Piękno

Prawnik odmówił współpracy z Angeliną Jolie z powodu jej okrucieństwa

Pin
Send
Share
Send
Send


Laura Vasser, która reprezentuje interesy aktorki w postępowaniu rozwodowym, powiedziała, że ​​Jolie była zbyt agresywna wobec męża, Brada Pitta, co utrudniało prawnikowi pracę z nią.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2016 r. Angelina złożyła wniosek o rozwód. Od tego czasu celebrytka walczy o wyłączną opiekę nad 6 dziećmi z Pittem.

Jednak, według wtajemniczonych, Jolie nie zamierza przestać, dopóki nie pozbawi swojego byłego męża praw rodzicielskich. W swojej determinacji dochodzi do skrajności, które przerażają jej znajomych, ponieważ aktorka zamierza trwale oddzielić dzieci od ojca, co jest niezwykle radykalną decyzją.

„Jest przytłoczona gniewem, który przesłania jej oczy: czasami mówi rzeczy absurdalne, ale nie można jej wysunąć na pierwszy plan” - powiedział dziennikarzom źródło.

Vasser, znany z pokojowego zakończenia swojej działalności, uważa roszczenia Angeliny za bezpodstawne. Gwiazda zwróciła się już do innej firmy o pomoc prawną.

Pitt sam obwiniał współmałżonka za problemy psychiczne. Według niego cierpi na anoreksję i dwubiegunowe zaburzenie osobowości. Aktorka z kolei twierdzi, że Brad nadużywał alkoholu i stosował przemoc wobec dzieci.

Pin
Send
Share
Send
Send