Piękno

Hayden Panettiere zaczął ciężko pić po zerwaniu z Kliczko

Młoda aktorka Hayden Panettiere ma ciężką przerwę z bokserem Wladimirem Kliczko. Dziennikarze wielokrotnie znaleźli ją pijaną na ulicach.

Hayden Panettiere nawiązał romans z Wladimirem Kliczko w 2009 roku, zapoznając się z jedną z prezentacji. Musieli utrzymywać ten związek na odległość, ponieważ aktorka była żądana w filmach, a bokser - w ringu. W 2011 r. Ogłosili rozpad, a dwa lata później nagle zaskoczyli wszystkich wiadomością o zaręczynach. Ślub musiał zostać przełożony z powodu ciąży aktorki - w 2014 r. Urodziła się ich wspólna córka Kaya Evdokia. Po porodzie przez kilka miesięcy Panettiere cierpiał na ciężką depresję, a rozmowa o ślubie stopniowo zanikała.

A pewnego dnia dziennikarze znaleźli młodą aktorkę na randce z nieznanym mężczyzną w Hollywood. Potem mama Panettiere musiała złożyć oficjalne oświadczenie, że jej córka i Kliczko zerwali.

Potem kilka zdjęć Panettiere w stanie ciężkiego upojenia wyciekło do sieci - matka aktorki nie widziała w tym nic nagannego, ale fani już się obrażają, jaki przykład Hayden daje jej córce.

Obejrzyj film: Bring It On: All or Nothing (Październik 2019).

Загрузка...