Piękno

Lindsay Lohan zadzwoniła do ofiar osłabienia seksualnego

Pin
Send
Share
Send
Send


Aktorka broniła producenta filmu Harveya Weinsteina, oskarżonego o molestowanie seksualne.

Jesienią 2017 roku w Ameryce wybuchł skandal, kiedy ponad 80 hollywoodzkich aktorek, w tym Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow i inni, przyznało, że Harvey Weinstein dręczy ich i nakłania ich do seksu. Później został również oskarżony o gwałt, a na początku tego roku został skazany za wszystkie przedstawione zarzuty.

Jak się okazało, wiele hollywoodzkich aktorek było molestowanych seksualnie i nękanych, a ta sprawa zainspirowała ich do uczciwego opowiedzenia o ich nieprzyjemnych doświadczeniach, co dało początek mobowi flash pod hashtagiem „metoo”, który pomógł kobietom na całym świecie przestać bać się otwarcie mówić o swoich doświadczeniach.

Pomimo ogólnej krytyki zachowania Weinsteina, byli tacy, którzy go wspierali. Wśród tych osób była 32-letnia aktorka Lindsay Lohan. Powiedziała, że ​​nie jest jej tak bardzo przykro z powodu ofiar producenta, jak i samego siebie. Według niej lubiła pracować z nim, a ona nie zauważyła żadnych dziwności za nim.

„Wiele kobiet z ruchu metoo stara się zwrócić na siebie uwagę, nie muszą się tym zajmować. Z tego powodu kobiety wydają się słabe”, mówi Lohan.

Obejrzyj film: Hakerzy Anonymous rozpoczęli ataki na ISIS #OpParis (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send