 • Goldrun - wariacja na temat złotych zegarków. Klasyczny design i prosta konstrukcja nie przeciążają kobiecego wizerunku, ale taktownie i naturalnie go uzupełniają.
  Cena: 50 000 rubli.

Klasyczny design i prosta konstrukcja Goldrun nie przeciążają kobiecego wizerunku, ale taktownie i naturalnie go uzupełniają.

 • Efektowny kwarc - pasuje do prawdziwej damy. Owalna skrzynka, ozdobiona 18-karatowym złotem, nie pozostawi nikogo obojętnym. Jeśli chcesz być zazdrosny i zachwycony, kup ten konkretny model.
  Cena - 190 000 rubli.

Glamorous Quartz - pasuje do prawdziwej pani

Owalna skrzynka, ozdobiona 18-karatowym złotem, nie pozostawi nikogo obojętnym

Jak widzimy, złota kolekcja jest przeznaczona dla kobiet sukcesu, które osiągnęły wszystko w sferze zawodowej i osobistej. Właściciele takich zegarków z pewnością oczekują rozwoju kariery, uwagi płci przeciwnej i szacunku innych.

Złota kolekcja jest przeznaczona dla kobiet sukcesu, które osiągnęły wszystko w sferze zawodowej i osobistej.

Wskazówka!Ostrożnie zadbaj o zegarek, aby mógł służyć rodzinie przez wiele lat. Złote modele są doskonałe do transmisji z pokolenia na pokolenie.

Obejrzyj film: Nieluksusowe marki godne zaufania. Jaki zegarek kupić? TikTalk odc. 38 (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send