Zdrowie

10 najbardziej stylowych kobiet Rosji

Pin
Send
Share
Send
Send


W ciągu ostatnich kilku lat perspektywy mody znacznie się zmieniły. Wielu przestało skrupulatnie śledzić najnowsze trendy, starając się ściśle ich przestrzegać. Pojawiła się koncepcja elegancji, harmonijnie łącząca elementy klasyki z nowościami na wybiegu. Najbardziej stylowe kobiety w Rosji to standard atrakcyjności i charyzmy. Każdy z nich na ich obrazie jest spokojny, wygodny i pewny siebie. To jest ten, kto wszedł do naszej pierwszej dziesiątki.

Elena Flying

Wizerunek słynnego prezentera telewizyjnego wyróżnia się elegancją, szczególną lekkością i kobiecością. Ubrania są zdominowane przez proste linie, podkreślając surowość sukienki. Szafa tej szczupłej blondynki jest regularnie aktualizowana: aukcje charytatywne, które trzyma dziewczyna, pozwalają jej szybko zrobić miejsce w szafie.

Yana Rudkovskaya

Szafa prezentera, producenta i właściciela salonów kosmetycznych jest niezwykle różnorodna. W nim można spotkać i luksusowe, ekscentryczne i bardzo delikatne sukienki. Specjalny szyk - vintage torebki i klasyczne buty, podkreślające przemyślany styl jej kostiumów. Dziewczyna woli wyrafinowane rzeczy najlepszych projektantów świata, z których wiele istnieje w jednym egzemplarzu.

Irina Alferova

Słynna aktorka, która kiedyś zagrała piękną ukochaną D'Artagnana, wciąż wygląda nienagannie. Jej stroje umiejętnie łączą się z dyskretnym swobodnym i wysublimowanym romansem. Naturalność, piękno i niesamowity optymizm pozwalają uroczej Irinie pozostać ikoną stylu radzieckiego kina.

Tatiana Navka

Wielokrotny mistrz świata w łyżwiarstwie figurowym i żona sekretarza prasowego prezydenta Rosji mają niezwykle delikatne poczucie stylu. We wszystkich jej ubraniach dominuje nowoczesna kobiecość, pod seksualnością, której ledwo widać żelazo. Tworząc nowy wygląd, łyżwiarz figurowy uwielbia eksperymentować z eleganckimi akcesoriami.

Adeline Sotnikova

Mistrz olimpijski czuje wszystkie trendy w modzie i umiejętnie uosabia je w swoich strojach. Wydaje się, że kobieta powinna zawsze wyglądać na wyrafinowaną i zadbaną, niezależnie od sytuacji. W ubraniach Adeline daje uprzywilejowaną jasną swobodę, a także długie i płynne sukienki.

Renata Litvinova

Styl słynnej aktorki to połączenie różnych elementów dekoracji gwiazd filmowych ubiegłego wieku. Blond włosy, jaskrawoczerwona szminka, retro stroje, vintage buty i chustki to główne elementy wizerunku Renaty Litvinovej. Wszystko to jest niezmiennie uzupełniane przez arystokratyczny porcelanowy koloryt skóry i pretensjonalne fryzury.

Ekaterina Mukhina

Stanowisko redaktora naczelnego magazynu Elle zakłada stałe zatrudnienie: podróże, pokazy, imprezy towarzyskie. Ale nawet przy tak napiętym harmonogramie Catherine jest zawsze świeża i elegancka. Wybierając kobiece stroje kojące odcienie i surowe klasyczne kostiumy, wygląda absolutnie absolutnie w każdej sytuacji.

Uliana Sergienko

Projektantka jest niesamowicie inspirowana ponadczasowymi obrazami radzieckiego kina. Nie tylko jej kolekcje są impregnowane tym duchem, ale także kostiumy, w których pojawia się publicznie. Drogie tkaniny, puszyste spódnice, wzory, hafty i duże akcesoria to elementy, które harmonijnie się uzupełniają w oryginalnych strojach.

Miroslava Duma

Dla krytyka mody po prostu nie można zostać zakładnikiem tego samego stylu. Dziewczyna nieustannie eksperymentuje i łatwo zmienia podarte dżinsy na wieczorową sukienkę. Dzięki jasnym kolorom i oryginalnym akcesoriom jej obrazy nigdy nie są nudne.

Elena Temnikova

W zupełnie nowy sposób wokalista i prezenter demonstruje praktyczny casual, dodając do niego zmysłowe nuty lekkiej seksualności. W tym przypadku żaden strój nie wygląda wulgarnie ani pretensjonalnie - dziewczyna harmonijnie łączy różne elementy ubioru, zachowując subtelną równowagę.

Każda kobieta jest wyjątkowa. Dlatego, wybierając styl, ważne jest, aby skupić się nie tyle na trendach mody, ile na wewnętrznych odczuciach i własnej indywidualności. To pozwoli ci zawsze wyglądać stylowo, a co najważniejsze - czuć się pewnie.

Obejrzyj film: Szokujące zabawy na imprezach gimnazjalistów! Stylowy Magazyn (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send