Piękno

Angelina Jolie przygotowuje się do zostania matką 7 razy

Pin
Send
Share
Send
Send


43-letnia Jolie zamierza przejąć opiekę nad syryjskim chłopcem, który został sierotą z powodu konfliktu zbrojnego. Aktorka zbiera już dokumenty do adopcji.

Teraz gwiazda hollywoodzka czeka na zakończenie postępowania rozwodowego z byłym małżonkiem Bradem Pittem, a rozwód rozpoczął się we wrześniu 2016 roku. Aktorka stara się jak najszybciej zakończyć tę sprawę, aby jak najszybciej zabrać przyszłego syna do rodziny. Wcześniej prasa była zdania, że ​​to Jolie z oficjalnym rozwiązaniem małżeństwa, ponieważ sześć ich dzieci razem z Pittem mieszkało z matką, gdy walczyła o wyłączną opiekę.

Jednak w zeszłym miesiącu Brad złożył skargę na swojego byłego małżonka, że ​​nie pozwoliła mu pójść do dzieci. Aktor żąda równych praw do opieki nad Jolie. Po przeanalizowaniu szczegółów sprawy sędzia nie stanął po stronie Angeliny i zalecił, aby ponownie rozważyła harmonogram spotkań dzieci z ojcem. W przypadku odmowy zostanie pozbawiona praw rodzicielskich.

Aktorka nie poszła wbrew decyzji sądu, ale na następnym spotkaniu spodziewa się całkowicie wyjaśnić tę kwestię.

Obejrzyj film: Grochowska i Musiał o swoich zakochanych bohaterach w "Miłość jest wszystkim" Dzień Dobry TVN (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send