Piękno

Antonio Banderas nie jest gotowy do zawarcia małżeństwa: „Ślub jest drogi, ale rozwód jest tym większy!”

Pin
Send
Share
Send
Send


Słynny Hiszpan skomentował, dlaczego nie złożył jeszcze propozycji małżeństwa ukochanemu bankierowi Nicole Kempel.

W 2014 roku aktor rozwiódł się z drugą żoną, aktorką Melanie Griffin, z którą ma córkę Stellę. Rozwód przebiegał gładko i bez skandali, celebrytowie byli w stanie samodzielnie uzgodnić płatności finansowe i wspólną własność.

Najwyraźniej doświadczenie rozpadu małżeństwa Banderas wystarczyło, aby zniechęcić do chęci dalszego radzenia sobie z tym.

„Nicole i ja jesteśmy razem od 4 lat i doskonale się rozumiemy. Oboje wierzymy, że ślub jest formalnością i bardzo drogi. Jeśli chodzi o rozwód, jest on jeszcze droższy! Dlatego nie widzę powodu, by płacić pieniądze za sformalizowanie relacji, kiedy bez tego możemy być razem ”, przyznał aktor„ HELLO! ”.

Ponadto wyraził swoją opinię na temat faktu, że jego wybrany jest osobą niepubliczną: „Byłem żonaty z dwiema aktorkami i, oczywiście, oba małżeństwa były szczęśliwe na swój sposób, ale trudno jest dwóm aktorom dogadać się pod jednym dachem. Jesteśmy nerwowymi i emocjonalnymi ludźmi. Nie rozmawiałem z moją pierwszą żoną od ćwierć wieku, ale Nicole jest inna, naprawdę podoba mi się, że jest powściągliwa, skromna i nie lubi być w centrum uwagi.

Pin
Send
Share
Send
Send