Moda

Jak zmieniła się najpiękniejsza dziewczyna świata Tilan Blondeau?

Pin
Send
Share
Send
Send


Siedemnastoletni francuski model Tilan Blondeau zyskał popularność we wczesnym dzieciństwie. Mała dziewczynka zaczęła swoją drogę do modelu Olympus w wieku 4 lat, a teraz wraz ze światowymi gwiazdami z dumą spaceruje po wybiegach podczas pokazów wielkich projektantów mody. Kiedyś została nazwana najpiękniejszą dziewczyną na świecie.

Mała dziewczynka zyskała skandaliczną sławę, gdy pojawiła się w prowokacyjnej sesji zdjęciowej magazynu Vogue, demonstrując obraz zmysłowego piękna dla dorosłych.

Zebraliśmy zdjęcia Tilana Blondo w dzieciństwie i teraz, i zapraszam do oceny, czy pozostaje tak piękna jak wcześniej.

W 2017 roku na nowojorskim pokazie mody Michaela Korsa dziewczyna siedziała w pierwszym rzędzie, obok Naomi Watts i Nicole Kidman. Najwyraźniej model został już sklasyfikowany jako megastropy.

Przez lata swojej kariery Tilan współpracowała z takimi modnymi markami jak Jean Paul Gautier, Lacoste, Hugo Boss, Ralph Lauren, Massimo Duty Chanel, Dolce and Gabanna, L'real i inni.

Tilan Blondeau w dzieciństwie i teraz

Od 12 roku życia współpracuje z agencją IMG-Models, dzięki czemu została sfilmowana na okładki najbardziej znanych czasopism: Vogue, L'Officiel Paris i Enfants, Jalouse Magazine i Marie Claire.

Teraz model nie tylko aktywnie działa, ale także podbija Internet. Ponad półtora miliona osób zapisało się już na swoje konto na Instagramie, a większość fanów uważa ją za niezwykłe piękno.

Szokująca dziewczyna zaskoczy świat więcej niż raz. A może po prostu?

Obejrzyj film: Po 21 latach przejechaliśmy się tą samą trasą - zobacz jak zmieniła się Warszawa (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send