Piękno

Mechaniczny pomarańczowy manicure: 65 jasnych zdjęć!

Pomarańczowy manicure to hit sezonu! To dlatego, że w oparciu o popularną serię można zaprojektować modę na przykrywanie paznokci w 2018-2019. Ktoś nazwałby pomarańczą czysto lato, ale tak nie jest, ponieważ jesienią drzewa są malowane w odcieniach tego koloru, a zimą przychodzi czas mandarynki. Jest to uniwersalny kolor, po prostu bawisz się jego bogactwem w zależności od pory roku i nastroju. Zapoznajemy się z 65 zdjęciami soczystego manicure bezpośrednio z kont instagramowych popularnych mistrzów z całego świata!

Zdjęcie monochromatycznego manicure w kolorze pomarańczowym solo z innym wzorem

Monotonna pomarańczowa powłoka na paznokciach odświeży obraz, czyniąc go bardziej interesującym. Jeśli zwykły pomarańczowy manicure jest zbyt nudny, możesz użyć matowego blatu, brokatu, wcierania lub proszku akrylowego, aby uzyskać ulgę.

ety_nails_lyubertsynailart_belgorodexclusivenails74nanolabbrigittebottierestera_morawskaelybui96nailsbycourtx

Piękne na pomarańczowym tle będą błyszczały cyrkonie w słońcu. Możliwe jest wykonanie powłoki w formie krzyża z przejściem kolorów Równie popularne są francuskie i księżycowe manicure w pomarańczowych odcieniach z polerowanym żelem. Delikatne odcienie wyglądają romantycznie i kobieco.

m_a_n_i_c_u_r_emarilyn_nail_artmanika.sharma17mademoiselle_nail_beauty_salonseredafotoninail17

Ale możesz wziąć wybuchowe kolory. Manicure z neonowymi i kwasowymi odcieniami dla odważniejszych młodych kobiet, które nie boją się eksperymentować z długością i kształtem paznokcia.

ilee_nailskolosovalyubovmartalasikam26nailsbudapestnailsk.glamourrmyr.nailsvoronkina_nails

Pomysły manicure z pomarańczowym wzorem

Najpowszechniejszym wzorem na takiej powłoce są pomarańcze. Wygląda ciekawie, ale lepiej pokazać więcej wyobraźni i wybrać przynajmniej kwiaty lub motyle - to da większą niepowtarzalność.

sonya_nail_sanastasyas96mrs.hoolsslsirina_nails_kolomnaalexandra_afonina_nailmrs.hoolssls_julia_nailart_tdemianchenkowastinglifestylekjstuudionailsbycat0501_marietta_nails_my_pretty_nails_kogteto4ka

Geometryczne ozdoby są nadal aktualne. Utrzymują trend na trzeci sezon i nie zamierzają robić kolejnych.

alezandranailsmar4846_nailiridescent_nail32marinkamanikiren_ipomoeamiss_nailsprolisa_krasotamayko_nails

Inne odciski, zarówno zwierzęce, jak i koronkowe, również nie pozostają w tyle.

eeshashastrimorkovushka_nailsnails_vasyatka

Pomysły na udane kombinacje kolorów

Pomarańczowy jest złożonym kolorem do łączenia z innymi, wszystko zależy od jego bogactwa. Nie powinieneś łączyć jasnej pomarańczy z innym wyblakłym i odwrotnie - nasycenie powinno być na tym samym poziomie. Eksperymenty z kombinacją kolorów można zawsze przeglądać w Internecie.

vipnails_kursk46nails_manicure_rimmave_ra_29polly_1408limited_edition_blogvoronkina_nailsbiosculpturegelgbgiiiadalovenailsinna_pravdina_officialpazury_wiedzmysbor_ippishpeoplebirdshangfenzyphoraysphene

Pomarańczowe odcienie do manicure zawsze wyglądają interesująco i interesująco, ponieważ nie każdy może to zrobić. Dzięki różnym projektom można osiągnąć całkowitą wyjątkowość, która zapewni obrazowi atrakcyjność.

Obejrzyj film: Lampa pierścieniowa RING 28W i 65W - TEST & RECENZJA (Grudzień 2019).

Загрузка...