Moda

Fryzury, fryzury i kolorowanki dla dziewczynek z wysokim czołem

Pin
Send
Share
Send
Send


Wysokie czoło jest nie tylko oznaką inteligencji i cechą charakterystyczną arystokratów, ale także cechą twarzy, która przy niepiśmiennym wyborze fryzury lub stylizacji może znacznie pogorszyć wygląd jej właściciela. Dotyczy to bezpośrednio tych dziewcząt, których górna część twarzy wizualnie odciąga linię włosów. Aby dowiedzieć się, jakie fryzury i fryzury są odpowiednie dla dużego czoła, skorzystaj z pomocy stylistów.

Jak zrównoważyć proporcje twarzy

Istnieją dwa główne sposoby korygowania niedoskonałych proporcji twarzy o dużym czole: wizualnie zmniejsz ją i przesuń ostrość na inne części twarzy.

Co pomoże dostosować kształt osoby z wysokim czołem: stół

Wizualna redukcja części czołowejPrzesunięcie akcentu z czoła
Różne opcje cięciaFryzury, w których masywna część spada na kości policzkowe
Asymetryczne fryzuryKolorystyka z naciskiem na strefę kości policzkowych lub podbródka (Shatush, ombre)
Układanie z plecionkami oplatanymi na przedniej częściFryzury z głównym naciskiem na podbródek
Opaski na głowęUkładanie z lokami z kości policzkowych lub podbródka

Dla dziewczynek o szerokim czole, włosy z długimi włosami na brodzie są uważane za optymalne. Może to być kwadrat, drabina lub fasola. Takie fryzury podkreślają poziom podbródka, korygując tym samym nierównowagę proporcji. Jednak nie wystarczy tylko wizualnie skorygować kształt czoła, trzeba ocenić, jak nowa fryzura jest połączona z innymi rysami twarzy.

Dla osób z małym podbródkiem wybierz fryzury z naciskiem na płatki uszu.

Strzyżenie z objętością w płatku ucha dopasuje trójkątny kształt twarzy

Dla wydłużonego i prostokątnego kształtu dopasowanej do twarzy soczystej stylizacji, która stworzy dodatkową objętość.

Bujna stylizacja wizualnie poszerzy wąską twarz

Wideo: fryzury dla dziewczynek o wąskiej twarzy

Właściciele wyraźnych kości policzkowych to idealne fryzury, podkreślające obszar podbródka.

Włosy z naciskiem na podbródek zrównoważą górną i dolną część twarzy

Najtrudniejsze jest dla tych dziewcząt, które oprócz wysokiej części czołowej mają również obciążony podbródek. W tej sytuacji konieczne jest dostosowanie dwóch punktów jednocześnie. Poprawne proporcje kwadratowych twarzy pomogą:

 • fryzury z efektem „podartych pasm” w strefie kości policzkowych i nierównych uderzeń wolumetrycznych;
 • układanie z dużymi lokami i długimi bocznymi grzywkami.

Doskonałym przykładem prawidłowego zastosowania tych technik jest córka Bruce'a Willisa Rumera Willisa. Na zdjęciu poniżej możesz zobaczyć, jak za pomocą odpowiednio dobranych fryzur i stylizacji wygładza jego funkcje.

Proporcje twarzy są dobrze wyważone, a dobrze przemyślana fryzura sprawi, że duże czoło stanie się niewidoczne.

Przykłady fryzur, fryzur i kolorowania na wysokim czole: zdjęcie

Rozważ pomyślne opcje, które pomogą wizualnie zmniejszyć czoło i poprawić proporcje twarzy.

Korekta twarzy

Jak już wspomniano, grzywka to świetny sposób na ukrycie szerokiego czoła. W zależności od rodzaju włosów mogą mieć różne kształty, długości i grubości:

 • długie grzywki, zasłony: ta opcja jest idealna dla tych, którzy lubią robić włosy, a nie nosić luźnych włosów; łatwa nieostrożność w fryzurze nadaje odpowiednie akcenty
 • gęste uderzenia o dowolnym kształcie: skośne, proste lub łukowe. Ta opcja jest idealna dla właścicieli gęstych włosów; Gęste uderzenia doskonale ukrywają duże czoło
 • podarte lub skalowane grzywki o dowolnej długości i kształcie. Będą pasować do dziewcząt o cienkich włosach;
  Ripped bangs doskonale radzą sobie z zadaniem odwracania uwagi od czoła Grateded bangs nadaje obrazowi dynamiczny Extensible nierówne grzywki łagodzą kontury twarzy
 • bardzo krótka grzywka, wizualnie zbliżona do linii włosów. Najczęściej te grzywki powodują krótkie fryzury, ale są wyjątki. Warto zauważyć, że krótki huk w połączeniu z prostymi długimi włosami sprawi, że górna część twarzy będzie jeszcze bardziej zauważalna, więc nie powinieneś używać tej techniki.
  Krótkie uderzenia - skuteczny odbiór wizualnej redukcji czoła

Asymetryczne fryzury damskie

Ten typ charakteryzuje się tym, że długość włosów z jednej strony jest znacznie krótsza niż z drugiej. Asymetryczne fryzury mogą być z grzywką i bez nich.

Fryzury z asymetrią nigdy nie opuszczają podium i ulic, ponieważ są proste w wykonaniu i pozostawiają miejsce na kreatywność.

Asymetryczna fryzura odwraca uwagę od wysokiego czoła Fryzury z asymetrią tworzą właściciela jasnego obrazu

Warkocze

Właściciele długich włosów, którzy nie chcą nosić grzywki i włosów, pasują plecionki na przedniej części. Podczas ich tworzenia zakryj lekko czoło. Opcja tkania nie ma znaczenia. Mogą to być warkocze boho, francuskie lub rosyjskie, „smoki” lub „uszy”. Więcej pomysłów na plucie.

Możesz wplatać wszystkie włosy w warkocz i zostawić część włosów na luzie, używając warkoczy możesz stworzyć zarówno codzienne, jak i świąteczne fryzury.

Opaski na głowę

Inną doskonałą opcją odwrócenia uwagi od górnej części twarzy jest splot warkocza. Nie ma znaczenia długość włosów i preferowana opcja tkania, ale, jak w poprzedniej metodzie, powinny być plecione, zakrywające strefę czołową lub nawet opadające na jej środek.

Opaski tworzą romantyczne obrazy

Strzyżenie kości policzkowych

Gdy fryzury są wymieniane z naciskiem na kości policzkowe, wielu natychmiast przypomina sobie klasyczny bob. Ta opcja jest naprawdę idealna, aby dopasować kształt twarzy: główny nacisk tej fryzury spada na obszar policzka. Bob jest wykonywany zarówno na krótkich, jak i długich włosach. Proporcje będą zrównoważone dzięki głośności stworzonej przez mistrza.

Bez przesady, Bob jest jedną z najpopularniejszych fryzur salonowych. Legenda głosi, że pierwsza tancerka, Irene Castle, zrobiła taką fryzurę w 1915 roku.

Kaskada od środka twarzy przesuwa ostrość na kości policzkowe

Wyrównanie za pomocą barwienia

Jeśli nie możesz znaleźć idealnej fryzury, aby dostosować duże czoło, możesz to zrobić poprzez barwienie. W zależności od rodzaju osoby należy podkreślić obszar kości policzkowej lub podbródka ostrym przejściem koloru. Na przykład, używając technik barwienia shatush lub ombre. Im ostrzejszy jest kontrast między kolorami, tym bezpieczniejsza będzie Twoja wada.

Kolorystyka kontrastowa przyciąga wzrok.

Fryzury z akcentem podbródka

Tworząc objętość w obszarze podbródka, można również wizualnie zmniejszyć wysokość części przedniej, harmonizując proporcje.

Fryzury z akcentem na podbródek mogą być z grzywką lub bez.

Stylizacja z lokami

Skręcone w duże fale lub małe loki włosy tworzą piękną objętość, odwracając uwagę od górnej części twarzy.

Sposoby układania wielu fal, wybierania najdelikatniejszych, układanie z lokami jest niezwykle kobiece.

Fryzury i fryzury, których należy unikać

Warto pamiętać, że aby podkreślić tę część twarzy i tylko zaostrzyć problem:

 • gładkie fryzury, szczególnie z ciasną kokardą lub kucykiem; Wybierz gładką stylizację lub ciasny kok z szerokim czołem będzie błędem
 • zadrapania i dodatkowa objętość nad strefą czołową, taki udar dodatkowo zaburzy proporcje twarzy
 • proste gładkie włosy leżące płasko wzdłuż twarzy. Należy pamiętać, że problem jest szczególnie nasilony, gdy włosy są podzielone na proste rozcięcie. Przeciwnie, głębokie boczne rozcięcie pomoże ukryć duże czoło.
  Dziewczęta z wysokim czołem powinny preferować boczne rozstanie z bezpośrednim

Zalecenia stylistów pomogą wizualnie skorygować kształt i zrównoważyć proporcje twarzy za pomocą fryzury, stylizacji lub kontrastowych kolorów.

Obejrzyj film: Rozcięte usta Chelsea smile Makijaż na Halloween (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send