Piękno

Fani cieszą się: Jessica Lang powróci w nowym sezonie „American Horror Story”

Pin
Send
Share
Send
Send


Ryan Murphy, producent wykonawczy i scenarzysta popularnej serii antologii, podniósł zasłonę tajemnicy w nadchodzącym 8. sezonie.

Jessica Lang, która grała główne role w pierwszych czterech sezonach, w 2016 roku powiedziała, że ​​nie wróci już do serii z powodu twórczego przeciążenia takimi rolami. Ta wiadomość naprawdę zdenerwowała fanów, ponieważ Lang była jedną z najbardziej charyzmatycznych aktorek serialu.

Ale ostatnio Murphy ogłosił główną kastę nowego rozdziału w historii, który będzie nazywany Apokalipsą. Role wykonają Sarah Paulson, Evan Peters, Katie Bates, znane fanom antologii. Również obsada dołączy do gwiazd sezonu 7: Cheyenne Jackson, Leslie Grossman, Adina Porter i Billy Eikner. Jeśli chodzi o długo oczekiwany powrót Jessiki Lang, widzowie będą mogli zobaczyć gwiazdę w odcinku 6.

Apokalipsa będzie długo planowanym skrzyżowaniem między pierwszym sezonem, Killer House, a trzecim Sabbatem.

Showrner podzielił się także kilkoma innymi faktami, które podsycały zainteresowanie: historia będzie o dojrzałym dziecku Michaelu Langdon z „The Killer House” i jego przybranej matce Constance (Jessica Lang), aw serii 5 powinieneś przygotować się na szokujący zwrot akcji.

„American Horror Story: Apocalypse” ukaże się 12 września tego roku.

Pin
Send
Share
Send
Send