Piękno

Jennifer Aniston powiedziała, dlaczego nadal nie ma dzieci

Pin
Send
Share
Send
Send


Gwiazda serialu telewizyjnego Przyjaciele często podejrzewa się, że jest w ciąży, a fani martwią się, dlaczego 49-letnia aktorka nadal nie ma dzieci. Ostatnio Jennifer w końcu skomentowała szum wokół tego tematu.

Gwiazdy od lat martwią się o sprawy macierzyńskie. Wcześniej gwiazda delikatnie milczała o swoim stosunku do dzieci, uspokajając fanów, że po prostu nie chciała się śpieszyć, ale ostatnio szczerze podzieliła się swoją opinią w wywiadzie dla InStyle.

Według Aniston jest zmęczona czytaniem w Internecie komentarzy krytykujących jej wybory życiowe. Wielu internautów, nie wstydząc się wyrażeń, oskarża aktorkę o egoizm i brak zrozumienia szczęścia kobiet.

„Mogę być pełnoprawną osobą i samourzeczywistniać się jako kobieta, a nie zostać matką. Jestem przekonana, że ​​to nie jest sens mojego życia. Społeczeństwo wywiera na nas presję, twierdząc, że szczęście jest tylko u dzieci, a te kobiety, które ich nie mają, są po prostu wadliwe Ale co, jeśli moim celem nie jest rozmnażanie się? Może chcę żyć inaczej? - Jennifer wyraziła swoją opinię.

Ponadto celebrytka zaprzeczyła plotkom, że był przygnębiony po rozstaniu z Justinem Therouxem. Twierdzi, że jest w doskonałym nastroju i prosi fanów, aby nie wyciągali nierozsądnych wniosków.

Obejrzyj film: Angelina Jolie szczerze o Bradzie, dzieciach i zdrowiu. Onet100 (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send