Piękno

Modne i stylowe damskie zegarki „Swarovski” (50 zdjęć) - Katalog modeli i aktualne ceny

Pin
Send
Share
Send
Send


W naszym szybkim czasie każda kobieta biznesu powinna mieć na nadgarstku co najmniej mały zegarek, ale inteligentne dziewczyny są godne najlepszych opcji, a mianowicie zegarka Swarovskiego

W naszym szybkim czasie każda kobieta biznesowa powinna nosić co najmniej mały zegarek na nadgarstku, ale inteligentne dziewczyny są godne najlepszych opcji, a mianowicie zegarków Swarovski. Kilka lat temu, kobiety i mężczyźni, Swarovski zaczął tworzyć własne kolekcje mody tego szlachetnego akcesorium. Wszystkie one odznaczają się niezwykłym luksusem dekoracji i wyrafinowania wzornictwa, i oczywiście mają prawdziwe kryształy. Dzisiaj rozważymy kilka najpopularniejszych kolekcji tej firmy, a także ich najlepszych przedstawicieli.

Kilka lat temu, kobiety i mężczyźni, Swarovski zaczął tworzyć własne kolekcje mody tego szlachetnego akcesorium.

Swarovski zyskał popularność dziewcząt i mężczyzn na całym świecie od pierwszych kolekcji zegarków dzięki światowej miłości kryształów tej firmy.

Obecnie Swarovski ma na sprzedaż 13 oficjalnych kolekcji z kilkoma modelami w każdym

Zegarek damski Swarovski: funkcje

Swarovski zdobył popularność dziewcząt i mężczyzn na całym świecie od pierwszych kolekcji zegarków dzięki światowej miłości do kryształów tej firmy, przy której sprzedaży firma sama wzrosła w swoim czasie. Obecnie Swarovski ma na sprzedaż 13 oficjalnych kolekcji zegarków z kilkoma modelami w każdym. Marka wyróżnia się szczególną precyzją w produkcji mechanizmu zegarowego, ponieważ prace wykonywane są w niepisanym kraju zegarmistrzowskim - Szwajcarii. Każda kolekcja spełnia specyficzne potrzeby kupującego i pasuje do różnych przypadków, więc nie można nie znaleźć odpowiedniego zegarka.

Firma wyróżnia się szczególną precyzją w produkcji mechanizmu zegarowego, ponieważ praca jest wykonywana w tajnym kraju produkcji zegarków - Szwajcaria

Każda kolekcja spełnia specyficzne potrzeby kupującego i pasuje do różnych przypadków, więc nie można nie znaleźć odpowiedniego zegarka.

Możesz kupić różne produkty firmy, w tym zegarek Swarovski, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, odwiedzając oficjalną stronę internetową

Wskazówka! Możesz kupić różne produkty firmy, w tym zegarek Swarovski, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, odwiedzając oficjalną stronę internetową.

Ten zegarek umiejętnie łączy agresywne nuty i kobiecą miękkość

Swarovski Octea

Zacznijmy od tej niezwykłej kolekcji. Po obejrzeniu tych akcesoriów raczej nie zdecydujesz, że przed tobą są prawdziwe modele sportowe. Jest tak, że kolekcja Octea jest najbardziej surowa i klasyczna, chociaż jej modele, podobnie jak reszta Swarovskiego, różnią się nawet odrobiną luksusu. Ta kolekcja umiejętnie łączy agresywne nuty i kobiecą miękkość, dlatego jest idealna dla kobiety biznesu lub kobiety, która ma szczególną miłość do stylu unisex. Cóż, popularne przedmioty w tej kolekcji to:

 • Ośmioro ubrany niebieski

Dość oryginalny niebieski zegarek z piękną błyszczącą tarczą, jak gwiaździste niebo. Możesz docenić piękną ciemnoniebieską ramkę tarczy w kilku odcieniach tego koloru i niezwykle przyjemny jedwabny pasek niebieski. Model jest idealny do ciągłego noszenia ze względu na jego rygor i łatwość noszenia.

Średnia cena: 27,990 rubli.

Octea Dressy Blue to raczej oryginalny niebieski zegarek z piękną błyszczącą tarczą przypominającą rozgwieżdżone niebo.

Model jest idealny do ciągłego noszenia ze względu na jego rygor i łatwość noszenia.

 • Szmaragd Octea Classica

Luksusowe i niezwykle chwytliwe zegarki o szmaragdowym kolorze sprawią, że każdy zwróci na siebie uwagę. Wspaniałe połączenie różnorodności odcieni szmaragdowego koloru i przelewu różowego złota daje oszałamiający efekt, a otrzymasz prawdziwy skarb świata mody. Ten model będzie pasował na każdą suknię wieczorową i ozdobi każdego wieczoru, a pasek ze skóry cielęcej, ozdobiony krokodylem, nie sprawi, że twoja szczotka zapamięta istnienie tego akcesorium.

Średnia cena: 34,990 rubli.

Octea Classica Emerald - to luksusowy i niezwykle chwytliwy zegarek w kolorze szmaragdu, który sprawi, że każda osoba zwróci na siebie uwagę.

Ten model będzie pasował na każdą suknię wieczorową i ozdobi każdy wieczór, a pasek ze skóry cielęcej ozdobiony krokodylem

 • Octea Classica Light Blue

Bardzo słodkie zegarki w dyskretnym sportowym stylu będą eleganckim dodatkiem do casualowego wyglądu. Te efektowne niebieskie zegarki są bardzo kobiece i eleganckie, dlatego po prostu muszą być na ręku delikatnej kobiety i towarzyszyć jej w sprawach kobiet. Połączenie niebieskiego i srebrnego - klasyczny wybór dla miejskiego lukaa, a pasek ze skóry cielęcej nie pozwoli Ci się martwić o noszenie tego akcesorium.

Średnia cena: 29,990 rubli.

Octea Classica Light Blue to bardzo ładny zegarek w dyskretnym sportowym stylu, który będzie eleganckim dodatkiem do casualowego wyglądu.

Te efektowne niebieskie zegarki są bardzo kobiece i eleganckie, dlatego po prostu muszą być na ręku delikatnej kobiety i towarzyszyć jej w sprawach kobiet.

 • Octea Classica Czarna róża

Zegarki te przypominają bardziej nowoczesny model kobiecych zegarków na rękę, do których przyzwyczajeni są obecni fashionistki. Jeśli chcesz czegoś stylowego, ale jednocześnie młodości, ta opcja ze stalowym paskiem jest dla Ciebie. Kombinacja etui z różowego złota i czarnej tarczy nocnej z eleganckim kołem dla drugiej ręki kryształów Swarovskiego nie pozostawi cię obojętnym.

Średnia cena: 39,990 rubli.

Octea Classica Black Rose - ten zegarek jest bardziej podobny do standardu nowoczesnego, czarującego modelu zegarków na rękę

 • Octea Classica Asymetryczna czerń

Bardzo masywne, ale po prostu niesamowicie piękne zegarki ze stylową asymetryczną tarczą będą główną ozdobą wieczoru. Zegarki te wydają się być stworzone na spotkania towarzyskie, ponieważ ich unikalny design z połączeniem różowego złota i czarnej masy perłowej jest idealny na każdą wieczorową sukienkę dla kobiet. Ale głównym „punktem kulminacyjnym” modelu, czyniącym go tak luksusowym, jest tarcza, w pełni wyłożona parą kryształów Swarovskiego, otoczona czarnym opalizującym rozgwieżdżonym niebem. Brzmi nieźle, prawda? Te zegarki wyglądają jeszcze piękniej.

Średnia cena: 34,990 rubli.

Octea Classica Asymmetric Black bardzo masywny, ale po prostu niesamowicie piękne zegarki ze stylową asymetryczną tarczą będą główną ozdobą Twojego wieczoru

Wskazówka!Zdecydowanie zalecamy kupowanie damskich zegarków z dowolnymi kryształami, zwłaszcza ze Swarovskiego, tylko w oficjalnych sklepach i sprawdzonych sklepach internetowych. Uważaj na podróbki znanych firm.

Uważaj na podróbki znanych firm

Zdecydowanie zalecamy kupowanie damskich zegarków z dowolnymi kryształami, zwłaszcza ze Swarovskiego, tylko w oficjalnych sklepach i sprawdzonych sklepach internetowych.

Swarovski Lovely Crystals

Kolejna kolekcja różni się od poprzedniej niezwykłą kobiecością. Cóż, główna funkcja jest już czytana bezpośrednio z nazwy: wszystkie modele będą po prostu nabijane uroczymi kryształami Swarovskiego. Piękne i bardzo kobiece zegarki z kolekcji Piękne kryształy Szczególnie dobrze nadaje się dla młodych i romantycznych dziewczyn, w których ten romantyzm czytany jest bezpośrednio z ich wyglądu. Zasadniczo wszystkie modele tej kolekcji są dobre na miniaturowe i wyrafinowane dłonie dziewczyny.

Kolekcja różni się od poprzedniej niezwykłą kobiecością.

Główna funkcja jest już czytana bezpośrednio z nazwy: wszystkie modele będą po prostu usiane pięknymi kryształami Swarovskiego

Piękne i idealnie kobiece zegarki z kolekcji Lovely Crystals są szczególnie odpowiednie dla młodych i romantycznych dziewczyn.

Spójrzmy na najpopularniejsze modele w tej kolekcji:

 • Lovely Crystals Mini Gold

Najpierw przeanalizujemy najbardziej elegancki model, który idealnie pasuje do pragnień dziewcząt. Obudowa zegarka jest w całości wykonana ze złota, co już spowoduje zazdrość wśród twoich dziewczyn. Oprócz klasycznego złota, podstawą tarczy jest klasyczna biała masa perłowa. Cóż, dwadzieścia błyszczących kryształów uzupełnia ten zestaw zegarków „księżniczki” i tam ukryte są niezwykłe zegarki. We wszystkich modelach tej kolekcji znajduje się dwadzieścia kryształów, które mogą poruszać się wokół obwodu wokół tarczy. To dość żartobliwa decyzja i znudziła popularność wszystkich zegarków z tej kolekcji, ale ten szczególny model zasłużył na swoją miłość ze względu na niewiarygodne piękno klasyki.

Średnia cena: 29,990 rubli.

Przypadek do zegarka Lovely Crystals Mini Gold jest w całości wykonany ze złota, co już spowoduje zazdrość wśród twoich dziewczyn

Oprócz klasycznego złota, podstawą tarczy jest klasyczna biała masa perłowa.

We wszystkich modelach tej kolekcji znajduje się dwadzieścia kryształów, które mogą poruszać się po tarczy wokół tarczy.

 • Lovely Crystals Mini Black

Kolejny model z kolekcji Lovely Crystals oferuje większą powściągliwość i surowość, a to nawet pasuje do niej. Ten zegarek wyróżnia się zwięzłym designem i jednocześnie niezwykłym urokiem. Są dobre na każdą okazję, czy to romantyczny wieczór w restauracji, czy spacer po jachcie, w każdej chwili życia będą wspierać twoją sukienkę mocnym skórzanym paskiem, a jasne kryształy, mieniące się, poruszają się w rytmie twojego życia.

Średnia cena: 21,990 rubli.

Lovely Crystals Mini Black oferuje większą powściągliwość i surowość, a nawet pasuje do niej.

Ten zegarek wyróżnia się zwięzłym designem i jednocześnie niezwykłym urokiem

 • Lovely Crystals Mini Pink

Ten uroczy i uroczy model pojawił się w kolekcji stosunkowo niedawno, ale już słusznie cieszy się szalonym sukcesem płci pięknej. Nietrudno to zrozumieć: romantyczne różowe odcienie skórzanego paska są doskonale połączone z tarczą z masy perłowej, pokrytą kilkoma srebrnymi promieniami słonecznymi, a ta kompozycja jest elegancko wykończona z dwudziestu genialnych kamyków z piękną ramką. O co więcej można prosić, jeśli nie takie piękno?

Średnia cena: 21,990 rubli.

Lovely Crystals Mini Pink - ten uroczy i uroczy model pojawił się w kolekcji stosunkowo niedawno

Romantyczne różowe kolory skórzanego paska są doskonale połączone z tarczą z masy perłowej, pokrytą kilkoma srebrnymi promieniami słońca, a ta kompozycja jest elegancko wykończona dwudziestoma genialnymi kamieniami.

Wskazówka!Pamiętaj, aby co miesiąc czyścić i sprawdzać zegarki na rękę. Mechanizm zegarowy jest bardzo delikatny, a jego dokładność powinna być maksymalna, dlatego ważne jest, aby nie dopuścić do najmniejszego złamania. Szukaj tylko sprawdzonych i wysokiej jakości rzemieślników.

Pamiętaj, aby co miesiąc czyścić i sprawdzać zegarki na rękę.

 

Mechanizm zegarowy jest bardzo delikatny, a jego dokładność powinna być maksymalna, dlatego ważne jest, aby nie dopuścić do najmniejszego złamania.

Swarovski aila

Kolekcje Swarovskiego Aila są trudne do nadania ogólnego tematu. Jest dla wszystkich, a nie dla wszystkich. Jest bardzo luksusowa, ale umiarkowanie oddaje swoje bogactwo. Jest bardzo jasny, ale wykonany w powściągliwych kolorach. Na pewno można powiedzieć, że pasuje tylko do poważnych i bardzo zamożnych pań. Aila wydaje się być stworzona dla elitarnych klubów, spotkań biznesowych bogatych ludzi i ogólnie dla atmosfery luksusu. W tej kolekcji nie znajdziesz młodości, zabawy i nowoczesności, ale będziesz mógł poczuć status, siłę i wielkość. Spójrzmy więc na te wspaniałe modele:

 • Aila złoto

Pierwszym, który chce zobaczyć, jest wciąż najbardziej chwytliwy i żywy zegarek, najbardziej kobiecy w kolekcji Swarovski, którego cena nie jest od razu widoczna z ich wspaniałego wyglądu. Ten model można nazwać prawdziwym skarbem, ponieważ błyszczy i błyszczy z każdym małym elementem jego ciała. Lśniące żółte złoto z eleganckimi gładkimi liniami skręconymi w ścisły łańcuch, całkowicie wysadzane kryształami Swarovskiego. Kamyczki obramowują szafirową tarczę w odcieniach masy perłowej, na której we właściwych miejscach znajdują się trzy bardziej błyszczące kamyczki i piękny złoty łabędź - logo firmy Swarovski. Wszystko to tworzy niezwykle eleganckie akcesoria, doskonale połączone z każdym złotym zestawem i stylowym wykwintnym strojem.

Średnia cena: 28,990 rubli.

Aila Gold to chwytliwy i jasny zegarek, najbardziej kobiecy w kolekcji Swarovski, którego cena nie jest od razu widoczna z ich wspaniałego wyglądu.

Ten model można nazwać prawdziwym skarbem, ponieważ błyszczy i błyszczy z każdym małym elementem jego ciała.

Lśniące żółte złoto w eleganckie, gładkie linie skręcone w ścisły łańcuch, całkowicie wysadzane kryształami Swarovskiego.

 • Aila dzień ciemnoszary

W przeciwieństwie do poprzedniego, ten zegarek jest wyjątkowo surowy i powściągliwy. Są dość oryginalne, ponieważ srebrna kolorystyka całego modelu jest bardzo rzadka. Elegancki skórzany pasek w kolorze metalicznym pasuje do srebrnej stali nierdzewnej i pięćdziesięciu dwóch błyszczących kamieni. Całość jako całość kończy się błyszczącymi srebrnymi cyframi rzymskimi i ogromnym logo Swarovskiego w kształcie łabędzia.

Średnia cena: 21,490 rubli.

Aila Day Taupe są dość oryginalne, ponieważ srebrny kolor całego modelu jest bardzo rzadki

 • Aila dzień brązowy

Inna opcja z tej linii, różniąca się wyłącznie gamą kolorów. Model ten ma raczej męskie połączenie brązowej skóry i złota, ale elegancja i miękkość są dołączone do niego przez wiele kryształów Swarovskiego i wykwintne złote rzymskie cyfry na tarczy. Model jest idealny do codziennego użytku bogatej damy.

Średnia cena: 24,990 rubli.

Aila Day Brown - model ma raczej męskie połączenie brązowej skóry i złota

Elegancja i miękkość nadają mu wiele kryształów Swarovskiego i wykwintne złote cyfry rzymskie na tarczy

Model jest idealny do codziennego użytku bogatej damy.

 • Złoty dzień Aila

Brown łączy się oczywiście ze złotem, ale prawdziwie modne i stylowe połączenie można nazwać złotem i popiołem. Popielato-srebrny opalizujący pasek z prawdziwej skóry kontrastuje bardzo korzystnie z błyszczącym złotem tarczy, a także z pięćdziesięcioma pięknymi błyszczącymi kamyczkami. Zegarki będą doskonałym dodatkiem do każdej firmy.

Średnia cena: 24,990 rubli.

Aila Day Gold Tone - to naprawdę modne i stylowe połączenie można nazwać złotem i popiołem

Popielato-srebrny opalizujący pasek z prawdziwej skóry kontrastuje bardzo korzystnie z błyszczącym złotem tarczy, a także z pięćdziesięcioma pięknymi błyszczącymi kamyczkami

 

Zegarki będą doskonałym dodatkiem do każdej firmy.

 • Dzień Aili podniósł się

Jedyny model z całej kolekcji, który idealnie pasuje do pędzla dla młodej i czułej osoby. Zegarki z romantycznym różowym paskiem zdają się wiedzieć, czego potrzebuje każda sprawiedliwa płeć, dlatego też pokrowce Swarovski i ze stali nierdzewnej świecą niezwykle jasno dzięki swoim kamyczkom Swarovski i srebrem. Ten model jest idealny dla dziewczyny, której wizerunek jest tak lekki i delikatny, jak każdy element na tarczy zegarka.

Średnia cena: 21,490 rubli.

Aila Day Rose będzie pasować do pędzla dla młodej i czułej osoby

Zegarek z romantycznym różowym paskiem, tak jakby wiedzieli, że każda kobieta potrzebuje sprawiedliwego seksu, dlatego Swarovski bardzo jasno świeci swoimi kamykami

 • Biały dzień serca Aila

Ten model bardzo różni się od pozostałych w kolekcji Aila. Co może być najbardziej romantycznym prezentem na Walentynki? Oczywiście to właśnie ten delikatny i elegancki zegarek z pięćdziesięcioma błyszczącymi kryształami Swarovskiego i czterema gładkimi sercami złota na tarczy. Są to najbardziej romantyczne i wyrafinowane zegarki we wszystkich kolekcjach Swarovskiego, ponieważ są one specjalnie robione tak, jakby były na wesele. Złoto w etui, masa perłowa tarczy, fasetowane kamienie i śnieżnobiały skórzany pasek - a twoja dziewczyna będzie w siódmym niebie z radością i na pewno odpowie swoją najważniejszą ofertą!

Średnia cena: 24,990 rubli.

Aila Day Heart White różni się od reszty w kolekcji Aila.

To najbardziej romantyczne i wyrafinowane zegarki we wszystkich kolekcjach Swarovskiego

Wskazówka!Jeśli ważne jest, abyś znał dokładny czas i nadążał za czasem zgodnie z twoim harmonogramem, wybierz zegarek, którego tarcza będzie zauważalna i zrozumiała nawet z daleka. W salonie przymierz akcesorium i sprawdź, czy możesz szybko dowiedzieć się i zrozumieć, który czas jest obecnie, koncentrując się tylko na zegarku.

Jeśli ważne jest, abyś znał dokładny czas i dotrzymywał kroku harmonogramowi, wybierz zegarek, którego tarcza będzie widoczna i zrozumiała nawet z daleka

W salonie przymierz akcesorium i sprawdź, czy możesz szybko dowiedzieć się i zrozumieć, który czas jest obecnie, koncentrując się tylko na zegarku

Kolekcje Swarovskiego Aila są trudne do nadania ogólnego tematu.

Это далеко не все даже самые популярные представители наручных часов от этой именитой компании, но мы постарались показать вам лучших из лучших. Мы настоятельно советуем вам купить часы от Сваровски, выбирая женские подарки на основные праздники или в качестве важного презента.

Настоятельно советуем вам купить часы от Сваровски, выбирая женские подарки на основные праздники или в качестве важного презента

Коллекции Aila очень роскошна, но умеренно выдает свои богатства

Obejrzyj film: Modne zegarki damskie. Best women's watches (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send