Piękno

Kit Harington świetnie się bawi z nieznajomym na koncercie po ślubie z Rose Leslie

Pin
Send
Share
Send
Send


Gwiazdy „Game of Thrones” dopiero niedawno wyszły za mąż, a aktor został już dogoniony przez inną dziewczynę.

Wesele celebrytów miało miejsce pod koniec czerwca tego roku we wspaniałym zamku w Szkocji. W uroczystości wzięło udział kilku kolegów na planie, Peter Dinklage, Sophie Turner, Emilia Clark i Macy Williams.

Zdjęcia ze ślubu

Po ślubie nowożeńcy ukryli się i na jakiś czas zniknęli z widoku mediów. Fani byli pewni: miłośnicy spędzają miesiąc miodowy. Jednak po ostatnich ujęciach Keitha Haringtona z tajemniczą dziewczyną fani byli zdezorientowani.

Aktor bawił się w Szwecji na koncercie, jego żona nie została zauważona, ale jego towarzysz, atrakcyjna brunetka, dostał się do obiektywu paparazzi. Młodzi ludzie tańczyli, a po tym, jak Harington położył swojego partnera na ramionach. Te zdjęcia są rozrzucone po całej sieci i już udało im się włożyć do uszu wszystkich. Mimo to wielu uważa, że ​​jest za wcześnie na panikę, być może żona artysty doskonale zdaje sobie sprawę, kto go utworzył.

Zdjęcia z instagram: @gossipoff

Przypomnijmy, że powieść Keitha i Rose rozpoczęła się 5 lat temu podczas kręcenia kultowej serii. Jak powiedzieli, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Obejrzyj film: Maisie Williams odpowiada na pytania fanów Napisy PL. (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send