Piękno

Modne damskie zegarki na rękę (50 zdjęć) - Jaki jest teraz trend?

Pin
Send
Share
Send
Send


Damskie zegarki na rękę są istotnym atrybutem nowoczesnej mody

Wybierając zegarki dla kobiet na nadgarstki, modele fotograficzne odgrywają decydującą rolę. W naszym życiu ważne miejsce zajmują smartfony, których funkcjonalność przekracza limit. Wydawałoby się, po co oglądać nowoczesną dziewczynę, jeśli w zasięgu ręki jest zawsze taka mądra technika? Wszystko jest bardzo proste: aby zachować obraz, uzupełnić wizerunek damy i tak jak eleganckie akcesoria, nie można lepiej znaleźć obiektu. Dlatego będziemy studiować oferty popularnych marek, aby wybrać najlepszy dla siebie model zgodnie z kryteriami popularności, wzornictwa, praktyczności i funkcjonalności.

Więc chodźmy!

Wydawałoby się, po co oglądać nowoczesną dziewczynę, jeśli w zasięgu ręki jest zawsze taka mądra technika?

To bardzo proste: aby zachować obraz, uzupełnij obraz damy i tak jak eleganckie akcesoria nie znajdziesz lepszego przedmiotu.

Zegarki już dawno przestały być tylko akcesoriami, pokazując tylko czas. Teraz jest to znak statusu

Inteligentny zegarek

Pamiętaj, aby rozważyć inteligentne zegarki. Producenci telefonów produkują modele zsynchronizowane z ich gadżetem na bluetooth. Wygoda modeli polega na tym, że dzięki wyświetlaniu zegarków można sterować wieloma aplikacjami, nawet gdy smartfon znajduje się w torebce. Rozważ popularne opcje.

 • Inteligentny zegarek GT08 ze wsparciem dla Androida i iPhone'a - zegarek, który może być używany jako samodzielne urządzenie do pomiaru czasu, a także pełnoprawny telefon. Zegarek cieszy się nie tylko funkcjonalnością, ale także wygodą. Ergonomiczny pasek idealnie dopasowuje się do kobiecego nadgarstka. Jest gniazdo na kartę SIM i kartę pamięci.
  Cena: 2 500 rubli.

Inteligentny zegarek GT08 z obsługą Androida i iPhone'a - zegarek, który może być używany jako samodzielne urządzenie do pomiaru czasu, a także pełnowartościowy telefon

Zegarek cieszy się nie tylko funkcjonalnością, ale także wygodą. Ergonomiczny pasek idealnie dopasowuje się do kobiecego nadgarstka

 • Elegancki zegarek DZ09 Dzięki obsłudze Androida i iPhone'a jesteś idealny, ponieważ są stylowe i funkcjonalne. W standardowej formie tarcza wygląda klasycznie z rzymskimi podziałami. Gumowany czarny pasek wygląda masywnie, a dziś jest w modzie. Zaleta modelu w zdalnej kamerze i odtwarzaczu, które są zsynchronizowane ze smartfonem. Istnieje również funkcja przeciwdziałania bezczynności, która jest przydatna dla aktywnych sportowców. Urządzenie reaguje na nieruchomość przez długi czas. Więc możesz zadbać o swoje zdrowie.
  Cena: 2 500 rubli.

Inteligentny zegarek DZ09 z obsługą Androida i iPhone'a jest idealny dla Ciebie, ponieważ jest stylowy i funkcjonalny

W standardowej formie tarcza wygląda jak klasyczna runda z rzymskimi podziałami.

 • Q7 Watch Phone ze wsparciem dla Androida i iPhone'a - telefonu komórkowego w postaci damskich zegarków. Pasek silikonowy w różnych kolorach jest wygodnie zamocowany na nadgarstku i nadaje się nawet dla dzieci. Po zainstalowaniu karty SIM możesz wykonywać połączenia, wysyłać SMS-y, słuchać ulubionej muzyki, a nawet robić zdjęcia.
  Cena: 4 500 rubli.

Oglądaj telefon Q7 z obsługą Androida i iPhone'a - telefonu komórkowego w postaci damskich zegarków

Pasek silikonowy w różnych kolorach wygodnie przymocowany do nadgarstka i odpowiedni nawet dla dzieci

Jak widzimy, inteligentne zegarki upraszczają życie nowoczesnej kobiety biznesu. Jeśli jesteś zmęczony szukaniem swojego telefonu wszędzie, kup taki zegarek i uchroń się od niedogodności.

Wskazówka! Nie kupuj zegarków w metrze lub na tacy ulicy. Szanujący się producenci nie dostarczą swoich towarów wątpliwym sprzedawcom. Dlatego w takich miejscach dostaniesz fałszywkę, a nie fakt, że dobrej jakości.

Modele kopalne

Dzisiaj Fossil jest uznawany za lidera w produkcji zegarków i biżuterii. Holding posiada własne znaki towarowe. Wysokiej jakości akcesoria mogą uzupełniać indywidualny styl każdej kobiety. Poznajmy popularne zegarki marki.

Dzisiaj Fossil jest uznawany za lidera w produkcji zegarków i biżuterii

Wysokiej jakości akcesoria mogą uzupełniać indywidualny styl każdej kobiety.

 • ES3077 - zegarek ze stalową obudową i różową powłoką IP. Czarna tarcza w złotej ramce harmonijnie uzupełnia każdy styl odzieży. Skórzany cienki pasek wygląda schludnie i stylowo.
  Cena: 6 000 rubli.

Czarna tarcza w złotej ramce harmonijnie uzupełnia każdy styl odzieży.

Skórzany cienki pasek wygląda ładnie i stylowo

 • ES3202 - zegarki, podkreślające kobiecą uwodzicielskość i elegancję. Duża biała tarcza ozdobiona jest błyszczącymi kryształkami. Pokazuje również czas w formacie 12 i 24 godzinnym. Stalowa bransoletka ze składanym zapięciem ściśle przylega do nadgarstka, nie spadając z niego. Korona jest wyposażona w dodatkową ochronę przed złamaniem.
  Cena: 8 000 rubli.

Duża biała tarcza ozdobiona jest błyszczącymi kryształkami

Stalowa bransoletka ze składanym zapięciem ściśle przylega do nadgarstka, nie spadając z niego

Jak widać, Fossil jest jasną i oryginalną marką. Zegarki producenta wskazują na zamiłowanie właściciela do wolności i optymizmu. Wybierając ten zegarek, łączysz funkcjonalność, praktyczność i niepowtarzalny design.

Wskazówka! Nie przechowuj zegarków w tym samym pudełku na biżuterię, w przeciwnym razie kamienie, bransoletki lub kolczyki mogą porysować szkło.

Katalog Moschino

Marka Moschino zawsze wyróżniała się jasnymi i prowokacyjnymi projektami. Godziny są wybierane przez wesołych ludzi, którzy podkreślają ich indywidualność. Dlaczego Teraz wszystko rozumiesz sam.

 • MW0303 - model z gumowanym paskiem, wykonany w jasnym turkusowym kolorze. Na dużym pokrętle podziały cyfrowe są wyraźnie widoczne. Białe strzałki doskonale wyróżniają się na tle ogólnym.
  Cena: 7 700 rubli.

MW0303 - model z gumowanym paskiem, wykonany w jasnym turkusowym kolorze

Na dużym pokrętle podziały cyfrowe są wyraźnie widoczne. Strzałki są białe, doskonale odróżniają się od ogólnego tła.

 • MW0233 - miniaturowy zegarek z białą tarczą, ozdobiony cyrkoniami. Nie ma podziałów cyfrowych, ale są dwa paski. Jedna skóra, niebieska na zewnątrz i zielona wewnątrz. Drugi to jedwabny szal, który doskonale uzupełnia wygląd letniej plaży. Produkt jest chroniony przed rozpryskami i kroplami deszczu.
  Cena: 10 000 rubli.

MW0233 - miniaturowy zegarek z białą tarczą, ozdobiony cyrkoniami

Nie ma podziałów cyfrowych, ale są dwa paski. Jedna skóra, niebieska na zewnątrz i zielona wewnątrz. Drugi to jedwabny szal, który doskonale uzupełnia wygląd letniej plaży.

 • MW0479 - wykwintne damskie zegarki na rękę z paskiem ze stali nierdzewnej i srebrną kwadratową tarczą. Z pewnością spodoba się modnym kobietom ze względu na brak podziałów cyfrowych, co jest dzisiaj trendem, oraz z paskiem ozdobionym ogniwami łańcucha i zapięciem w kształcie serca.
  Cena: 15 000 rubli.

MW0479 - wykwintne damskie zegarki na rękę z paskiem ze stali nierdzewnej i srebrną tarczą w kształcie kwadratu

Z pewnością spodoba się modnym kobietom z powodu braku cyfrowych podziałów oraz paska ozdobionego ogniwami łańcucha i zapięciem w kształcie serca

 • MW0416 - model zegarków, który z pewnością spodoba się wesołym dziewczynom, które podążają za modą. Akcesoria wykonane są w jasnym kolorze liliowym, który przyciąga uwagę innych. Tarcza jest okrągła w kolorze białym z liliowymi podziałami cyfrowymi. Pasek z tkaniny dobrze leży na nadgarstku.
  Cena: 15 000 rubli.

Akcesoria wykonane są w jasnym kolorze liliowym, który przyciąga uwagę innych.

Biała okrągła tarcza z liliowymi podziałami cyfrowymi

Damskie markowe zegarki na rękę Moschino mają oryginalny design. Wykorzystanie jedwabnego szalika zamiast standardowego paska to nowoczesny trend, który aktywnie zajmuje wiodącą pozycję na wybiegach mody. W niektórych modelach nie ma działu cyfrowego, który jest dziś uważany za stylowy i modny. Dlatego wybierając model Moschino dla siebie, masz pewność, że zmienisz swój wizerunek w modny styl.

Wskazówka! Modele, których obudowa wykonana jest z aluminium, nie wyglądają gorzej niż marka, ale ich trwałość to duże pytanie. Są łatwe do uszkodzenia, więc lepiej jest gromadzić i kupować urządzenia wykonane ze stopu mosiądzu lub stali nierdzewnej.

Co nowego w Dolce & Gabbana?

Światowej sławy marka Dolce & Gabbana słynie z produkcji wysokiej jakości i modnych ubrań, torebek, perfum, okularów przeciwsłonecznych, butów i oczywiście zegarków. Tutaj znajdziesz aktualne modele podkreślające miejski styl współczesnej damy. Rozważ najbardziej istotne w 2017 roku.

 • DW0154 - zegarek z prostokątną tarczą, płynnie wpadającą w czarną skórzaną bransoletkę cielęcą. Stylowy model ozdobiony jest błyszczącymi kryształkami, które nawet zastępują podziałki na tarczy. Zegarek jest idealny dla kobiety biznesu, która musi być obecna w biurze po południu, a wieczorem podczas specjalnych wydarzeń.
  Cena: 13 600 rubli.

DW0154 - zegarek z prostokątną tarczą, płynnie przechodzący w czarną skórzaną bransoletkę cielęcą

Zegarek jest idealny dla kobiety biznesu, która musi być obecna w biurze w ciągu dnia i wieczorem podczas specjalnych wydarzeń.

 • DW0377 - Doskonała opcja dla luksusowych kobiet. Pasek do zegarka wykonany jest ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Mechanizm kwarcowy wykonany w Japonii nie zawiedzie bez uzasadnionego powodu. Duża tarcza jest ozdobiona złotymi cyrkoniami, a liczby zastępują błyszczące kryształy. Doskonały model dla wykwintnych luksusowych kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia.
  Cena: 20 000 rubli.

Pasek do zegarka wykonany jest ze złota ze stali nierdzewnej.

Duża tarcza jest ozdobiona złotymi cyrkoniami, a liczby zastępują błyszczące kryształy.

 • DW0641 - miniaturowe damskie zegarki na rękę, które wyglądają jak klasyczne przedmioty. Bez nadmiernego wystroju, na skórzanym pasku. Specyfika modelu przy braku tarczy, która jest trendem mody w 2017 roku. Zamiast liczb są błyszczące kryształy. Szkło mineralne jest trudne do uszkodzenia lub zarysowania.
  Cena: 20 560 rubli.

DW0641 - miniaturowe damskie zegarki na rękę, które wyglądają jak klasyczne produkty. Bez nadmiernego wystroju, na skórzanym pasku

Jak widać, dom mody Dolce & Gabbana martwi się stylem kobiet i oferuje wykwintne zegarki wysokiej jakości.

Wskazówka! Wybierając zegarek, rozważ ich wszechstronność. Powinny być harmonijnie połączone z ubraniami różnych stylów, kolorów i faktur.

Kolekcja Rolex

Historia zegarków Rolex rozpoczęła się w 1905 roku. Firma stała się jednym z najlepszych producentów zegarków. Dowiedzmy się, jakie są różnice między popularnymi modelami?

 • 176200 Oyster Perpetual - Damskie zegarki na rękę na stalowym pasku w białej i jasnej tarczy z cyframi rzymskimi. Model wygląda niezwykle elegancko na eleganckim nadgarstku damskim i nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje. Dobrze pasuje do różnych stylów odzieży.
  Cena: 330 200 rubli.

176200 Oyster Perpetual - damskie zegarki na rękę ze stalowym paskiem w kolorze białym i jasną tarczą z cyframi rzymskimi

Model wygląda niezwykle elegancko na eleganckim nadgarstku damskim i nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje.

 • 179174 Oyster Band 18K White Gold karbowana ramka Srebrny rzymski cyferblat - zegarek w kolorze srebrnym z mechanicznym mechanizmem i automatycznym nawijaniem. 300 metrów wodoodporności pozwala pływać z akcesoriami. Tarcza pokazuje cyfry rzymskie i datę. Cienki pasek - trend sezonu.
  Cena: 448,000 rubli.

Zegarki w kolorze srebrnym z mechanizmem mechanicznym i samonakręcającym

300 metrów wodoodporności pozwala pływać z akcesoriami

 • 179163 Oyster Band Smooth Bezel Biała tarcza diamentowa - Biały zegarek mechaniczny z automatycznym nawijaniem przyciągnie uwagę kobiet biznesu, które nie powinny spóźniać się na spotkania. Wodoszczelność modelu wynosi 300 metrów, co pozwala właścicielowi pływać w nich. Na tarczy zamiast liczb błyszczących kryształów znajduje się wskazanie daty.
  Cena: 620 000 rubli.

Biały mechaniczny zegarek przyciągnie uwagę kobiet biznesu, które nie powinny spóźniać się na spotkania

Na tarczy zamiast liczb błyszczących kryształów znajduje się wskazanie daty

Nie można nie zauważyć, że zegarek Rolex nie jest zbyt ozdobiony. Wszystkie modele można bezpiecznie przypisać do klasyki. Ale to właśnie ten zegarek przyciąga uwagę słynnej marki, ponieważ najważniejsza jest jakość, która jest znana na całym świecie.

Wskazówka! Nie otwieraj samodzielnie obudowy zegarka. Normalny pyłek może uszkodzić mechanizm. Adres do ekspertów.

Harry Winston

Harry Winston jest znanym producentem biżuterii. Oferuje również luksusowe zegarki damskie. Nie mogą ich przeoczyć dziewczyny, które podkreślają swój luksus i status. Wszystkie produkty z dokumentami potwierdzającymi jakość materiałów. Spójrzmy na popularne modele.

 • 330 / UMWL.W - wykwintny zegarek mechaniczny damski z białego złota. Bransoletka wykonana jest z prawdziwej skóry aligatora, wygodnie i pewnie przymocowana do nadgarstka. Rezerwa mocy wynosi 38 godzin. Model ozdobiony jest kamieniami szlachetnymi.
  Cena: 700 000 rubli.

330 / UMWL.W - wykwintny zegarek mechaniczny damski z białego złota

Bransoletka wykonana jest z prawdziwej skóry aligatora, wygodnej i mocno przytwierdzonej do nadgarstka

 • Aleja do kwadratu A2 - Biały złoty zegarek z satynową bransoletką. Czas dwugodzinnych stref migocze na srebrnej tarczy. Dzięki eleganckiemu, eleganckiemu wzornictwu model nadaje się do codziennego użytku, a także do odwiedzania uroczystych wydarzeń.
  Cena: 1 400 000 rubli.

Avenue Squared A2 - Zegarek z białego złota z satynową bransoletkąNa srebrnej tarczy migocze czas dwugodzinnych stref.

 • Evo Kwadrat A2 - kwarcowy zegarek damski z białego złota. Bransoletka wykonana jest z satyny. Kryształ szafirowy doskonale chroni model przed drobnymi zadrapaniami i uszkodzeniami. To akcesorium będzie Ci służyć przez wiele lat i może zostać przekazane następnym pokoleniom.
  Cena: 1 400 000 rubli.

Szkło szafirowe doskonale chroni model przed drobnymi zadrapaniami i uszkodzeniami.

Zegarki marki Harry Winston mogą sobie pozwolić tylko na panie biznesowe, które znają prawdziwą wartość czasu. Mogą być używane jako kosztowna dekoracja. Doskonale łączy się ze strojem biznesowym lub wieczorowym.

Ważne jest, aby wybrać zegarek, aby nie wyglądał na duży na dłoni.

Uniwersalne paski pasują do każdego stylu odzieży.

Klasyczne kolory pasują do obrazu.

Kupując model marki, uważaj na podróbki

Wymagaj od sprzedawcy certyfikatu towarów wysokiej jakości

W tych modelach znanych marek naklejki są nie tylko na tarczy, ale także pod nią i na pasku.

Uważa się, że najwyższej jakości mechanizm zegarowy w modelach szwajcarskich lub japońskich

Nie zbłądzą, pracują i służą właścicielowi przez wiele lat.

Zwyczajowo wybiera się zegarki, aby nosić je przez rok.

Wskazówka! Uważa się, że najwyższej jakości mechanizm zegarowy w modelach szwajcarskich lub japońskich. Nie wysiadają, po prostu pracują i służą właścicielowi przez wiele lat.

Obejrzyj film: Modne zegarki damskie. Best women's watches (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send