Piękno

48-letnia Naomi Campbell będzie pierwszą mamą

Pin
Send
Share
Send
Send


48-letnia supermodelka Naomi Campbell czeka na pierworodnego. Stało się to znane, gdy jej kochanek, raper Joseph Adenuga, znany jako Skept, opublikował na Instagramie obraz swojego nienarodzonego dziecka na Instagramie.

Społeczeństwo dowiedziało się o związku pary gwiazd na początku tego roku, kiedy fani zauważyli ich razem kilka razy. Wcześniej model ten od dawna spotykał się z rosyjskim przedsiębiorcą Vladislavem Doroninem. W 2013 r. Zgłosili rozpad i od tego czasu Naomi nie była gotowa podzielić się z publicznością szczegółami swojego życia prywatnego.

Jednak pogłoski o nowym związku gwiazd już latały po Internecie i para postanowiła w końcu to potwierdzić, pojawiając się wiosną podczas wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu GQ, w którym Naomi pojawiła się topless ze swoim partnerem.

Ostatnio raper podzielił się z publicznością na Instagramie migawką ultradźwięków, która pokazuje jego przyszłe dziecko. Fani pary byli zdumieni.

Zdjęcie z Instagram autorstwa Josepha Adenuga (@skeptagram)

Jak widać na zdjęciu, dziecko będzie nosić imię raper - Adenuga. Pomimo oficjalnego statusu związku muzyka z modelem, jego zwolennicy w komentarzach wyrażają wątpliwości co do matki dziecka. Niektórzy uważają, że Joseph może być złym wyborem i ma romans z boku. Inni są przekonani, że Naomi w końcu stanie się matką. Są tacy, którzy zakładają macierzyństwo zastępcze, ponieważ, według niektórych fanów gwiazdy, posiadanie dzieci w jej wieku jest dość ryzykowne.

Obejrzyj film: 48 LETNIA Naomi Campbell jest w ciąży ze Skeptą Raper pokazał zdjęcie USG! (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send