Moda

Modne style spódnic dla otyłych kobiet

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiele kobiet o wspaniałych formach, próbujących ukryć cechy ciała pod obszernymi rzeczami, celowo odmawia spódnic. Tymczasem ten element garderoby jest bardziej niż jakikolwiek inny zdolny do przedstawienia postaci w korzystnym świetle. Dziś spódnice dla otyłych kobiet prezentowane są w szerokiej gamie kolorów i modeli, odpowiednich zarówno dla stylu biznesowego, jak i do publikacji.

Spódnice dla otyłych kobiet (zdjęcie)

Istnieje kilka typów, które dobrze wyglądają na dziewczynach plus-size.

Ołówek

Ten model należy do kategorii ubrań, które wyglądają bardziej imponująco na młodej damie „w ciele” niż na szczupłej. Ołówek doskonale leży, czyni sylwetkę bardziej smukłą i wydłuża nogi, chowając brzuch. Jednocześnie korzystnie podkreśla okrągłość form i podkreśla talię.

Świetnie wygląda w biurze i na przyjęciu. Jednak do wyboru długości „ołówka” należy podchodzić ostrożnie: krótka wersja może sprawić, że figura stanie się kwadratowa i skupi się na nogach. Najbardziej popularna jest długość midi.

„Ołówek” może być denimem.

Charakterystyczne są również opcje letnie dla tego typu.

Słońce

Spódnica lub rozbłysk słoneczny sprawiają, że sylwetka jest bardzo atrakcyjna, a spacer - strzelisty i przewiewny. Jest to okazja do podkreślenia bioder i podkreślenia talii, ukrywając wszystkie wady. Spośród wydruków najlepiej jest mieć mały wzór: groch, klatka, kwiat lub pionowy pasek. Długość jest zazwyczaj wybierana, koncentrując się na wzroście: dla wysokich kobiet, modele tuż poniżej kolana zrobią, dla krótkich kobiet, możesz wybrać krótką długość. Noś te modele z ukrytymi wewnątrz bluzkami.

Model podłogowy dla wspaniałej figury

Długie spódnice na podłogę nie są pierwszym rokiem trendu. Jest to zawsze aktualny strój dla dziewczynek o luksusowych kształtach, pozwalający na uelastycznienie sylwetki, ukrycie „pulchnych” nóg i wizualne wydłużenie sylwetki.

Ze względu na różnorodność rozwiązań projektowych, różne modele tego typu nadają się do ścisłej klasyki, boho bohe i innych stylów. Takie spódnice, wykonane z lekkich, miękkich tkanin, nadają się nawet na gorące lato. Ponadto gęsta masa materiału - wybierz najlepsze opcje spośród bawełny, dzianin, lnu lub dżinsów.

Rok

Model ten łączy w sobie rygor i elegancję „ołówka” z lekkością i lekkością rozkloszowanej spódnicy. Ta opcja jest dobrym rozwiązaniem dla każdego rodzaju kształtu. Dla dziewcząt o dużych rozmiarach z pewnością spodoba się jej funkcja korygująca: za pomocą roku spódnicy można skutecznie podkreślić linię bioder, zmiękczyć krzywe, wygładzić nadmiar objętości.

Z draperią

Drapowane spódnice są rozwiązaniem, które przynosi obopólne korzyści dla dziewcząt o dużych rozmiarach. Fałdy takich modeli są w stanie ukryć główne obszary problemowe - duży brzuch lub boczne „uszy”, a długie style sprawią, że nogi będą smuklejsze.

Pełna figura wcale nie jest przeszkodą w wyborze stylowego i modnego stroju. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią opcję, która ukryje pewne niedociągnięcia i podkreśli zalety.

Pin
Send
Share
Send
Send