Piękno

Stylowy zegarek damski DKNY (50 zdjęć) - Przegląd modeli, zalecenia dotyczące wyboru

Pin
Send
Share
Send
Send


Zegarki DKNY, zwłaszcza modelki, Donna Karan zaprojektowała specjalnie dla kobiet biznesu, które spędzają większość dnia w biurze.

Zegarki DKNY, zwłaszcza modelki, Donna Karan zaprojektowała specjalnie dla kobiet biznesu, które spędzają większość dnia w biurze. Nazwa marki to miasto Nowy Jork, symbolizujące szybkie tempo życia w mieście. Ale na całym świecie są silne i pewne siebie kobiety, Rosja też nie jest wyjątkiem. Możemy również podkreślić nasze znaczenie, nienaganny smak i styl dzięki modnym zegarkom Donny Karan. Ponieważ projektant ostatnio osłabił ścisłe ramy projektowania zegarków, z pewnością będziesz w stanie wybrać odpowiednie dopasowanie dla siebie lub na prezent. Dlatego zbadajmy najbardziej odpowiednie modele z 2017 roku z różnych kolekcji.

Nazwa marki wskazuje na miasto Nowy Jork, symbolizujące szybkie tempo życia w mieście.

Na całym świecie są silne i pewne siebie kobiety, Rosja też nie jest wyjątkiem.

Możemy również podkreślić nasze znaczenie, nienaganny smak i styl dzięki modnym zegarkom Donny Karan

Gra łańcuchowa

Kolekcja Chain Game obejmuje 36 modeli damskich zegarków. Rozważmy bardziej szczegółowo wiadomości od producenta:

 • NY2566 - Świetna opcja dla dyskretnych eleganckich kobiet. Takie zegarki nie wyjdą z mody dzięki stylowej stalowej bransoletce w postaci dużych, połączonych ze sobą ogniw łańcucha. Tarcza w postaci miękkiego kwadratu doskonale uzupełnia styl produktu. Jest wykonany w kolorze czarnym.
  Cena: 13 900 rubli.

NY2566 to świetna opcja dla dyskretnych eleganckich kobiet.

 • NY2567 - Zewnętrznie model różni się od poprzedniej wersji jednolitym złotym kolorem. Nawet strzałki nie wyróżniają się na tle całego projektu. Ale stalowa obudowa i bransoletka z powłoką IP zamienia zegarek w praktyczne urządzenie do pomiaru czasu, które będzie trwać dłużej niż kilkanaście lat. NY2568 urządzone w tym samym stylu, ale z różową powłoką.
  Cena: 16 100 rubli.

NY2567 - Zewnętrznie, model różni się od poprzedniej wersji jednolitym złotym kolorem

 • NY2570 - wykonane w powściągliwym stylu, podobnie jak w poprzednich modelach. Ale kobiecość zegarka dodaje kryształki Swarovskiego, które zdobią srebrną tarczę i stalową bransoletkę z powłoką IP w postaci dużych ogniw łańcucha.
  Cena: 17 700 rubli.

NY2570 - wykonany w powściągliwym stylu, podobny do poprzednich modeli

 • NY2169 - 2173 wykonane w podobnym projekcie, z kilkoma różnicami. Okrągła tarcza i przeplatane w formie elementów bransoletki X w połączeniu wyglądają stylowo i oryginalnie. Cena modeli różni się w zależności od dostępności biżuterii w postaci kryształów Swarovskiego 7 500-8 500 rubli.

NY2169 - 2173 są wykonane w podobnej konstrukcji, z pewnymi różnicami.

 • NY2234 - 2238 - Modele odpowiednie zarówno dla biznesu, jak i stylu casual. Tarcza jest wykonana w kształcie prostokąta z miękkimi narożnikami, a linki bransoletki są splecione w kształcie litery X. Cena zegarka zależy od dostępności kryształów Swarovskiego i powłoki IP na bransoletce 7 500-9 600 rubli.

NY2234 - 2238 - modele odpowiednie zarówno do stylu biznesowego, jak i casualowego

Jak widzimy, kolekcja została stworzona dla dziewcząt i kobiet, które wyglądają świetnie w każdych okolicznościach. Jeśli wybierzesz zegarek z tej linii, Twój obraz zostanie zapamiętany przez innych na długi czas.

Wskazówka! Po kąpieli w morzu opłucz zegarek świeżą wodą, a następnie dokładnie wytrzyj suchą szmatką lub miękką szmatką.

Chrono

W Chrono jest około 35 modeli zegarków, z których połowa to kobiety. Kolekcja wyróżnia się funkcjonalnością. Zegarek jest wyposażony w chronometr i stoper. Teraz, podczas porannego biegu, kobiety biznesu nie tylko będą w stanie wykryć czas, ale również zapamiętają ważne spotkania.

W Chrono jest około 35 modeli zegarków, z których połowa to kobiety

Kolekcja różni się funkcjonalnością.

Zegarek jest wyposażony w chronometr i stoper

Użytkownicy przydzielają takie modele:

 • NY4912 z ceramiczną bransoletką i ramką w białym kolorze wyglądają niezwykle elegancko i powściągliwie. Ale to nie przeszkadza, aby zegar był stylowy. Wszechstronność modelu polega na tym, że pasuje do każdego ubrania z szafy, czy to dresu, czy spódnicy biurowej z bluzką. Jedna z cech - fluorescencyjne ręce, które pełnią funkcję oświetlenia.
  Cena: 25 000 rubli.

NY4912 z ceramiczną bransoletką i ramką w białym kolorze wygląda niezwykle elegancko i zarezerwowana

Wszechstronność modelu polega na tym, że pasuje do każdego ubrania z garderoby, niezależnie od tego, czy jest to strój sportowy, czy spódnica biurowa z bluzką

 • NY8181 idealny dla kobiet kreatywnych zawodów. Stalowa bransoletka z ceramicznymi wstawkami i etui z kryształami Swarovskiego wyglądają interesująco i kobieco.
  Cena: 19 200 rubli.

NY8181 jest idealny dla kobiet kreatywnych zawodów.

Stalowa bransoletka z ceramicznymi wstawkami i etui z kryształami Swarovskiego wyglądają interesująco i kobieco.

 • NY2485 - model, na którym bransoletka ozdobiona jest tkaniem Mediolanu. Złota ozdoba dodaje luksusowi i kosztowności zegarkom. Na tarczy znajduje się wskaźnik daty.
  Cena: 17 600 rubli.

NY2485 - model, na którym bransoletka ozdobiona jest tkaniem Mediolanu

 • NY8672 łączy elementy ceramiczne i stalowe, co doskonale podkreśla wyśmienity smak właściciela. Etui ozdobione jest kryształami Swarovskiego i jest wykonane w kolorze białym, który zamienia zegarek w uniwersalne akcesorium odpowiednie do różnych stylów odzieży.
  Cena: 21 300 rubli.

NY8672 łączy elementy ceramiczne i stalowe, co doskonale podkreśla wyśmienity smak właściciela

 • NY8862 wykonane w minimalistycznym stylu. Złota tarcza nie jest przeładowana atrakcyjnymi elementami. Za szkłem mineralnym widać strzałki i tło tego samego koloru co bransoletka.
  Cena: 14 100 rubli.

NY8862 wykonany w minimalistycznym stylu

Złota tarcza nie jest przeciążona widocznymi elementami

Mimo że zegarki proponowanej linii są wielofunkcyjne, pozostają doskonałą ozdobą kobiecej dłoni. Wybierając te modele, podkreślasz jednocześnie siłę charakteru i romantyczną naturę.

Mimo że zegarki proponowanej linii są wielofunkcyjne, pozostają wspaniałą ozdobą kobiecej dłoni

Stalowe bransoletki i etui na zegarek, które nie przepuszczają wilgoci, należy czyścić małą szczoteczką (odpowiednia szczoteczka do zębów) i wodą z mydłem.

 

Wskazówka! Stalowe bransoletki i etui na zegarek, które nie pozwalają na wilgoć, należy czyścić małą szczoteczką (odpowiedni ząb) i wodą z mydłem.

Niezbędne

Kolekcja Essentials ma około 15 popularnych modeli zegarków. Zastanów się nad obecnymi:

 • NY2506 pięknie komponuje się z innym stylem odzieży dzięki dyskretnemu, eleganckiemu wzornictwu. Klasyczny czarny skórzany pasek harmonijnie łączy się z białą dużą tarczą w stalowej obudowie. Bez dodatkowych elementów, design jest wyjątkowy i gustowny.
  Cena: 10 700 rubli.

NY2506 pięknie komponuje się z innym stylem odzieży dzięki dyskretnemu, eleganckiemu wzornictwu.

 • NY2538 doskonale uzupełniają Twój wizerunek i pomagają czuć się lepiej. Znaczniki wybierania dla formatu czasu 12 i 24 godzin. Stal z różową powłoką IP jest pierwotnie połączona z białą tarczą i ciemnym skórzanym paskiem.
  Cena: 13 800 rubli.

NY2538 doskonale uzupełni Twój wizerunek i pomoże Ci poczuć się lepiej.

 • NY2614 wyróżnia się także obecnością dwóch formatów czasu. Przyciąga dokładność i powściągliwość modelu. Ciemnoniebieska tarcza jest pięknie obramowana w złotej kopercie i dobrze komponuje się z czarną skórzaną bransoletką.
  Cena: 12 200 rubli.

NY2614 oferuje również dwa formaty czasu.

 • NY2587 Wygląda świeżo i stylowo dzięki połączeniu bieli ze złotem na tarczy. Znakomicie wygląda czarna skórzana bransoletka, nie obciążona ozdobnymi elementami.
  Cena: 12 200 rubli.

NY2587 wygląda świeżo i stylowo dzięki połączeniu bieli ze złotem na tarczy

 • NY2457 - model z wyraźnymi liniami odświeża obraz za pomocą srebrnej tarczy i stalowej obudowy z różową powłoką IP. Beżowy skórzany pasek podkreśla delikatność i romans właściciela.
  Cena: 10 700 rubli.

NY2457 - model z wyraźnymi liniami odświeża obraz srebrną tarczą i stalową obudową z różową powłoką IP

 • NY2459 - model jest podobny do poprzedniego, ale wyróżnia się obecnością podziału minutowego, wykonanego w kolorze czarnym.
  Cena: 12 200 rubli.

NY2459 - model jest podobny do poprzedniego, ale wyróżnia się obecnością podziału minutowego, wykonanego w kolorze czarnym

Proponowane modelki wyglądają pięknie, a także harmonijnie uzupełniają każdy wizerunek damskiej firmy. Głównymi cechami kolekcji są powściągliwość i minimalizm.

Wskazówka! Aby utrzymać zegarek mocno na nadgarstku, eksperci zalecają regularną wymianę skórzanego paska (co 6-12 miesięcy) na nowy. Naturalne materiały podlegają naturalnemu starzeniu.

Essentials Glitz

Kolekcja Essentials Glitz ma około 45 modeli damskich zegarków. Oficjalna strona internetowa stwierdza, że ​​wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z mechanizmem kwarcowym i szkłem mineralnym gwarantują wytrzymałość i niezawodność każdego instrumentu.

 • NY2528 - model wykonany w kolorze białym pasuje więc do każdego stylu odzieży. Podkreśla kobiecość tarczy, ozdobioną konturem kryształów Swarovski.
  Cena: 16 000 rubli.

NY2528 to model wykonany w kolorze białym, dlatego pasuje do każdego stylu odzieży.

 • NY2544 stworzony dla eleganckich kobiet, które zawsze są na topie. Biała tarcza ozdobiona jest kryształami Swarovskiego. Czarny skórzany pasek podkreśla minimalizm cyfr rzymskich. Zegarki podnoszą na duchu i upiększają codzienne życie.
  Cena: 16 100 rubli.

NY2544 stworzony dla eleganckich kobiet, które zawsze są na topie

 • NY2607 wykonane w kolorze szampana i ozdobione kryształkami Swarovskiego. Wykwintna stalowa bransoletka świeci na słońcu złotem. Zegarek nadaje się zarówno na ubrania w stylu biurowym, jak i na wieczór.
  Cena: 16 100 rubli.

NY2607 wykonane są w kolorze szampańskim i ozdobione kryształami Swarovskiego.

 • NY2598 Spójrz na nadgarstek ze względu na srebrny kolor. Stalowa bransoletka jest trwała, a tarcza jest starannie udekorowana drobnymi kryształkami Swarovskiego.
  Cena: 10 700 rubli.

NY2598 wygląda dobrze na nadgarstku dzięki srebrnemu kolorowi

 • NY2285 ze srebrną tarczą i składanym zapięciem skutecznie uzupełnią każdy obraz. Wyraźne linie nadają produktowi męski wygląd, a kryształy Swarovskiego podkreślają kobiecość. Ten kontrast przyciąga uwagę innych.
  Cena: 13 800 rubli.

NY2285 ze srebrną tarczą i składanym zapięciem skutecznie uzupełni każdy wygląd.

 • NY2223 posiada dodatkowe funkcje daty, dnia tygodnia. Za szkłem mineralnym znajduje się biała tarcza. Bransoletka ceramiczna nadaje się do codziennego użytku.
  Cena: 20 000 rubli.

NY2223 ma dodatkowe funkcje daty i dnia.

Za szkłem mineralnym znajduje się biała tarcza

 • NY2109 - doskonały dodatek, który można nosić jako dekorację. Podłużna prostokątna stalowa tarcza jest równomiernie wysadzana kryształami Swarovskiego. Nie ma podziału czasu, ale nie koliduje to z czasem ważnych spotkań.
  Cena: 11 300 rubli.

NY2109 to doskonały dodatek, który można nosić jako dekorację.

Podłużna prostokątna stalowa tarcza równomiernie wysadzana kryształami Swarovskiego

 • NY2249 - model, wykonany w kolorze białym i wyposażony w składane zapięcie. Tarcza jest ozdobiona kamiennymi wstawkami Swarovski. Minimalistyczny design pozwala nosić zegarki na każdą okazję.
  Cena: 14 000 rubli.

NY2249 - model, wykonany w kolorze białym i wyposażony w składane zapięcie

Minimalistyczny design pozwala nosić zegarki na każdą okazję.

Zegarki linijki odbijają się echem dzięki ozdobom z kryształów Swarovskiego, ale każdy model ma swój własny charakter. Jeśli chcesz podkreślić indywidualność, zwróć uwagę na stylowe i ultranowoczesne akcesoria.

Wskazówka! Unikaj kontaktu z chemikaliami zawartymi w detergentach, kosmetykach, perfumach. Mogą uszkodzić bransoletkę, uszczelkę, a nawet obudowę. Usuń urządzenie. Ale jeśli produkt dostanie się do chlorowanej wody, należy go przepłukać.

Essentials Metal

W katalogu damskich zegarków Essentials Metal producent oferuje ponad 50 modeli nadgarstków. Rozważ nowe przypadki:

 • NY2360 - jedyny model zegarków ze wszystkich kolekcji producenta, wykonany w jasnym różowym kolorze. Odpowiedni dla nastolatków i czarujących dziewczyn. Stalowa bransoletka pokazuje logo firmy. Więcej niepotrzebnych części na urządzeniu.
  Cena: 8 100 rubli.

NY2360 to jedyny model zegarka ze wszystkich kolekcji producenta, wykonany w jasnym różowym kolorze

 • NY2621 - zegarki, których bransoletka jest wykonana przez Milan tkactwo. Złoty kolor sprawia, że ​​produkt jest modnym dodatkiem. Brak dodatkowych elementów, z wyjątkiem logo firmy na bransoletce i tarczy, ale wyglądają one powściągliwie i schludnie.
  Cena: 12 200 rubli.

NY2621 to zegarek, którego bransoletka wykonana jest z tkania w Mediolanie. Złoty kolor sprawia, że ​​produkt jest modnym dodatkiem.

 • NY2130 harmonijnie uzupełniają wizerunek kobiety biznesu z żelaznym uściskiem. Dzięki składanemu zapięciu zegarek można łatwo zdjąć, ale jest wygodny w noszeniu. Biała tarcza wygląda pięknie na stalowej bransoletce.
  Cena: 11 300 rubli.

NY2130 harmonijnie uzupełnia wizerunek kobiety biznesu z żelaznym uchwytem.

Dzięki składanemu zapięciu zegarek można łatwo zdjąć, ale jest wygodny w noszeniu.

Główną różnicą zegarka jest metalowa konstrukcja. Wysokiej jakości paski, które utrzymują się przez rok i stylowe tarcze harmonijnie uzupełniają wizerunek żelaznej damy. Połącz akcesoria ze strojem biznesowym, casualowym i wieczorowym, a Twój wygląd pozostanie niezapomniany.

Wskazówka! Dokładność zegarka może zmniejszyć wpływ intensywnych pól magnetycznych emitowanych przez wykrywacze metali i urządzenia elektromagnetyczne. Dlatego spróbuj ukryć lub wyłączyć urządzenie w chwilach interakcji z takimi polami (na przykład na lotnisku i w samolocie).

Katalog damskich zegarków damskich: Urban Faces

Zegarki z kolekcji Urban Faces doskonale uzupełniają wizerunek postaci kulturalnej, politycznej i każdej innej osoby publicznej. Zegarki pięknie wyglądają na nadgarstku i podkreślają kobiecość obrazu.

 • NY2233 - model damskich zegarków, zwięźle wykonany w kolorze czarnym. Oryginalnie zaprojektowana bransoletka, płynnie wpadająca w kwadratową tarczę, zamienia produkt w stylowe akcesoria.
  Cena: 13 000 rubli.

NY2233 - model zegarka dla kobiet, zwięźle wykonany w kolorze czarnym

Oryginalnie zaprojektowana bransoletka, płynnie wpadająca w kwadratową tarczę, zamienia produkt w stylowe akcesoria

 • NY2389 - niezwykle stylowy czarny zegarek damski, który dzięki skórzanemu paskowi wygląda estetycznie na nadgarstku. Tarcza zamiast cyfr pokazuje nazwę marki, która wytwarza produkt.
  Cena: 8 000 rubli.

NY2389 - niezwykle stylowy czarny zegarek damski, który dzięki skórzanemu paskowi wygląda estetycznie na nadgarstku

Tarcza zamiast cyfr pokazuje nazwę marki, która wytwarza produkt.

Należy pamiętać, że żaden z zegarków kolekcji nie zawiera cyfr rzymskich ani arabskich. Czas można rozpoznać po dyskretnym podziale. Tylko kilka modeli ozdobionych jest kryształami Swarovskiego. Reszta jest wykonana w lakonicznym stylu minimalistycznym.

Należy pamiętać, że na jednym z zegarków w kolekcji nie ma cyfr rzymskich ani arabskich.

Czas można rozpoznać po dyskretnym podziale.

Nie narażaj zegarków na nagłe zmiany temperatury, w przeciwnym razie zawiedzie.

Wskazówka!Nie narażaj zegarków na nagłe zmiany temperatury, w przeciwnym razie zawiedzie.

Obejrzyj film: Zegarki damskie DKNY. (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send