Piękno

Oto trzy najsilniejsze kobiety na świecie

W historii ludzkości było wiele silnych kobiet, które odcisnęły swoje piętno. A dziś możesz znaleźć wojowniczki, które potrafią przekręcić silnego mężczyznę w róg barana. To obecnie najpotężniejsze kobiety na świecie.

Becca Swenson

Urodzony w 1973 r. W USA, Nebraska. Od 1996 roku Becca angażowała się w kulturystykę, ale potem przeszła do trójboju siłowego. Posiada kilka rekordów: wyciskanie na ławce - 270 kg, kucanie ze sztangą - 387 kg, wyciskanie na ławce - 310 kg. Regularnie brała udział w różnych konkursach wśród kobiet i zdobyła wielką popularność w Stanach Zjednoczonych.

W latach 2009-2010 był zapaśnikiem w World League Wrestling. W 2009 roku wygrał konkurs wśród kobiet.

Becca Swenson ukończyła Lincoln University w Nebrasce, uzyskując dyplom inżyniera. Ma tytuł licencjata. Obecnie pracuje jako analityk finansowy i nadal angażuje się w trójbój siłowy, regularnie odwiedzając siłownię. Żonaty, urodził się 2 synów.

Lindsay na razie

Urodzony w 1987 roku w USA, Kalifornia. Lindsay ma 206 cm wzrostu i waży 106 kg. Według Hayward, w wieku 9 lat była już wyższa niż 180 cm, aw wieku 15 lat wzrosła do 2 metrów.

Od okresu dojrzewania zajmowała się kulturystyką, ale nie zrobiła kariery zawodowej z powodu nieodpowiedniej budowy ciała. Została zauważona przez zwiadowców z Professional Girl Wrestling Association i zaczęła brać udział w zawodach jako zapaśnik. Brał udział w kilku turniejach, ale nie wygrał.

Regularnie angażuje się w siłownię i ściska 320 kg z klatki piersiowej. Z łatwością może rzucić dorosłego mężczyznę z jednego końca pokoju na drugi, co udowodniła więcej niż raz w turniejach zapaśniczych.

Do tej pory Lindsay nie jest mężatką. Facebook ma status „bliskiego związku”.

Varvara Akulova

Urodzony w 1992 r. W Krivoy Rog na Ukrainie w rodzinie artystów cyrkowych. Zacząłem trenować od pierwszych tygodni mojego życia w systemie mojego ojca Jurija. W tym samym czasie dziewczyna wykazywała naturalne skłonności. W ciągu 4 lat Varya może podnieść ciężar do 100 kg! Jej własny ojciec był zszokowany wynikami córki.

W wieku 13 lat o wadze 50 kg dziewczynka podniosła sztangę o ponad 300 kg. Dzięki takim zdolnościom Varya miała stabilny dochód, występując na różnych pokazach. W rezultacie jednak wszczęto postępowanie karne przeciwko rodzicom z powodu rzekomego złego traktowania dziecka. Dochodzenie trwało ponad 10 lat i zakończyło się na korzyść rodziny Akulovów, ponieważ nie stwierdzono żadnych szkód w zdrowiu po treningach.

Zostając dorosłą, Barbara dołączyła do trupy swojego ojca. Jednym z elementów pokazu była waga 10 stóp większa niż 700 kg trzymana przez nogi w pozycji leżącej.

Teraz Varya Akulova koncertuje ze swoim własnym show zatytułowanym „Girl-Hercules”, w którym pokazuje swoje niezwykłe umiejętności. Jednocześnie pracuje jako trener fitness.

Nie żonaty. Według niej wkrótce przestanie uprawiać sporty siłowe iw pełni poświęci się coachingowi.

Kobiety są uważane za słabsze od mężczyzn, ale są wyjątki. W większości przypadków jest to naturalne tworzenie, które jest wdrażane w praktyce przy regularnych treningach. Co po raz kolejny dowodzi, jak szerokie są możliwości danej osoby.

Obejrzyj film: Wytatuowani od stóp do głów - dlaczego to robią? (Luty 2020).

Загрузка...