Piękno

10 najbardziej zdeprawowanych kobiet w historii ludzkości

Pin
Send
Share
Send
Send


W historii ludzkości było wiele zdeprawowanych kobiet. Niektóre z nich stały się sławne ze swoich przygód przez setki, a nawet tysiące lat. Oto 10 najbardziej żywych przykładów.

Kleopatra (69-30 pne. E.)

Obraz Kleopatry wielokrotnie przemawiał do światowego kina.

Urodził się w Aleksandrii z jednej z konkubin faraona Ptolemeusza XII z dynastii macedońskiej. Kleopatra otrzymała znakomite wykształcenie za swój czas, była mądra i bystra, biegła w kilkunastu językach. Jednak światowa sława przyniosła jej piękno i miłość.

Tradycja mówi, że Kleopatra ciągle miała dziesiątki, jeśli nie setki kochanków. Co więcej, aby spędzić noc z piękną królową, niektórzy byli gotowi przyjąć śmierć następnego ranka.

Udało jej się uwieść legendarnych rzymskich dowódców Juliusza Cezara i Marka Antoniusza, urodziła z niej troje dzieci.

Marc Anthony i stał się ostatnią miłością władcy Egiptu. Razem popełnili samobójstwo, aby nie zostać złapanym przez cesarza Oktawiana.

Valeria Messalina (17-48 AD)

Według plotek Messalina zachowała swój własny burdel

Była żoną cesarza rzymskiego Klaudiusza. Od okresu dojrzewania zakochała się w cielesnych przyjemnościach i rozpieszczała się przez całe późniejsze życie. Mówią, że Messalina nie mogła przegapić jednego człowieka, dla którego czuła współczucie.

Ponadto zdeprawowana cesarzowa uwielbiała zaspokajać pospólstwo w burdelu pod przybranym imieniem i nawet nie pobierać pieniędzy za swoje usługi.

Pewnego dnia postanowiła konkurować ze słynną rzymską nierządnicą o liczbę mężczyzn, których każdy będzie w stanie zaspokoić w nocy. I w rezultacie wygrał.

Giovanna I Neapolitan (1326-1382)

Giovanna I Neapolitan ledwo uniknęła masakry ludzi po zabójstwie męża

Królowa Neapolu pochodziła z Sycylii. Objęła tron ​​w wieku 17 lat. Pomimo dobrych manier i wykształcenia miała skłonność do rozpusty. Giovanna regularnie tworzyła nowych kochanków i zabijała niechcianych. Nieuporządkowane życie seksualne królowej było bardzo irytujące dla jej męża, Andrzeja Węgierskiego, który próbował uspokoić namiętności żony. Jednak po pewnym czasie król został znaleziony uduszony, najprawdopodobniej przez jednego z kochanków Johna.

Sprawa morderstwa została zbadana przez Kurię Papieską, królowa została uznana za winną, ale została zwolniona z kary, wierząc, że była „prowadzona przez diabła”. Miała jeszcze trzech mężów, ale dziwka nie zachowała lojalności wobec żadnego z nich.

Co więcej, osoba królewska lubiła spać z kilkoma mężczyznami naraz, ponieważ sama nie była wystarczająca.

Maria Saltykova (1701-1752)

Nie dotarł do nas ani jeden portret Marii Saltykowej

Urodzona księżniczka Golitsyna, późniejsza żona adiutanta generała Wasilija Saltykowa. Był mądry, piękny i kochający.

Znany z pasji do żołnierzy. Przekupiła strażników w koszarach i dotarła tam nocą. Jeśli wierzysz jej współczesnym, kilkudziesięciu młodych żołnierzy mogłoby zaspokoić pożądliwych arystokratów z dnia na dzień.

Jednocześnie miała także „oficjalnych” kochanków spośród moskiewskiej szlachty. Przez całe życie księżniczka dzieliła łóżko z setkami, jeśli nie tysiącami mężczyzn.

Królowa Elżbieta (1709-1762)

Plotka przypisywała dzieciom Elżbiety kilka ulubionych

Córka Piotra I, później cesarzowa Rosji. Według plotek, ona także z młodości wykazywała brak kompleksów o romansach pozamałżeńskich. Elizabeth regularnie tworzyła nowe ulubione, zmieniając je jak rękawiczki.

Powiedzieli, że na noc z nią można uzyskać tytuł lub stopień.

Cesarzowa uwielbiała bale i święta, po czym wybrała młodych przystojnych mężczyzn i zaprowadziła do swoich komnat. Już w średnim wieku kontynuowała swoje rozwiązłe życie.

Markiza de Pompadour (1721-1764)

Markiza de Pompadour osobiście wybrana dla młodych kochanek męża w rezydencji zwanej Deer Park

Jej prawdziwe imię to Jeanne-Antoinette Poisson. Markiz był ulubieńcem francuskiego króla Ludwika XV od ponad 20 lat. Monarcha zauważył ją w młodym wieku na jednym z przyjęć i był urzeczony pięknem i urokiem dziewczyny. Potem uczynił Jeanne swoją kochanką przez wiele lat, przyznając tytuł markizy.

Osiadła na dworze królewskim i zyskała sławę dzięki dużej liczbie intryg. Markiza umiejętnie wykorzystywała swoje umiejętności, aby zadowolić mężczyzn, aby zyskać wpływ.

Ponadto zasłynęła z tworzenia własnego burdelu.

Katarzyna II (1729-1796)

Znana jest ponad 20 powieści Katarzyny II z ich ulubionymi

Przyszła cesarzowa Rosji urodziła się w Szczecinie w rodzinie księcia Anhalt-Zerbst. Początkowo miała na imię Zofia Augusta Fryderyk. W wieku 18 lat wyszła za mąż za cara Piotra III. Od pierwszego pojawienia się na rosyjskim dworze zaczęła robić wielu kochanków. W łóżku królowa odwiedzała niemal wszystkich wybitnych ludzi tamtych czasów.

W wyniku zamachu pałacowego zginął jej mąż, po czym Cattine całkowicie pochłonęła życie. Zaaranżowała piłki, a następnie rozpustę, uwiodła zagranicznych dyplomatów, otoczyła się młodymi faworytami.

Ciekawe, że Katarzyna miała specjalnych asystentów - pokojówkę. Szukali odpowiednich kandydatów na królową, każdy w łóżku.

Hrabina du Barry (1746-1793)

Przyszła faworytka królowej hrabiny du Barry rozpoczęła swoją karierę jako zwykła prostytutka

Kolejny faworyt Ludwika XV, który zastąpił markiza de Pompadour. Początkowo była zwykłym człowiekiem, ale znajomość męskich słabości pomogła jej dotrzeć do sądu przez łóżko króla.

Później została kurtyzaną, z której usług korzystali najwybitniejsi ludzie w Paryżu.

Była żoną hrabiego du Barry. Wykonany na gilotynie w celu odbycia stosunku z Girondinami.

Marie Antoinette (1755-1793)

Niezdolność męża Marii Antoinette do wypełniania obowiązków małżeńskich wywołała wiele plotek o rozwiązłości jego żony

Urodzony w Wiedniu w rodzinie austriackiego cesarza Franciszka I. W wieku 15 lat księżniczka wyszła za mąż za przyszłego króla Francji Ludwika XVI.

Wkrótce stało się jasne, że jej mąż cierpi na impotencję. Potem dziewczyna znalazła ukojenie w kulach i maskaradach.

Plotka głosi, że zgrzeszyła ze wszystkimi, stając się sławna nawet w najbardziej zdeprawowanym francuskim sądzie w tym czasie. Po rewolucji i obaleniu monarchii została skazana na gilotynę.

Gala Dali (1894-1982)

Salvador Dali kupił żonie zamek, którego zabroniła mu odwiedzić bez jej pisemnej zgody

Elena Dyakonova jest lepiej znana jako Gala Dali - żona Salvadora Dali. Przez całe życie wyróżniała ją miłość i wyzwolenie. Spała ze wszystkimi, w tym z przyjaciółmi i znajomymi męża. Uwielbiała seks grupowy i nieustannie organizowane orgie.

Już w podeszłym wieku wydała dużo pieniędzy na młodych kochanków.

Na noc 70-letniej Gali można było dostać willę lub dwór. Nie wahała się odwiedzić burdeli. Zmarł w wieku 87 lat w Hiszpanii.

Jak widać, większość kobiet na liście była mądra, wykształcona i dobrze wychowana. A może ich tajemnica uwodzenia leży nie tyle w uroku, ile w umiejętności radzenia sobie z mężczyznami.

Obejrzyj film: Proroctwo Św. Nila: Nadejście Antychrysta (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send