Piękno

Kendall Jenner zagrała topless i opowiedziała o załamaniu nerwowym

Pin
Send
Share
Send
Send


Pomimo popularności modelu i jego aktywności w sieciach społecznościowych, niewiele wiadomo o życiu osobistym siostry Kim Kardashian.

Niedawno 22-letnia gwiazda serialu telewizyjnego wzięła udział w szczerej sesji zdjęciowej do magazynu LOVE. Na zdjęciach Kendall stawia topless w stawie. Fani gwiazd zrobili jej nowe zdjęcia z hukiem.

Zdjęcia z Instagramu: @kegrand

Wielu zauważyło, że mimo nagości dziewczyna nie wygląda na obsceniczną, wręcz przeciwnie, wydaje się bardzo naturalna i uduchowiona.

Zdjęcia z Instagramu: @kegrand

Taki spacyfikowany wyraz twarzy na zdjęciu fanów był bardzo zachęcający, ponieważ nie tak dawno Jenner sprawiał, że byli zdenerwowani, pod groźbą załamania nerwowego.

Na początku 2018 roku celebrytka postanowiła odpocząć od życia towarzyskiego. Model powrócił do pracy dopiero tego lata. W wywiadzie dla magazynu LOVE przyznała, że ​​w zeszłym roku była moralnie wyczerpana ciągłym stresem i potrzebowała odpoczynku. Według niej możesz być arbitralnie sławny, bogaty i odnoszący sukcesy, ale twoje zdrowie psychiczne niekoniecznie będzie w porządku.

Obejrzyj film: Keira Knightley Plays "Despacito" on Her Teeth and Reveals a "Love Actually" Secret (Marzec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send