Piękno

Demi Lovato wyjdzie za mąż po leczeniu lekami

Pin
Send
Share
Send
Send


Piosenkarka powróciła do relacji ze swoim byłym chłopakiem, aktorem Wilmerem Valderramą, który nie zostawił ani kroku do niej, gdy była w szpitalu.

Według celebrytki Wilmer jest jej najsilniejszą miłością w życiu. Poznali się w 2010 roku, kiedy miała zaledwie 17 lat. Dla dziewczyny to była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednakże, jako prawdziwy dżentelmen, mężczyzna nie nawiązał związku z Lovato, dopóki nie stała się dorosłą.

Ich romans trwał do 2016 roku, ale nawet po rozpadzie zawsze pamiętali się z ciepłem.

24 lipca tego roku piosenkarka została hospitalizowana z powodu przedawkowania heroiny. Gdy tylko stało się to znane, Wilmer udał się do szpitala do byłej dziewczyny i został w swoim łóżku przez wiele godzin. Młody mężczyzna odwiedzał Demi codziennie w klinice. Wiedział o jej problemach z narkotykami, ale był zszokowany, jak daleko wszystko poszło.

W tej chwili artysta jest na odwyku.

„Demi nigdy nie zapomniała Wilmera. To niesamowite, że znów są razem. Z tej okropnej historii wyszło przynajmniej coś dobrego” - mówią bliscy sławni. Według wtajemniczonych, kochankowie planują się pobrać, gdy tylko Demi przejdzie kurs leczenia.

Obejrzyj film: FISHER feat. MEJK - Bo to miłość 2017 Official Video (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send