Piękno

Nowoczesny zegarek damski Casio (50 zdjęć) - katalog popularnych modeli, ceny

Pin
Send
Share
Send
Send


Modelki Casio charakteryzują się niezwykłym designem, funkcjonalnością i łatwością sterowania

Modelki Casio charakteryzują się niezwykłym designem, funkcjonalnością i łatwością obsługi. Świetnie nadają się dla dziewcząt prowadzących aktywny tryb życia, które wychodzą zwycięsko z każdej sytuacji. Takie panie zawsze podążają za trendami mody, nie zapominając o przemijalności czasu.

Te zegarki są idealne dla dziewcząt z aktywnym stylem życia, które wygrywają w każdej sytuacji.

Wszystkie modele zegarków są z pewnością wykonane zgodnie z trendami mody.

Każdy właściciel tego akcesorium będzie wyglądał stylowo.

Zegarek Casio: historia stworzenia

Historia kwarcowych zegarków elektronicznych Casio rozpoczęła się w 1974 r. Po udanym pojawieniu się świata kalkulatora, opatentowanego przez założyciela firmy Tadao. Od tego czasu programiści oferowali użytkownikom nie proste przyrządy do pomiaru czasu, ale rewolucyjne urządzenia wielofunkcyjne, które upraszczają życie współczesnej kobiety.

Historia kwarcowego zegarka elektronicznego Casio rozpoczęła się w 1974 r. Po udanym pojawieniu się świata mikroprocesora opatentowanego przez założyciela firmy Tadao

Od tego czasu programiści oferowali użytkownikom nie proste przyrządy do pomiaru czasu, ale rewolucyjne urządzenia wielofunkcyjne, które upraszczają życie współczesnej kobiety.

Wszystkie modele są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji.

Modele damskie zegarków Casio znajdują się w dwóch kolekcjach marki:

 • Casio Ladies;
 • Baby - G.

Rozważmy razem katalog damskich zegarków i dowiedzmy się, w jaki sposób określa się znaczenie modeli kolekcji i znajdź odpowiednią kopię.

Dla kobiet ważne jest, aby zegarki były nie tylko wielofunkcyjne, ale także wyglądały na rękę jak stylowe, jasne akcesoria

Zegarki wyglądają elegancko na kobiecej ręce

Oprócz głównej funkcji, to akcesorium jest również ozdobą

Panie Casio

Dla kobiet ważne jest, aby zegarki były nie tylko wielofunkcyjne, ale także wyglądały na rękę jak stylowe, jasne akcesoria. Producent dba o klientów, dlatego opracował specjalną kolekcję damską Ladies. Modele wyglądają elegancko i podkreślają nienaganny smak właściciela. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Ponieważ sukces zegarków Casio w 90% zależy od ich funkcjonalności, osobno rozważymy każdą gamę modeli.

Standard - Sport

 • LA670WEL-2AEF - Stylowa wersja z paskiem w kolorze denimu. Korpus jest pomalowany w kolorze srebrnym. Miękkie rogi kwadratowej tarczy nadają modelowi kobiecości i gładkości. Cecha produktu w siedmiu półgodzinnych zegarkach. Wszystkie niezbędne dane są wyświetlane na wyświetlaczu LCD.
  Cena: 2000 rubli.

LA670WEL-2AEF - stylowa wersja z paskiem w kolorze denimu

Miękkie rogi kwadratowej tarczy nadają modelowi kobiecości i gładkości

 • LA680WEGA-9ER - złoty zegarek w obudowie polimerowej, przeznaczony dla luksusowych kobiet. Bransoleta ze stali nierdzewnej jest mocno przymocowana do ramienia, co pomaga uniknąć utraty urządzenia. Funkcje produktu obejmują ochronę przed wodą na głębokości 30 metrów, budzik z sygnałem dźwiękowym, kalendarz, stoper.
  Cena: 5 000 rubli.

LA680WEGA-9ER - złoty zegarek w obudowie polimerowej, przeznaczony dla luksusowych kobiet

Funkcje produktu obejmują ochronę przed wodą na głębokości 30 metrów, budzik z sygnałem dźwiękowym, kalendarz, stoper

 • LRW-250H-4AVEF - zegarki wykonane w białych i różowych kolorach, które z pewnością spodobają się wesołym modnym kobietom. Duże liczby i jasne dłonie na tarczy pozwalają zobaczyć czas nawet na dużej odległości. Okno z bieżącą datą wygląda oryginalnie. Lekkie akumulacyjne podświetlenie ułatwia odczyt informacji z wyświetlacza kilka godzin po zmroku. Model nie jest przeznaczony do pływania.
  Cena: 3 200 rubli.

LRW-250H-4AVEF - zegarki na rękę, wykonane w kolorach białym i różowym, które z pewnością zadowolą wesołe modne kobiety

Duże liczby i jasne dłonie na tarczy pozwalają zobaczyć czas nawet na dużej odległości

 

 • LDF-52-7AEF - damskie zegarki na rękę z prostokątnym wyświetlaczem, na którym data i godzina są wyświetlane dużymi cyframi. Wygodne przyciski sterujące ustawieniami alarmu, stopera i innych funkcji urządzenia, praktyczne i trwałe. Biały kolor zegarka jest idealny dla każdego ubrania, więc możesz je nosić w każdych okolicznościach.
  Cena: 3000 rubli.

LDF-52-7AEF - damski zegarek z prostokątnym wyświetlaczem, który wyświetla datę i godzinę dużymi cyframi

Biały kolor zegarka jest idealny dla każdego ubrania, więc możesz je nosić w każdych okolicznościach.

Wskazówka! Traktuj swój zegarek z uwagą i będą ci sprawnie służyć przez wiele lat.

Standard - Classic

 • LTP-2069D-7A2VEF - wykwintne stalowe urządzenie do pomiaru czasu, które jest idealne dla pani biznesu. Uniwersalny metaliczny kolor pasuje do każdego garnituru biurowego, wygląda stylowo w połączeniu z wieczorową suknią. Na zegarze można wziąć prysznic, ponieważ poziom ich ochrony wody sięga pięciu metrów. Na rękach znajdują się lekkie akumulatory i znaczniki czasu, które pomagają w ciemności odczytać informacje z wygodnego pokrętła. Nawiasem mówiąc, jest on wykonany w kolorze białym, na którym wyraźnie widoczne są duże czarne postacie. Istnieją dodatkowe wskaźniki czasu w różnych formatach, więc urządzenie jest idealne do podróży i podróży służbowych.
  Cena: 4 500 rubli.

LTP-2069D-7A2VEF jest zaawansowanym urządzeniem do pomiaru czasu stali, które jest idealne dla kobiet biznesu.

Na zegarze można wziąć prysznic, ponieważ poziom ochrony wody sięga pięciu metrów

 • LTP-2069L-4AVEF - modelka z różowym skórzanym paskiem z pewnością spodoba się czarującym kobietom, podkreślając ich czułość i romans. Z modnego dużego pokrętła można odczytać informacje o czasie w innym formacie i strefie czasowej. Dlatego właściciel stylowego akcesorium pokona fanów swoją punktualnością.
  Cena: 2 700 rubli.

LTP-2069L-4AVEF - modelka z różowym skórzanym paskiem z pewnością spodoba się czarującym kobietom, które podkreślają swoją czułość i romans

Z modnego dużego pokrętła można odczytać informacje o czasie w innym formacie i strefie czasowej.

 • LTP-1281PG-7AEF - model o złotym kolorze, którego korpus wykonany jest ze stopu mosiądzu. Wytrzymała bransoleta ze stali nierdzewnej może być noszona jako akcesorium ze względu na jej luksusowy wygląd. Zegarki są odpowiednie dla kobiet biznesu i dziewcząt, które podkreślają swoje zatrudnienie. Kobieca tarcza o kształcie wypukłego prostokąta z miękkimi, gładkimi narożnikami.
  Cena: 3000 rubli.

LTP-1281PG-7AEF - model złotego koloru, którego korpus wykonany jest ze stopu mosiądzu

Zegarki są odpowiednie dla kobiet biznesu i dziewcząt, które podkreślają swoje zatrudnienie.

 • LTP-V006L-1BUDF - klasyczny zegarek damski na skórzanym pasku. Okrągła czarna tarcza jest oprawiona w stalową srebrną obudowę. Model ma niewielkie rozmiary, więc wygląda delikatnie na ramieniu, a także pasuje do ubrań o dowolnym kolorze i stylu.
  Cena: 1 500 rubli.

LTP-V006L-1BUDF - klasyczny damski zegarek na skórzanym pasku

Model ma niewielkie rozmiary, więc wygląda delikatnie na ramieniu, a także pasuje do ubrań o dowolnym kolorze i stylu.

 • LQ-139LB-2B2DF - piękny model damskich zegarków. Doskonały wybór dziewczyn, które podążają za modą. Modny w tym sezonie pasek z kwiatowym nadrukiem harmonijnie łączy się z dyskretną białą okrągłą tarczą. Wyśmienite, wyraźne liczby i cienkie czarne strzałki doskonale prezentują się w ogólnej kompozycji.
  Cena: 1 500 rubli.

LQ-139LB-2B2DF - piękny model damskich zegarków. Doskonały wybór dziewczyn, które podążają za modą

Modny w tym sezonie pasek z kwiatowym nadrukiem harmonijnie łączy się z dyskretną białą okrągłą tarczą.

Wskazówka! Przeprowadź kontrolę godzin pracy tylko od profesjonalnego mistrza. Niewykwalifikowany technik może uszkodzić produkt.

Standard - bank danych

Producent bierze pod uwagę tylko jeden model zegarka do linii Databank - LDF-40-4AER. Urządzenie jest odpowiednie dla aktywnych dziewczyn, które cenią przede wszystkim funkcjonalność. Zewnętrznie produkt przypomina miniaturowy komputer, ponieważ w zegarku wbudowany jest kalkulator.

Zewnętrznie produkt przypomina miniaturowy komputer, ponieważ w zegarku wbudowany jest kalkulator.

Wśród funkcji LDF-40-4AER znajduje się również budzik z trzema różnymi sygnałami. Minutnik jest idealny dla sportowców do nagrywania nowych rekordów. Cyfrowy stoper pozwala także trenować bieganie na różne odległości. Wskaźnik czasu na świecie jest potrzebny osobom, które często wyjeżdżają na wakacje lub podróż służbową.

Cena: 2000 rubli.

Wskazówka! Nie zostawiaj zegarka na dłuższy czas w zimnie, w przeciwnym razie smar stanie się gruby i uszkodzi mechanizm.

Sheen

 • SHE-4021SG-4AEF - zegarki z mechanizmem kwarcowym wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyglądają stylowo i nowocześnie dzięki kryształom Swarovski na tarczy. Są używane zamiast liczb.
  Cena: 7 000 rubli.

SHE-4021SG-4AEF - zegarki z mechanizmem kwarcowym wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej

Wyglądają stylowo i nowocześnie dzięki kryształom Swarovski na tarczy

 • SHE-3801GD-7AEF - Stylowy model podkreślający luksus i wysoki status właściciela. Wykonana w całości w kolorze złotym i ozdobiona kryształkami Swarovskiego. Produkt pokazuje również dni tygodnia i godzinę w formacie 12-godzinnym i 24-godzinnym. Idealny na suknie wieczorowe, łuk biznesowy.
  Cena: 8 000 rubli.

SHE-3801GD-7AEF - stylowy model podkreślający luksus i wysoki status właściciela

Wykonana w całości ze złota i ozdobiona kryształkami Swarovskiego

 • SHE-3044D-4AUER - stylowy zegarek ze stalowym paskiem i różową tarczą. Kolor produktu wygląda luksusowo i szlachetnie. Duża tarcza wygląda świetnie na kobiecej dłoni i przyciąga uwagę szeroką funkcjonalnością w postaci wskazania daty, dnia tygodnia i czasu w innych strefach czasowych. Chaotyczne cyfry rzymskie o różnych rozmiarach dodają oryginalności. Pozostałe numery są oznaczone kryształami Swarovskiego.
  Cena: 8 800 rubli.

SHE-3044D-4AUER - stylowy zegarek ze stalowym paskiem i różową tarczą

Duża tarcza świetnie wygląda na kobiecej dłoni i przyciąga uwagę szeroką funkcjonalnością w postaci wskazania daty, dnia tygodnia i czasu w innych strefach czasowych

Podsumowując kolekcję Casio Ladies, należy pamiętać, że producent martwi się o każdą kobietę. Bierze pod uwagę jego cechy charakteru, preferencje, status społeczny, status finansowy, styl, styl życia. Ogólnie rzecz biorąc, z różnych modeli na pewno znajdziesz zegarek według własnych upodobań.

Wskazówka! Unikaj kontaktu zegarków z marmurowymi elementami wnętrza. Kamienie naturalne podlegają gwałtownym zmianom temperatury, co prowadzi do ich zużycia.

Dziecko - G

Zegarki z kolekcji Baby - G skierowane są do kobiet, nastolatków i dzieci. Modele są wykonane w stylu unisex, chronionym przed przenikaniem wilgoci do mechanizmu i uderzeń. Pasek jest mocno przymocowany do ramienia, a szkło mineralne chroni produkt przed zadrapaniami przez wiele lat. Zaczniemy więc rozważać popularne modele.

Zegarki z kolekcji Baby - G skierowane są do kobiet, nastolatków i dzieci

Modele są wykonane w stylu unisex, chronione przed przenikaniem wilgoci do mechanizmu i uderzeń.

Elektroniczny cyfrowy:

 • BG-6903-7BER - model wielofunkcyjny wykonany w kolorze białym, który podchodzi pod każdą odzież. Sportowe dziewczyny docenią możliwość pomiaru czasu treningu. W pamięci urządzenia można zapisać do 60 wpisów. Możesz umieścić trzy różne melodie na budziku, a jeśli sygnał nie zostanie wyłączony, ponownie zabrzmi ponownie w ciągu kilku minut, co gwarantuje płynne przebudzenie. Podświetlenie LED ułatwia odczyt informacji z ekranu, nawet w ciemnym pomieszczeniu.
  Cena: 7 000 rubli.

BG-6903-7BER - model wielofunkcyjny, wykonany w kolorze białym, pasujący do każdego ubrania

portretowane dziewczyny docenią możliwość pomiaru czasu treningu. W pamięci urządzenia można zapisać do 60 wpisów.

 • BGD-180-3ER - kopia dla wesołych aktywnych dziewczyn. Jasnożółte i fioletowe kolory paska wywołują pozytywne emocje, przypominając letnie słoneczne dni. Ciało jest pomalowane na biało. Wskaźnik pływów i miernik temperatury są dodawane do standardowych funkcji zegara cyfrowego. Wodoszczelność sięga 200 metrów.
  Cena: 9 000 rubli.

BGD-180-3ER - kopia dla wesołych aktywnych dziewczyn

Do standardowych funkcji elektronicznego zegara cyfrowego dodano wskaźnik pływów i miernik temperatury.

 • BGD-501FS-2ER - damskie zegarki na rękę w obudowie odpornej na wstrząsy. Model wykonany w kolorze fioletowym i różowym, który przyciąga uwagę innych swoją oryginalnością. Solidne szkło z mechanicznych uszkodzeń dodatkowo zabezpiecza dwa metalowe wsporniki na górze i na dole ekranu. Wbudowany alarm, timer, stoper i czas na świecie.
  Cena: 7 000 rubli.

BGD-501FS-2ER - damski zegarek w odpornej na wstrząsy obudowie

Wytrzymałe szkło przed uszkodzeniami mechanicznymi dodatkowo zabezpiecza dwa metalowe wsporniki na górze i na dole ekranu

Wskazówka! Trzymaj zegarki z dala od biżuterii i innych biżuterii, aby chronić produkt przed zadrapaniami i uszkodzeniami.

Analogowo-cyfrowy:

 • BA-110BC-1AER - model wykonany w kolorze czarnym. Białe wyświetlają liczby na wyświetlaczu i strzałki. Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi kwarcowemu zawsze będziesz na czas na ważne spotkania. Codzienny budzik staje się niezbędnym narzędziem dla aktywnej kobiety. Funkcja sygnału godzinowego pomaga obudzić się delikatnie rano. Jeśli często podróżujesz, docenisz możliwość wyświetlania czasu w różnych strefach czasowych. Stoper sprawi, że Twój trening sportowy będzie wygodny i skuteczny. Model nadaje się do pływania, ponieważ ochrona wody działa na głębokości 100 metrów.
  Cena: 9 000-10 000 rubli.

BA-110BC-1AER - model, wykonany w kolorze czarnym

Stoper sprawi, że Twoje treningi sportowe będą wygodne i skuteczne.

 • BA-111-3AER - jasne dziewczyny będą lubić zegarki na rękę wykonane w kolorze turkusowym. Dają obrazowi oryginalność i odświeżają go. Podświetlenie LED pozwala odróżnić czas nawet w ciemności. Urządzenie wykonuje również funkcje budzika z sygnałem godzinowym, minutnikiem, stoperem cyfrowym i wskaźnikiem czasu światowego.
  Cena: 7 000 rubli.

BA-111-3AER - jasne dziewczyny lubią zegarki na rękę wykonane w kolorze turkusowym

Urządzenie działa również jako budzik z sygnałem godzinowym, minutnikiem, stoperem cyfrowym i wskaźnikiem czasu światowego.

 • BGA-210-1BER - jasny i dynamiczny model, który z pewnością doceni sportową dziewczynę. Dyskretny czarno-pomarańczowy wzór wygląda oryginalnie i ciekawie w połączeniu z dużymi liczbami 12 i 6 na wyświetlaczu. Funkcja wiecznego kalendarza, minutnika, budzika, stopera i podświetlenia znacznie ułatwia życie nowoczesnej kobiety.
  Cena: 11 000 rubli.

BGA-210-1BER - jasny i dynamiczny model, który z pewnością doceni sportową dziewczynę

Funkcja wieczystego kalendarza, minutnik, budzik, stoper i podświetlenie znacznie ułatwiają życie nowoczesnej kobiety

Jak widać, każdy zegarek Baby-G jest wielofunkcyjny. Dziewczęta mogą również znaleźć ciekawy projekt dla siebie w różnych kolorach. Wybierając takie modele, podkreślisz wszechstronność swojej osobowości.

Każdy zegarek z kolekcji Baby-G jest wielofunkcyjny.

Dziewczęta będą mogły znaleźć dla siebie ciekawy projekt w różnych kolorach

Wskazówka!Podczas nawijania usuń je z nadgarstka, aby zmniejszyć nacisk na zginanie korony. Eksperci nie zalecają zmiany daty w przedziale między 21 a 24, ponieważ w tym czasie koła zębate poruszają się, zastępując datę w trybie automatycznym.

Obejrzyj film: Zegarek CASIO EDIFICE EQB-600 Tarcza Mapa (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send