Piękno

Gdzie kupić złoty zegarek damski Nick? (50 zdjęć) - Ceny, katalog 2017

Pin
Send
Share
Send
Send


Złoty damski zegarek Nicka jest przeznaczony dla wymagających kobiet

Złoty damski zegarek Nicka jest przeznaczony dla wymagających kobiet. Od dawna wiadomo, że zegarek nie jest praktycznym urządzeniem do liczenia czasu jako elementu obrazu, indywidualności właściciela. Bez nich nie można wyobrazić sobie sukcesu pani biznesu. A złoto jest uważane za najpopularniejszy metal szlachetny na świecie. Nie upłynęło tysiąc lat od najróżniejszych ozdób. Dlatego złote zegarki na rękę zawsze należały do ​​akcesoriów statusu. Są oceniane na podstawie idealnego smaku właściciela, jego sukcesu i wysokiej pozycji.

Od dawna wiadomo, że zegarek nie jest praktycznym urządzeniem do liczenia czasu jako elementu obrazu, tożsamości właściciela

Bez drogich zegarków nie można wyobrazić sobie sukcesu pani biznesu.

Złote zegarki zawsze należały do ​​akcesoriów statusu. Są oceniane według idealnego smaku właściciela, jego sukcesu i wysokiej pozycji.

Firma „Nika” i jej złoty zegarek dla pani

Złoty zegarek noszony na ramieniu jest niewątpliwym znakiem dobrego samopoczucia i stabilności. Chociaż złoto jest zawsze określane jako metale miękkie, zegarki z niego wykonane są szczególnie trwałe. Ponadto są one szczególnie niezawodne. Złota ramka oznacza tylko bardzo niezawodny ruch zegarka.

Ten zegarek nie będzie wymagał dodatkowych ozdób. Ale kiedy są obecne - okazuje się prawdziwym dziełem sztuki, wspaniałą dekoracją.

Złoty zegarek noszony na ramieniu jest niewątpliwym znakiem dobrego samopoczucia i stabilności.Chociaż złoto jest zawsze określane jako metale miękkie, zegarki z niego wykonane są szczególnie trwałe

Ten zegarek nie będzie wymagał dodatkowych ozdób.

Jeśli ten złoty zegarek jest poza tym kobietą - inaczej niż wspaniały, nie można ich nazwać.

Historia „Nicky” zaczęła się nie tak dawno temu, dopiero w 2003 roku. Od tego czasu specjalizuje się w rozwoju i produkcji zegarków z metali szlachetnych i kamieni.

Dążąc do stworzenia produktów, które w żaden sposób nie ustępują swoim odpowiednikom z globalnych marek, firma ostrożnie podchodzi do rekrutacji. W rezultacie pracują tutaj nie tylko ludzie o podobnych poglądach, prawdziwi profesjonaliści, ale złoty zegarek Nika, niesamowity pięknem i wyrafinowaniem, stał się owocem ich wspólnej pracy.

Historia „Nicky” zaczęła się nie tak dawno temu, dopiero w 2003 roku. Od tego czasu specjalizuje się w rozwoju i produkcji zegarków z metali szlachetnych i kamieni.

Dziś znakiem towarowym „Nika” jest wiele modeli projektowych daleko ponad tysiąc, wiele unikalnych pamiątek. Firma zegarmistrzowska z Rosji osiągnęła szczyt sukcesu w tak krótkim czasie. Dokonawszy wyboru na rzecz udoskonalenia i luksusu własnych produktów, firma nie popełniła błędu w wyborze. Złote zegarki inkrustowane kamieniami szlachetnymi cieszyły się gwiazdami showbiznesu i kobietami z wyższych sfer, kobietami sukcesu biznesowego i tymi, którzy cenią stylowe, niepowtarzalne akcesoria. Biorąc pod uwagę, że wykorzystują wyłącznie ruchy zegarków sprawdzonych, sprawdzonych marek, a także oryginalne innowacje technologiczne, damskie złote zegarki zamieniają się w prawdziwą „perpetum mobile”.

Przejdź na oficjalną stronę firmy. Zapewnisz, że ten luksusowy produkt od krajowego producenta ma wyjątkowe cechy i może konkurować z wieloma znanymi markami na świecie.

Firma zegarmistrzowska z Rosji osiągnęła szczyt sukcesu w krótkim czasie

Dokonawszy wyboru na rzecz udoskonalenia i luksusu własnych produktów, firma miała rację

Złote zegarki inkrustowane kamieniami szlachetnymi cieszyły się gwiazdami showbiznesu i kobietami z wyższych sfer, kobietami sukcesu biznesowego i tymi, którzy cenią stylowe, niepowtarzalne akcesoria

Modny dodatek

Złoty zegarek „Nika” od ponad dziesięciu lat zajmuje wiodącą pozycję wśród innych akcesoriów mody. Uzyskali popularność i biżuterię.

To ważne! Taka sława ma minus. Pojawia się zbyt wiele podróbek, wcale nie wyróżniających się jakością. Kupuj zegarki tylko od zaufanych dostawców.

Złoty zegarek „Nika” od ponad dziesięciu lat zajmuje wiodącą pozycję wśród innych akcesoriów mody

Zegarki zyskały popularność i jako biżuteriaOglądaj produkcję w Moskwie

Jeśli nadal wątpisz, że tak luksusowy złoty zegarek, który może służyć jako biżuteria, produkowany w Rosji, będziesz musiał uwierzyć. Produkcja odbywa się w Moskwie.

Jedyną różnicą jest to, że zamiast skupiać się na masowym konsumentu, jak to miało miejsce w przypadku słynnego przemysłu zegarmistrzowskiego w czasach sowieckich, Nika odnosi się do elitarnego segmentu rynku. Jakość produktu na to pozwala.
Potwierdzeniem i oficjalnym uznaniem są liczne nagrody i wyróżnienia firmy.

Zamiast skupiać się na masowym konsumentu, jak miało to miejsce w przypadku słynnego przemysłu zegarmistrzowskiego w czasach sowieckich, Nika odnosi się do elitarnego segmentu rynku.

Jakość produktu na wysokości

Oficjalnym uznaniem są liczne nagrody i wyróżnienia firmy.

Modelki kobiece marki „Nika”

Możesz łatwo upewnić się, że cena takich zegarków może nie być tak wysoka. Przejrzyj katalog modeli. Poznasz go i znajdziesz potwierdzenie, że zegarki o najbardziej wyszukanych cenach projektowych nie są zbyt duże, nawet jeśli w dekoracji znajdują się diamenty.

I, co bardzo ważne, ta sama linia może mieć modele złote i srebrne. Więc jeśli pierwszy nagle nie możesz sobie pozwolić, drugi możesz sobie pozwolić.

Zegarki o najbardziej wyszukanych cenach projektowych nie są zbyt duże, nawet jeśli w dekoracji znajdują się diamenty

Ta sama linijka może mieć modele złote i srebrne. Więc jeśli pierwszy nagle nie możesz sobie pozwolić, drugi możesz sobie pozwolić

Firma prezentuje damskie zegarki z kilku kolekcji:

 • Viva. Zegarki te z pewnością podkreślą zabawny charakter ich właściciela, mogą nawet stać się ciekawym tematem rozmowy wśród przyjaciół. Z każdej strony te miniaturowe modele będą wyglądać elegancko. Różnorodne kształty i kolory, uszy, tak bogato zdobione, kamienie szlachetne i kryształy dają wrażenie lekkości i magii. Etui są kwadratowe, owalne, okrągłe i w kształcie rombu - możesz wybrać dowolny, nawet najbardziej wyszukany smak. Dla osoby kreatywnej jest to nieograniczone źródło inspiracji.
  Cena: od 15 do 60 tysięcy rubli.
Zegarki te z pewnością podkreślą zabawny charakter ich właściciela, mogą nawet stać się ciekawym tematem rozmowy wśród przyjaciół.Z każdej strony te miniaturowe modele będą wyglądać eleganckoRóżnorodne kształty i kolory, uszy, tak bogato zdobione, kamienie szlachetne i kryształy dają wrażenie lekkości i magii

Obudowy kwadratowe, owalne, okrągłe i w kształcie rombu - możesz wybrać dowolny, nawet najbardziej wyszukany smak

 • Gwiazdy. Ten zegarek jest dla prawdziwych arystokratów. Będą idealnym uzupełnieniem stroju wieczorowego. Można je uznać za prawdziwą biżuterię. Dowodem na to jest wspaniały design, nieskazitelna złota koperta, inkrustowana gwiazdowymi placerami z kamieni szlachetnych. Dzięki temu stylowemu i chwytliwemu zegarkowi jesteś prawdziwą damą, nikt nie ośmieli się w to wątpić.
  Cena: od 80 do 120 tysięcy rubli.
Ten zegarek jest dla prawdziwych arystokratówBędą idealnym uzupełnieniem stroju wieczorowego.Można je uznać za prawdziwą biżuterię. Dowodem na to jest wspaniały design, nieskazitelna złota koperta, inkrustowana gwiazdowymi placerami z kamieni szlachetnych.

Dzięki temu stylowemu i chwytliwemu zegarkowi jesteś prawdziwą damą, nikt nie ma co do tego wątpliwości

 • Pani Każda kobieta powinna mieć małą czarną sukienkę i mały złoty zegarek na ramieniu. Bardzo elegancki spektakularny model. Wspaniałe wykończenie nie tylko na obudowie i wyświetlaczu cyfrowym, ale oryginalne tkanie jest również na uszach i klamrach. Doskonały design, szlachetne materiały i stonowane odcienie mogą podbić od pierwszego wejrzenia. Dodatek uzupełni strój wieczorowy samowystarczalną, odnoszącą sukcesy kobietą, biznesową i szczęśliwą. Dzięki nim będziesz miał czas, aby przejść wszędzie i wszędzie.
  Cena: od 18 do 60 tys. Rubli, są modele na ponad 200 tys.
Każda kobieta powinna mieć małą czarną sukienkę i mały złoty zegarek na ramieniuLady to bardzo elegancki i efektowny model.Doskonały design, szlachetne materiały i stonowane odcienie mogą podbić od pierwszego wejrzenia
 • Ego Młodzieżowy styl zegarków łączy klasykę i trendy w modzie. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, zabawnym detalom i ciekawym formom podkreślasz tylko swoją jasną osobowość. Delikatne wykonanie i eleganckie wkłady przyciągają uwagę. Obserwuj na zawsze młode kobiety.
  Cena: od 12 do 40 tysięcy rubli.
Młodzieżowy styl zegarków łączy klasykę i trendy w modzie.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, zabawnym detalom i ciekawym formom, podkreślisz tylko swoją jasną osobowość.Delikatne wykonanie i eleganckie wkłady przyciągają uwagę

 • Tajemnica. Czy potrafisz zachować tajemnice? Czy wiesz nawet, jak skutecznie je ujawniać? Wtedy ten zegarek jest dla ciebie. Są tajemnicze i wspaniałe. Klasyczne sylwetki łączą się tu z najnowszą technologią, a metale szlachetne i kamienie dodają tajemniczości. W takich godzinach nie unikniesz losu centrum uniwersalnej atrakcji. Tylko nieważkie strzały są warte. Od nich nie można oderwać spojrzenia. Są fascynujące. W przeciwnym razie niż arcydzieło nie dzwonią.
  Cena: od 100 tysięcy rubli.
Tutaj klasyczne sylwetki łączą się z najnowszą technologią, a metale szlachetne i kamienie dodają tajemniczości

W takich godzinach nie unikniesz losu centrum uniwersalnej atrakcji.

Prawdziwie luksusowe akcesoria

Nawiasem mówiąc, firma stworzyła ekskluzywny model specjalnie dla tajemniczej magicznej damy. Tajemnicza Calypso. Mechanizm koronki przy szkielecie jest ręcznie dekorowany. Ten zegarek to prawdziwa tajemnica. Są w stanie oszalać ze swojego niesamowitego wystroju.

Ekskluzywny model Mystery Calypso - mechanizm koronkowy na szkielecie jest ręcznie dekorowany.

Małe tajemnice popularności

Modele wykonane ze złota klasyfikowane są jako bardziej prestiżowe. Ponadto są przypadki białego lub nawet różowego złota. A górna granica ich wartości jest dość problematyczna.

Te z obudową ceramiczną ze złotą ramką są bardzo przystępne cenowo. Ceramika może okazać się biała i czarna, a zamiast diamentowego placera - sześciennych cyrkonii, ale z boku te zegarki nie będą wyglądać mniej elitarnie, a bransoletka i rama będą wyglądały jak naturalne kamienie.

Gama zegarków jest tak zróżnicowana, że ​​zainteresuje kupujących z krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Są to panie biznesu i przedstawiciele modnych imprez glamour. Na przykład:

 • DolceVita. Jedna z najpopularniejszych linii. Z ceramicznymi wkładkami w biało-czarnych kolorach w kopercie zegarka i tarczą z żółtego, różowego, białego i czerwonego złota sproszkowanego cyrkoniami.
  Cena: od 40 do 90 tysięcy rubli.

DolceVita - jedna z najpopularniejszych linii.

 • „Koliber”. Ten zegarek można nawet nazwać miniaturą. Narzeczeni w dwóch rzędach zdobią brzeg tarczy żółtego, białego lub różowego złota, a sama tarcza jest podzielona na strefy. W pierwszej znajdują się pływające cyrkonie w kolorach czarnym, różowym, niebieskim i białym, aw drugim są strzałki i cyfry rzymskie.
  Cena: 30-40 tysiąc rubli.

Narzeczeni w dwóch rzędach zdobią brzeg tarczy żółtej, białej lub różowego złota, a sama tarcza jest podzielona na strefy

W pierwszej strefie tarczy - pływające cyrkonie w kolorach czarnym, różowym, niebieskim i białym, aw drugiej ręce i cyfry rzymskie

 • „Iris”. Doskonałym odkryciem projektu była tarcza, przypominająca pęczek tęczówki, który kołysze się na cienkiej łodydze. Romb z kolorowego złota, inkrustowany sześciennymi cyrkoniami, zawiłe zapięcia - do takiego zegarka możesz wybrać złotą bransoletkę dowolnego cienia do swojego nastroju lub ubrania. Zegarek waży tylko 9 gramów.
  Cena: od 50 tysięcy rubli.
Kolor złoty diament, sześcienna cyrkonia, skomplikowane zapięcia

Złoty zegarek Nicka: cechy

Firma zgromadziła najbardziej doświadczonych jubilerów i zegarmistrzów, aby jednocześnie stworzyć wyrafinowany produkt technologiczny i przedmiot biżuterii. Opracowując dowolny złoty zegarek „Nika”, producent stara się zmniejszyć jego wagę, aby zapewnić jego wygodne dopasowanie i obniżyć koszty. W końcu produkty tej marki pochodzą z kategorii biżuterii, a do ich produkcji używa się złota 585.

Kolejnym kierunkiem, który firma chce realizować, jest niezawodność produktów.

Firma zgromadziła najbardziej doświadczonych jubilerów i zegarmistrzów, aby stworzyć wyrafinowany produkt technologiczny i jednocześnie biżuterię.

Opracowując dowolny złoty zegarek Nika, producent stara się zmniejszyć jego wagę, aby zapewnić wygodne dopasowanie i niższy koszt.

Produkty tej marki pochodzą z kategorii biżuterii, a do ich produkcji używa się złota 585.

Firma wprowadziła własny wynalazek, technologię zwaną „kapsułką”, innymi słowy „obudowę wewnątrz obudowy”. I wygląda to tak: wewnątrz złotej skorupy mechanizm jest umieszczony w specjalnej kapsule. Wprowadzenie tej technologii umożliwia:

 • chroń mechanizm zegarka i tarczę przed wilgocią i kurzem;
 • zapewnić szczelność;
 • poprawić siłę zegarków, chronić przed szczególnie poważnymi uszkodzeniami;
 • zmniejszając masę ciała, obniż cenę produktu.

Większość modeli wygląda jak zwykła biżuteria. Ale myślenie jest dużym błędem. W rzeczywistości są to chronometry z wieloma funkcjami. Jest kalendarz księżycowy, stoper, nie wspominając o tym, że jest to przede wszystkim zegar.
Pokrycie szafirowe na szkle mineralnym chroni przed pęknięciami i zadrapaniami. A powierzchnia złota jest przetwarzana przy użyciu unikalnej technologii. To pozwala mu być doskonałym, a ciało - łatwe.

Firma wprowadziła własny wynalazek, technologię zwaną „kapsułką”, innymi słowy „obudowa wewnątrz obudowy”

Wewnątrz skorupy złota mechanizm jest umieszczony w specjalnej kapsule

Ciekawe Zazwyczaj nowy zegarek jest kupowany, gdy stary jest nieczynny. Plany założycieli firmy, aby zapewnić wszystkim możliwość całkowitej zmiany zegarka, ale tylko po to, by uzyskać nową kapsułkę, której tarcza jest znacznie lepsza, a złota koperta pozostanie taka sama.

Wszystkie zegarki tej marki są ozdobione różnymi wstawkami. To jest:

 • Rosyjskie diamenty, od bezbarwnych do czarnych;
 • cyrkonia i inne sztucznie wyhodowane kamienie;
 • fantasy, prawdziwe i sztuczne klejnoty;
 • kamienie półszlachetne.

Po co kupować zegarki damskie „Nick?

To ważne! Zakup takiego zegarka jest równoznaczny z zakupem szwajcarskiego chronometru w niewiarygodnie niskiej cenie, ale równie wysokiej jakości. Gwarancją jest „mechanizm Ronda”.

W tym zegarku nie ma plastikowych części, z wyjątkiem izolatora, który zapobiega rozładowaniu baterii do obudowy lub mechanizmu. Aby je złamać - trzeba spróbować.

W zegarku nie ma żadnych plastikowych części, z wyjątkiem izolatora, który zapobiega rozładowaniu baterii do obudowy lub mechanizmu

Złamanie tego akcesorium jest bardzo trudne.

Nick nie jest prostą nazwą fabryki w Rosji. Jest to dobrze znana marka z najszerszą siecią dystrybutorów we wszystkich krajach WNP.

Znajdując kobietę Nikę, stałeś się właścicielem produktu o niezrównanej jakości

Nick nie jest prostą nazwą fabryki w Rosji. Jest to znany znak towarowy z najszerszą siecią dystrybutorów we wszystkich krajach WNP. Są to sklepy markowe i centra serwisowe na terenie całego kraju. Jest to odpowiedzialność za każdy wyprodukowany produkt.

Tak więc, zdobywając damskie złote zegarki firmy Nika, stałeś się właścicielem produktu o niezrównanej jakości. Będą zawsze pokazywać prawidłowy czas, pozostając wyjątkową biżuterią.

Obejrzyj film: CASIO ROYALE AE-1200WHD-1AVEF recenzja zegarka. TikTalk odc. 57 (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send