Piękno

Peach manicure: 50 gorących pomysłów na instagram (zdjęcie)

Trend w manicure w 2018-2019 roku - odcienie brzoskwini. Manicure brzoskwiniowy jest uniwersalny, odpowiedni do każdego stylu i koloru ubrań, sprawia, że ​​paznokcie są zadbane i świeże. Zaletą jest to, że pasuje do każdego kształtu i długości paznokcia: krótkie, długie, w kształcie migdałów, kwadratowe, spiczaste i inne opcje będą wyglądać tak samo pięknie.

50 zdjęć pomysłów brzoskwiniowy manicure

Najłatwiejszą opcją jest wykonanie monochromatycznego manicure brzoskwiniowego. Zawsze będzie wyglądać odpowiednio i schludnie. Matowa powłoka w kolorze brzoskwiniowym przypomina imitację skórki owocu o tej samej nazwie.

mayko_nailsaure0liatanjanailsagaucunailssaraholmesterva_nailskat_makeup_nailsagnieszkakubiirobincredible

Możesz urozmaicić monochromatyczny krajobraz za pomocą manicure księżycowego lub francuskiego za pomocą lakieru żelowego.

lucy_sh_nails

Rozcieńczony manicure monofoniczny z pomocą różnych dekoracji i efektów: cyrkonie, brokat, folia i naklejki, pocieranie, rysunki. Podczas letnich wakacji na paznokciach wyglądają jak palmy i muszle. Popularne są również kwiatowe i kwiatowe ozdoby wykonane z cienkich zakrzywionych linii. Proszek akrylowy można również wykorzystać do zwiększenia objętości wzorów.

beautifulsingblogbeska81nikolethain_nailtechigeen_saloonuniquenailzbyebonynails_by_linebiineatwiglikemefaitolmary_chi_nailssad_fingerling

Piękne i stylowe paznokcie wyglądają i geometryczne wzory, które w drugim sezonie z rzędu nie tracą na znaczeniu. Szczególnie modny jest wielokolorowy ornament geometryczny z metalizowaną taśmą klejącą. Świetnie wygląda na podstawie delikatnego tonu i bardziej nasyconego.

baikos_studio.kosmetikimichelamontalbanopecsi.evelynbrankinailslisa ._. nailsselfi_minsk

Dżetów, broszki, buliony, kamifubuki będą mienić się w słońcu, zwrócić uwagę na manicure i uczynić go wyjątkowym. Pożądane jest jednak stosowanie takiego dekoru tylko na 1-2 palcach, aby nie zniszczyć uroku delikatności brzoskwiniowego koloru.

dorinaisandlifebyjennrszsofinskskycycowan83kelseescreations. studio blunins_nailsnaplesnaildivarenealltheragegorgia_muokara_jane10madamcoco_krden_studo_beautyprofemagic_nailprofmagic_nailprof

Wygląda interesująco manicure o kilku kolorach. Najpopularniejszym efektem jest obmre lub gradient. Przejście koloru brzoskwiniowego na biały wygląda pięknie - taki manicure nada świeżości obrazowi. Możesz też symulować kolory zachodu słońca, wykonując gradient na paznokciach za pomocą odcieni brzoskwini i czerwono-różowych.

Modny teraz i połączenie różnych kolorów w manicure bez gradientu. Najkorzystniejsza z brzoskwiniami będzie wyglądać albo blisko koloru palety (biały, żółty, różowy, pomarańczowy), albo całkiem odwrotnie (niebieski, miętowy, niebieski, czarny, szary). Dobrym dodatkiem będzie również złoto i srebro.

agnyesnails_sophia_nailspolishedladieslemag.blhouse_of_nails_ewelina_zurawskfaithinclissa.nailvitkovetsoxananailstudio_dianasteshovanailservies_t

Manicure w kolorze brzoskwiniowym jest zawsze piękny i odpowiedni, ponieważ nadaje szlachetny i przyjemny wygląd całemu wizerunkowi. Jest to uniwersalna opcja, która pasuje do każdej okazji: ślub, wakacje lub impreza, lub codzienne życie w biurze, a projekt w postaci obrazu lub kryształu górskiego da pomysł oryginalności.