Piękno

Gdzie kupić oryginalny zegarek Rolex dla kobiet? - Świeże ceny katalogowe

Pin
Send
Share
Send
Send


Na całym świecie wiadomo, że zegarki Rolex są akcesoriami dla kobiet i mężczyzn, aby poprawić status w społeczeństwie.

Na całym świecie wiadomo, że zegarki Rolex są akcesoriami dla kobiet i mężczyzn, aby poprawić status w społeczeństwie. Są wszędzie rozpoznawalne, każda bogata osoba musi mieć przynajmniej jeden model oryginalnego Rolexa w swojej kolekcji, w przeciwnym razie nie zrozumie tego. Zegarki same starają się utrzymać pasek najlepszych akcesoriów dla bogatych. Zawsze mają swój unikalny, przemyślany projekt, są wykonane z najlepszych i najdroższych materiałów i wyróżniają się doskonałym wykonaniem. Stały się prawdziwym atrybutem sukcesu po prostu dlatego, że ludzie zrozumieli, że są naprawdę najlepsi w swojej pracy.

Każda bogata osoba musi mieć co najmniej jeden model oryginalnego Rolexa w swojej kolekcji, w przeciwnym razie nie zrozumieją

Rolex stara się utrzymać pasek najlepszych akcesoriów dla bogatych

Zawsze mają swój unikalny, przemyślany projekt, są wykonane z najlepszych i najdroższych materiałów i wyróżniają się doskonałym wykonaniem.

Dbałość o szczegóły

Z wyglądu zegarek jest naprawdę łatwy do rozpoznania. W każdym modelu zawsze jest złoto lub srebro, masywna obudowa ze stali nierdzewnej, tylko solidny pasek, przynajmniej para musujących kamieni szlachetnych i jasne logo Rolexa - wspaniała korona ze złota lub srebra. Modelki kobiece obfitują w wszystko, co cenne.

Z wyglądu zegarek jest naprawdę łatwy do rozpoznania.

Złoto lub srebro jest zawsze obecne w każdym modelu, masywnej obudowie ze stali nierdzewnej

Rolex używa tylko solidnego paska, przynajmniej pary musujących cennych kamieni i jasnego logo Rolexa - majestatyczna korona ze złota lub srebra

Modelki żeńskie obfitują we wszystkie cenne

Projektanci starannie rozważają kombinacje kolorów wszystkich elementów, projekt tarczy i liczby na niej, ręce, pasek i oczywiście obudowę, zwłaszcza jeśli chodzi o zegarki Rolex dla kobiet. Katalog modeli kobiecych jest bardzo zróżnicowany, ponieważ marka wydała wiele różnych kolekcji, więc każdy może znaleźć pasek, tarczę i futerał do smaku.

Projektanci starannie rozważają kombinacje kolorów wszystkich elementów.

Konstrukcja tarczy i numery na niej, ręce, pasek i, oczywiście, obudowa jest zawsze idealna

Katalog modeli kobiecych jest bardzo zróżnicowany.

Marka wydała wiele różnych kolekcji, więc każdy może znaleźć pasek, tarczę i futerał do smaku

Wskazówka! Już w tej chwili firma „Rolex” wydała ponad milion różnych modeli z różnych kolekcji. Zdecydowanie zalecamy kupowanie zegarków tej firmy tylko w sprawdzonych miejscach i specjalnych salonach. Uważaj na podróbki.

Kosmograf daytona

Najpierw będziemy mieli najsłynniejszą ze wszystkich kolekcji domu Rolex - Cosmograph Daytona. Jest najbardziej rozpoznawalna i popularna wśród odnoszącej sukcesy elity społeczeństwa, zegarki tej kolekcji migają tu i tam w dowolne wieczory galowe. Jeśli można powiedzieć o modelach męskich, które wyglądają na bardzo bogate i drogie, choć są raczej rzadkie dla ciekawego wystroju, to kobiety projektantów zdecydowanie zdecydowały się poświęcić dużo czasu i talentu. Są eleganckie, eleganckie i niemożliwie kobiece. Należy zauważyć, że początkowo zegarki z tej kolekcji zostały stworzone dla kierowców wyścigowych, ponieważ mają specjalny mechanizm, który pozwala na pomiar prędkości z dużą dokładnością. I chociaż obecne piękno nie potrzebuje tej funkcjonalności, ale dla kobiety biznesu ta opcja idealnie pasuje.

Najpierw będziemy mieli najsłynniejszą ze wszystkich kolekcji domu „Rolex” - Cosmograph Daytona

Jeśli można powiedzieć o modelach męskich, które wyglądają na bardzo bogate i drogie, chociaż są raczej rzadkie dla ciekawego wystroju, to kobiety projektantów zdecydowanie zdecydowały się poświęcić dużo czasu i talentu.

Zegarki są eleganckie, eleganckie i niemożliwie kobiece.

  • Oyster Everose 116505

Możesz zobaczyć przed sobą najbardziej delikatny i elegancki model w całej linii Cosmograph Daytona. Różowa walizka, różowa tarcza i różowy pasek - ten model nie pozostawia wyboru dla miłośników blasku! Musujące różowe złoto pasuje do każdej strony młodej, nowoczesnej modnej kobiety, a błyszczące kamienie na tarczy będą jasnym akcentem wśród wszystkich akcesoriów. Jeśli lubisz elegancki glamour - to jest twoja opcja.
Cena: 1 800 000 rubli.

Możesz zobaczyć przed sobą najbardziej delikatny i elegancki model w całej linii Cosmograph Daytona

Różowa walizka, różowa tarcza i różowy pasek - ten model nie pozostawia wyboru dla miłośników blasku!

Błyszczące różowe złoto pasuje do każdej strony młodej, nowoczesnej modnej kobiety, a błyszczące kamienie na tarczy będą jasnym akcentem wśród wszystkich akcesoriów.

  • Oyster Yellow Gold 116508

Bardziej poważny i luksusowy design tego modelu nadaje obrazowi szlachetny charakter. Wszystko dzięki osiemnastoletniemu żółtemu pudełku i paskowi. Zegarki wyglądają drogo, elegancko i niezawodnie - tak powinien wyglądać zegarek na dłoni bogatej damy. Uzupełniające złoto opalizująca tarcza z masy perłowej. Jest niezwykle piękny i fascynuje swoją zabawą na słońcu, doskonale odbijając blask złota. Komplet uzupełnia osiem cennych kamieni na tarczy i chwytliwa złota korona - słynne logo firmy Rolex.
Cena: 1 650 000 rubli.

Ten zegarek wygląda luksusowo, a wszystko dzięki osiemnastożółtej złotej kopercie i paskowi

Zegarki wyglądają drogo, elegancko i niezawodnie - tak powinien wyglądać zegarek na dłoni bogatej damy

Znak jakości i autentyczności to markowa korona na zapięciu.

  • Oyster Everose 116515LN

Opcja, która jest najbardziej kochana przez fair sex na całym świecie. Różowe złoto ponownie pojawia się jako wdzięczna podstawa, ale tym razem jest stylowo połączone z czarnym matowym paskiem. Ten pasek, nawiasem mówiąc, najlepiej pielęgnuje delikatny uchwyt dziewczyny, ponieważ jest wykonany z elastycznych materiałów o wysokiej technologii. Oznacza to, że otrzymujesz bardzo niezawodną, ​​wygodną i co najważniejsze niezwykle stylową bransoletkę z różowym zegarem! Poza tym wszystkim jest pyszne czekoladowe pokrętło ze stylowymi czarnymi cyframi. Nawiasem mówiąc, tarcza może być również wykonana w kontrastowej kombinacji czerni i różu, ale z całkiem różowymi kamykami zamiast liczbami. Myślę, że każde z poprzednich zdań bezpośrednio krzyczy, że musisz mieć ten zegarek na rękę w swojej kolekcji.
Cena: 1 550 000 rubli.

Różowe złoto ponownie pojawia się jako elegancka podstawa, ale tym razem jest stylowo połączone z czarnym matowym paskiem.

Oprócz tego jest pyszne czekoladowe pokrętło ze stylowymi czarnymi cyframi.

Nawiasem mówiąc, tarcza może być również wykonana w kontrastowej kombinacji czerni i różu, ale z całkiem różowymi kamykami zamiast liczbami

Wskazówka! Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze w tej kolekcji są zegarki Rolex, odwiedź oficjalną stronę. Najlepsze damskie zegarki są prezentowane w specjalnej kolekcji tematycznej.

Dzień

Jeśli ostatnia kolekcja zawiera opcje dla osób młodych i romantycznych, to ta w szerokim kręgu ma nazwę „Watch for Presidents”. Można śmiało powiedzieć, że zegarki tej linii będą jedną z najlepszych inwestycji w biznes nowoczesnej kobiety biznesu. Poza tym, że są one bardzo dokładne i pozwalają na przestrzeganie harmonogramu, zauważysz rosnące pojawienie się nowych przydatnych połączeń, ponieważ ludzie będą wiedzieć, że komunikują się z poważną i wiarygodną osobą. Chciałbym również dodać, że zegarki na rękę Day-Date mają swoją nazwę z jakiegoś powodu: były to pierwsze zegarki, które pokazują dni tygodnia z pełną nazwą (oczywiście w języku angielskim). Tylko z tego wynika, że ​​te zegarki są konieczne dla was, drogie, potężne kobiety.

Jeśli poprzednia kolekcja zawierała opcje dla osób młodych i romantycznych, to ta w szerokim kręgu ma nazwę „Watch for Presidents”

Można śmiało powiedzieć, że zegarki tej linii będą jedną z najlepszych inwestycji w biznes nowoczesnej kobiety biznesu.

Poza tym, że są one bardzo dokładne i pozwalają na przestrzeganie harmonogramu, zauważysz rosnące pojawienie się nowych przydatnych połączeń, ponieważ ludzie będą wiedzieć, że komunikują się z poważną i wiarygodną osobą.

Godziny będą informować innych o twoim statusie

  • Oyster Everose 228235

Ponownie spójrz na model w kolorze różowym. Faktem jest, że firma Rolex produkuje wszystkie swoje zegarki wyłącznie z niezawodnych i trwałych materiałów, którymi są złoto, stal i platyna. Model ten wyróżnia się już od wielu innych niezwykłą kontrastową kombinacją różowego futerału i paska z tarczą w kolorze oliwkowym. Zegarek ma uroczą delikatną ramkę wokół tarczy w postaci falistego pierścienia. Model jest bardzo piękny i zasługuje na uwagę i miejsce w szafie.
Cena: 2 100 000 rubli.

Model wyróżnia się spośród wielu innych swoim niezwykłym kontrastowym połączeniem różowego etui i paska z matową tarczą w kolorze oliwkowym.

Zegarek ma uroczą delikatną ramkę wokół tarczy w postaci falistego pierścienia

Model jest bardzo piękny i zasługuje na uwagę i miejsce w szafie.

  • Oyster Yellow Gold i Diamonds 118388

Być może najdroższe, chwytliwe i luksusowe zegarki, które można zobaczyć w swoim życiu. Kombinacja żółtego złota i diamentów tworzy skarb, który odważni piraci lub sprytni złoczyńcy mogą ścigać w starych opowieściach.

Bogactwo walizki, tarczy i paska po prostu nie pozostawia nikogo obojętnym, a także umiejętności jubilera. Gładkie linie, wyraźne grawerowanie i staranne przemyślenie miejsca dla każdego kamyka - tak właśnie powinien wyglądać prawdziwy zegarek Rolex, niezależnie od tego, czy są to zegarki damskie, czy męskie, dlatego ich poziom cenowy jest odpowiedni. Możesz podziwiać takie koszty, ale jakość i niezawodność wraz z niesamowitym designem są tego warte.
Cena: 4 700 000 rubli.

Najdroższe, chwytliwe i luksusowe zegarki, które możesz zobaczyć w swoim życiu

Połączenie żółtego złota i diamentów tworzy prawdziwy skarb, który śmiali piraci lub przebiegłe czarne charaktery mogą ścigać w starych opowieściach

Bogactwo walizki, tarczy i paska po prostu nie pozostawia nikogo obojętnym, jak również umiejętności jubilera

  • Oyster Everose 118135

Znowu złoto, ale w zupełnie innej interpretacji. Ten model może początkowo wydawać się trochę podobny do mężczyzny, ale to najmniejsze szczegóły sprawiają, że jest on bardzo zwięzły, a nawet elegancki. Tym razem różowe złoto łączy się z bardzo szlachetnym i solidnym skórzanym paskiem w kolorze czekoladowym. Prawdziwa skóra jest przeznaczona nie tylko do wygodnego noszenia delikatnego pędzla kobiety, ale także do bardzo stylowego i modnego akcentu. Oprócz wszystkiego jest bardzo tajemnicza i interesująca tarcza z masy perłowej. Mistrzowie próbowali wszystkiego, co w ich mocy, ponieważ oryginalny wzór wygrawerowany na tarczy sprawia, że ​​podziwia się piękno i wyjątkowość dzieła. Cóż, „wiśnia na torcie” to zgrabne diamenty, zastępujące liczby.
Cena: 2 500 000 rubli.

Model ten może początkowo wydawać się nieco męski, ale to najmniejsze szczegóły sprawiają, że jest on bardzo zwięzły, a nawet elegancki.

Tym razem różowe złoto łączy się z bardzo szlachetnym i solidnym skórzanym paskiem w kolorze czekoladowym.

Prawdziwa skóra jest przeznaczona nie tylko do wygodnego noszenia delikatnej kobiecej szczoteczki, ale także do bardzo stylowego i modnego akcentu.

  • Oyster Yellow Gold i Diamonds 118348

Najbardziej elegancka i delikatna opcja wśród wszystkich w tej linii. Wciąż nie jest dość kobiecy, ale jest o wiele bardziej zmysłowy niż reszta ze względu na niezwykle piękny lawendowy kolor tarczy. Wiele mówi tutaj o triumfie czułości: oprócz fascynującego odcienia tarczy zapewne spodoba ci się krawędź tarczy z kręgiem błyszczących diamentów, ciekawy wzór tych samych kamieni, który sam Rolex nazywa karuzelą, a stopnie bransoletki z wielu zdobionych ogniw te same diamenty. A najciekawszą, a nawet ryzykowną decyzją projektową jest brak jakichkolwiek linii i znaków w miejsce liczb. Sugeruje to, że zegarek jest odpowiedni dla pewnych siebie dziewcząt w ich stylu życia.
Cena: 3 300 000 rubli.

Wiele mówi o triumfie czułości: oprócz fascynującego koloru tarczy zapewne spodoba ci się krawędź tarczy wokół błyszczących diamentów

Najciekawszym, a nawet ryzykownym rozwiązaniem projektowym jest brak jakichkolwiek linii i znaków w miejsce liczb

Kolor tarczy - jasny akcent modelu

Wskazówka! Uważnie monitoruj stan swojego akcesorium. Oczywiście na całym świecie wiadomo, jak wysokiej jakości i niezawodne są zegarki Rolex, czy są to damskie czy męskie. Oryginał jest bardzo trudny do uszkodzenia w jakikolwiek sposób, ponieważ te modele są nawet wodoodporne, ale co roku i lepiej jest oddawać zegarek do kontroli co miesiąc, nie byłoby to zbyteczne.

Zegarki Rolex dla kobiet: kolekcja Datejust

Ta kolekcja jako całość może być nazwana prawdziwie kobiecą. Pomimo faktu, że można w nim znaleźć bardzo elegancką i biżuterię, pojawią się zarówno sportowe, jak i bardziej męskie modele. Ogólnie rzecz biorąc, dla każdego dziewczęcego smaku! Projektanci opracowali wspaniałe akcesoria, które będą pasować do każdego obrazu i doskonale uzupełnią zestawy biżuterii. Zegarek został zaprojektowany z myślą o aktywnym życiu młodej dziewczyny i szybkim harmonogramie kobiety biznesu, dzięki czemu nie możesz bać się deszczu, rozlanych okularów i mycia rąk, ale nie powinieneś kąpać się z zegarem (prawdopodobnie nie zrobisz tego z resztą biżuterii). Kolekcja Datejust jest przeznaczona dla nowoczesnych dziewczyn, które kochają klasykę, wyrafinowanie i jakość. Jeśli chcesz stworzyć dobre wrażenie, to jest twój wybór.

Kolekcja Datejust jest przeznaczona dla nowoczesnych dziewczyn, które kochają klasykę, wyrafinowanie i jakość

  • Oyster Steel White Gold i Diamond 116244

Najpierw przeanalizujemy niezwykle uroczy i delikatny zegarek na rękę z kwiatami. Co może być przyjemniejszego dla każdej dziewczyny niż złoto, diamenty i kwiaty? Tylko zegarki gromadziły w sobie każdy z tych elementów. Podstawą jest stal, uzupełniona białym złotem. Pomaga to osiągnąć jakość, która pozwala temu modelowi zachować moc i niezawodność w każdej sytuacji. Uroczy wzór koloru światła na różowej tarczy pomaga rozwiać zimno stali. Niezwykłe jest to, że projektanci specjalnie wykonali niektóre kolory w postaci kół zębatych, dzięki czemu cała konstrukcja akcesoriów odpowiadałaby głównemu celowi zegarka.
Cena: 700 000 rubli.

Co może być przyjemniejszego dla każdej dziewczyny niż złoto, diamenty i kwiaty? Tylko zegarki zebrały każdy z tych elementów.

Stal uzupełniona białym złotem jako podstawą.

Uroczy, lekki wzór kwiatów na różowej tarczy pomaga rozwiać zimno stali.

  • Oyster Yellow Gold 178248

Wracając do żółtego złota, chciałbym zauważyć, jak bardzo idealnie pasuje do tej kolekcji. Każdy model jest wzorcem i klasykiem damskich zegarków, a złoto jest klasyką biżuterii. Dlatego ten model można nazwać rodzajem „małej czarnej sukienki” w świecie zegarków. Złota koperta i złota bransoletka są najlepszym połączeniem szlachetnego oliwkowego koloru tarczy. A ta kombinacja jest uzupełniona wykwintnymi rzymskimi cyframi złota i majestatyczną złotą koroną „Rolex”. Zegarki można słusznie nazwać atrybutem sukcesu.
Cena: 1,2 mln rubli.

Złota koperta i złota bransoletka są najlepszym połączeniem szlachetnego oliwkowego koloru tarczy

Zegarek można słusznie nazwać atrybutem sukcesu

  • Ostryga ze stali Everose 279161

Nie sposób nie wspomnieć o modelu Everose Rose Gold, z którego Rolex jest tak dumny. Model ten wyróżnia się łatwością i kobiecością. Ona naprawdę zbiera wszystkie najlepsze znaki romantyzmu, nie bawiąc się luksusem i bogactwem. Zegarek, wykonany ze stali nierdzewnej, uzupełniony różowym złotem, wygląda wspaniale dzięki swojej prostocie i minimalizmowi. Doskonałym uzupełnieniem jest pyszna tarcza w kolorze czekolady z różowymi cyframi rzymskimi. Te zegarki są wspaniałym i dumnym zakończeniem naszego artykułu.
Cena: 700 000 rubli.

Model ten wyróżnia się łatwością i kobiecością.

Zegarek, wykonany ze stali nierdzewnej, uzupełniony różowym złotem, wygląda wspaniale dzięki swojej prostocie i minimalizmowi

Doskonałym uzupełnieniem jest pyszna tarcza w kolorze czekolady z różowymi cyframi rzymskimi.

Aby wybrać i kupić damskie zegarki Rolex, które są naprawdę odpowiednie, powinieneś zapoznać się z innymi modelami i kolekcjami tej firmy.

Obejrzyj film: Jak rozpoznać podrobiony zegarek? TikTalk odc. 41 (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send