Piękno

Ta dama ma 200 kilogramów: wygląda jak najpotężniejsza kobieta w Rosji

Pin
Send
Share
Send
Send


W całej historii trójboju siłowego w Rosji Ekaterina Zaitseva została trzecią zawodniczką, która była w stanie podnieść wagę 200 kg, za co zdobyła tytuł najpotężniejszej kobiety w Rosji.

Młoda uralska Ekaterina Zaitseva mogła stać się prototypem bohaterki dzieł Niekrasowa, który podziwiał kobiety w rosyjskich wioskach. Taka osoba z pewnością byłaby w stanie zatrzymać konia z pełną prędkością, ponieważ jest uznawana za najpotężniejszą kobietę w Rosji.

W codziennym życiu Ekaterina pracuje w zespole ZAO Mechanoremont w Magnitogorsku

Zaitseva mieszka na południowym Uralu i od dzieciństwa zajmuje się sportem. Ekaterina i wcześniej pokazali wysokie wyniki w mistrzostwach Rosji, Europy i świata w lekkoatletyce i trójboju siłowym.

Pomimo siły i siły, Ekaterina Zaitseva jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, która po zwycięstwie w turnieju wielozadaniowym Golden Tiger, Yekaterina otrzymała ogromny pierścień za szczególne osiągnięcia.

W kwietniu 2018 roku 31-letni powerliftersha wziął udział w prestiżowym turnieju prasowym Kremla, który odbył się w Moskwie.

Trenerka Ekateriny Zaytsevy - Andrei Paley, który jest wiceprezesem Krajowego Stowarzyszenia Trójbójów

Na zawodach młoda kobieta była w stanie zaskoczyć swojego trenera i pokonać rywali, przyjmując wagę 200 kg w wyciskaniu na ławce.

Wśród mężczyzn absolutnym mistrzem jest Kirill Sarychev

Według Zaitsevy, pomyślała, że ​​jej trener „położyłby jej 190 kg”, ale kiedy zobaczyła, że ​​waga jest o wiele cięższa, nie poddała się, ale postanowiła osiągnąć swój cel.

Obecnie Catherine jest jedyną aktywną zawodniczką Rosji

Ekaterina Zaitseva została rekordzistką wśród aktywnych zawodniczek i trzech rosyjskich siłaczy, którym udało się podnieść sztangę z taką masą.

Trener Zaitseva - Andrei Paley, który jest obecnie wielokrotnym absolutnym mistrzem Rosji, Europy i świata

Po zwycięstwie sportowiec przyznał, że jej plany zakładają podniesienie o 20 kg i pobicie rekordu świata. Fakt, że jest pod władzą Catherine, jej trener nie ma wątpliwości. Mówi, że dziewczyna jest bardzo pracowita i wytrwała, i na pewno osiągnie jeszcze większy sukces w sporcie.

Trening zajmuje znaczną część życia Katarzyny. Silna kobieta pokonuje nie tylko wielką wagę, ale także brutalne motocykle, pomimo tytułu najsilniejszego, Catherine pozostaje kruchą atrakcyjną kobietą.

Wiadomo, że Zaitseva mieszka w Magnitogorsku i pracuje jako inżynier projektowy w dużej fabryce do produkcji wyrobów stalowych. Dziewczyna nie jest mężatką i cały swój wolny czas poświęca na szkolenie i przygotowanie do różnych turniejów.

Obecnie Ekaterina Zaitsevaya jest uważana za jedyną aktywną zawodniczkę, która podniosła wagę 200 kg. Przed nią tytuł najpotężniejszych kobiet w Rosji otrzymała Anna Glushko i Marina Kigeleva.

Pin
Send
Share
Send
Send