Piękno

80+ najlepszych pomysłów na niebieski manicure

Niebieski kolor nie jest często używany w manicure. I na próżno, ponieważ jest odświeżający i połączony z wieloma odcieniami. Jest uniwersalny i odpowiedni na każdą porę roku dzięki odpowiedniemu doborowi projektu. Potwierdzają to liczne zdjęcia niebieskiego manicure na Instagramie.

Jakie odcienie są teraz w trendzie

Lazurowy kolor w manicure - trend obecnego sezonu

Teraz brane są pod uwagę najmodniejsze odcienie niebieskiego:

  • lazur;
  • niebiański;
  • jasnoniebieski.

Ale nie powinieneś skupiać się wyłącznie na modnych pastelowych kolorach, lepiej wybrać odcień odpowiedni dla twojego stylu sukni i koloru skóry.

Kto będzie pasował do niebieskiego manicure

Niebieski lakier wygląda najpiękniej na kształcie migdałów i kwadratowy z zaokrąglonymi rogami kształtu paznokci - na takich palcach każdy wzór będzie wyglądał odpowiednio. W przypadku ostrych zwężonych paznokci lepiej nadaje się manicure monochromatyczny. Niebieski nie ma żadnych wymagań co do długości paznokci, ponieważ popularne jasne odcienie wydłużają palce i wyglądają ekologicznie nawet na krótkich paznokciach.

Pomysły na zdjęcia monochromatyczne

Win-win - manicure w jednym kolorze w niebieskich odcieniach. Jest zawsze elegancki, schludny i piękny. Aby zmienić kilka nagietków z góry, możesz włożyć matową górę, pocierać lub cekiny. Aby nadać objętość i szorstkość powłoki za pomocą proszku akrylowego. Może to być zarówno bogaty manicure letni, jak i jasnoniebieski w otoczeniu biznesowym.

_nails_lizkate_nails_kurskhimka_nailsslyuzina_alenatanita238tanita238lustyfreedmedusanailartistrylamiennebeautymanipedibypaulina

Pomysły na niebieski manicure 2018 ze zdjęciami i projektami

Niebieski kolor nie jest wyzywający, dlatego służy jako podstawa dla każdego projektu. Przede wszystkim niebieski manicure wiąże się z tematem morskim, dlatego często łączone są z nim obrazy muszli, palm, kotwic lub ryb.

elenanazarovanailnailsbymariana.snailsbyaneea_d_r_i_k_a

W latach 2018-2019 moda na wydruki roślinne ogarnęła świat, manicure nie stał z boku. Zarówno duże liście, jak i małe kwiaty wyglądają pięknie.

natali_nail58queens_finger_wowkurygina_97gvmnailsankudinovaveralucy_sh_nailslucy_sh_nails

Świetne połączenie: biało-niebieski manicure i kwiatowe wzory.

lidalilu_nailsnataliavitcnail_lilijatasha_masternailtitittatiana_btk

Ale fantazja kwiatów nie jest ograniczona.

shemkir_aisaa_nails14ylia_aminovairkir76sad_fingerlingzavodovafatimanailsdanelya_nails_ast

Jasna geometria

Drugi sezon na szczycie popularności i wzorów geometrycznych. Następnie przyjdź z pomocą metalowej taśmy ze złota lub srebra w postaci cienkiego paska. Wzór wykonywany jest w tym samym kolorze i różnych kolorach. Ostatnia opcja jest bardziej letnia, monofoniczna - bardziej uniwersalna.

makarova__kristinainna_shpak_nailsnail_alena.kgkobalm_nailsbeauty_manicure_parnasyu.petrovabarmanicurealice.and.her.rabbitgipsy2012

Wykorzystanie cekinów, cekinów, dżetów i folii

Pięknie świecą w słońcu i przyciągają uwagę i inne ozdoby na paznokciach. Ten manicure wygląda luksusowo i drogo. Jasnoniebieski kolor korzystnie odłoży je na bok, ale najważniejszą rzeczą nie jest przesadzenie: lepiej umieścić taki wystrój na 1-2 palcach na dłoni, aby nie patrzeć na alyapisto.

kris_nails_mastermari_lu_nail

Ciekawy pomysł: manicure księżycowy z brokatem lub odwrotnym francuskim.

anna.krp_nail_krdkublyulya_nailsdeva_lebe

Proszek lub brokat w kolorze srebrnym, odcienie szarości lub bzu wygląda pięknie.

ilona_hevkoal.nails.tenerifenail_mastertmn_a.s.manicure_viktime_nailartnails__ideisalon_manikurbaykova_2k18

Gradient na paznokciach również nie traci znaczenia. Co więcej, wykonywany jest w postaci ombre zarówno poziomej, jak i pionowej. Czasami uzupełniany innym wystrojem. Niebieski w gradiencie dobrze komponuje się z różowymi i fioletowymi odcieniami, miętowymi i białymi kolorami. Stosuje się zarówno jednolite przejścia, jak i efekt marmuru.

albina_lytvynlissa.nail

Moda na manicure księżycowy już się kończy, ale jeśli ten rodzaj pokrycia jest według twoich upodobań, nie powinno się to zatrzymać. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie powierzchni w otworze o naturalnym kolorze lub utworzenie białego półkola.

yellow_nail_barmanicurnaya_feya

Udane kombinacje koloru niebieskiego z innymi

Bogactwo odcieni niebieskiego pozwala połączyć go z niemal całą paletą, ale najlepiej wygląda w manicure z białymi i jasnoróżowymi. Są to wersje klasyczne, wyróżniające się zwiewnością i dokładnością. Główną zasadą jest wybór kolorów o tym samym nasyceniu: oba powinny być wyciszone lub jasne.

caifnailsaferistka_nails.krd4reemarykurochkina_nailsperma_d_r_i_k_acrazyempress.rusterva_nails

Ale nie powinieneś ograniczać się do klasycznych wersji, lepiej eksperymentować z nowymi kolorami: czerwonym, żółtym, czarnym, a nawet zielonym. Ten ostatni jest teraz również u szczytu popularności.

nailsbyelenagrubia84tania238torisprettythingsredbeauty.dkyachtclubsalonlivelaughlutzh.anita_mukoromepitoannes_nailsbogicanailsbysoniadakemartynailschicagothenailfairyyowlette_tashalpsgiedre.ba

Niebieska powłoka jest uniwersalna: może być wykonana na wakacjach, w pracy i na imprezie. Tematyczny wystrój sprawi, że manicure będzie sezonowy i pomoże Ci pozostać w modzie.