Piękno

Fotopost: 30 pomysłów na manicure z kwiatami

Pin
Send
Share
Send
Send


Manicure z kwiatami jest bardzo popularny wśród współczesnych dziewcząt. Różnorodność stylów, odmian i technik pozwala wybrać projekt, który podkreśla Twoją indywidualność. W 2018-2019 trendem były nie tylko kwiaty w zwykłym wykonaniu, ale także motywy kwiatowe, gałązki, liście, pąki i wzory. Najbardziej wybredni mistrzowie instagramu dzielą się pomysłami.

Główne kolory tła to biały, różowy i jasnoniebieski. Same kwiaty można nakładać na jaśniejsze tło (jeden lub dwa paznokcie na ręce): czerwony, żółty, bogaty zielony. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku manicure letniego.

autor: @ imkosmetik autor: @ ideas_for_nailart autor: @ snezhana_vodos autor: @v_centre_vnimania

Dla tych, którzy cenią kobiecość, lekkość i wygodę, zastosuje delikatny francuski manicure w połączeniu z pięknymi motywami kwiatowymi.

autor: @ best_manikur_ideas autor: @ elvira_aryslanova autor: @ yanabrash autor: @natalya_kuzmina_nails

Jeśli wydaje ci się, że w twoim życiu nie ma wystarczającej ilości kolorów, a neutralne odcienie nie dotyczą ciebie, możesz bezpiecznie eksperymentować z jasnymi kolorami. Popularny w tym sezonie: żółty, pomidorowy, bogaty fioletowy i czysty niebieski.

autor: @ planet_nails.ru autor: @ m_a_n_i_c_u_r_e autor: @ nails__liana autor: @ alyonka_kovalchuk autor: @ yana_r.nails autor: @ kalabina_tatyana autor: @oksana_yurchylo

Jak widać, pomysły mogą być realizowane zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach.

autor: @ studio_strekoza_29 autor: @ nina_sapuzhak autor: @ salon_julianna autor: @ sharmzverevo autor: @yana_nails_

Jeśli chcesz odrobiny blasku, elegancji i luksusu, możesz dodać cyrkonie i iskierki do kwiatowego wzoru. Inkrustowane kamykami jednego lub kilku gwoździ jest idealnym rozwiązaniem na sezon 2018-2019.

autor: @ elina_nailartst autor: @ feya_zolotoruchkina autor: @ olgakhmialkova autor: @ olgakhmialkova autor: @ sabina.nail.uralsk07 autor: @nail_art__marina

Inną ciekawą wersją manicure kwiatowego dla odważnych dziewczyn są figury objętościowe (sztukaterie). Tutaj wiele zależy od profesjonalizmu twojego mistrza, ponieważ nie wszyscy posiadają taką technikę. Ale ostateczna wersja z pewnością przyciągnie uwagę innych.

autor: @ katy_nailartist autor: @ lidia_nail.art_nsk autor: @ mashka6699 autor: @xotnails

Manicure z kwiatami nadaje się do absolutnie każdej formy paznokci i jest mało prawdopodobne, że wyjdzie z mody w najbliższej przyszłości. Zainspiruj się, eksperymentuj i zadziwiaj!

Pin
Send
Share
Send
Send