Piękno

Matka Paula Walkera pamięta ostatni dzień życia syna

Niedawno, w wywiadzie dla magazynu People, matka gwiazdy filmowej, Cheryl Walker, mówiła o tym okropnym wieczorze 30 listopada 2013 r., Kiedy zmarł jej syn.

Tego dnia aktor i jego córka przyszli odwiedzić Cheryl i przedyskutować plany na Boże Narodzenie. „Tego dnia zamierzaliśmy kupić choinkę, ale nagle Paul skoczył, spojrzał z niepokojem na zegar i powiedział:„ Zapomniałem całkowicie! Czekają na mnie! ”Okazało się, że spóźnił się na imprezę charytatywną, aby pomóc ludziom cierpiącym na tajfun na Filipinach.”

Mężczyzna pożegnał się z matką i pobiegł na spotkanie. To ostatnie wspomnienie syna Cheryl. Po powrocie ze zbiórki pieniędzy 40-letni Paul miał wypadek: jego samochód uderzył w słup i eksplodował. Za kierownicą samochodu siedział przyjaciel celebryty i jego asystent finansowy Roger Rhodes, który w przeszłości był zawodnikiem. Samochód przekroczył prędkość 50 mil / godzinę. Zdaniem ekspertów nie mieli szansy przetrwać w takiej katastrofie. Badanie krwi Walkera nie ujawniło żadnego alkoholu ani narkotyków w jego ciele.

Sława kurzu była rozrzucona po Hollywood Hills.

„Wielu może powiedzieć:„ Inna gwiazda telewizyjna rozbił się w samochodzie ”, mówi Cheryl Walker,„ Ale był kimś więcej niż tylko aktorem.

Według kobiety, każdego roku w dniu urodzin syna, on i jego rodzina udają się do jego ulubionego miejsca, aby surfować i pozwolić słonecznikom unosić się na wodzie na jego pamiątkę.

Obejrzyj film: ZEUS - Bedziemy dziecmi (Listopad 2019).

Загрузка...