Piękno

Zdjęcia makijażu w stylu japońskim: nic więcej

Każdy kraj ma swoje własne cechy nie tylko w odzieży, kulturze, ale także w dziedzinie kosmetycznej. Tak więc japoński makijaż różni się szczególną czułością i wyrafinowaniem.

Główne cechy makijażu w stylu japońskim

W Japonii istnieje kilka rodzajów makijażu: makijaż na scenie lub anime, gejsza, a także codziennie. Porozmawiamy o tym drugim. Charakteryzuje się:

  • idealnie gładka jasna skóra;
  • jasny rumieniec;
  • duże oczy z orientalną szczeliną;
  • długie rzęsy;
  • jasne usta z wyraźnym konturem.

20 pomysłów na zdjęcia

Zacznij od wyrównania odcienia skóry. Aby to zrobić, użyj odpornego narzędzia o gęstej fakturze 1-2 odcieni jaśniejszego niż naturalny.

Jedną z głównych cech makijażu w stylu japońskim jest tworzenie strzałek z czarnym eyelinerem, które podkreślają kształt oczu.

Brwi nie można w ogóle korygować ani podkreślać ołówkiem, cieniami.

Makijaż w stylu japońskim wygląda świetnie nie tylko u Azjatów, ale także u dziewcząt o europejskim wyglądzie, w tym u Rosjan.

Japoński makijaż pomaga stworzyć obraz lalek, który jest idealny do sesji zdjęciowej.

Uważa się, że taki makijaż jest odpowiedni tylko dla brunetek. W rzeczywistości japoński makijaż jest uniwersalny i może być stosowany do każdego rodzaju wyglądu.

Wielu znanych artystów makijażu w swoich pracach wykorzystuje makijaż w stylu japońskim lub niektóre z jego technik.

Japoński makijaż jest odpowiedni do tworzenia codziennych obrazów. Ponadto możesz go używać w szczególnych przypadkach. Tak więc ten typ makijażu doskonale podkreśla piękno panny młodej i jej druhny.

Obejrzyj film: Jak się malowałam w szkole? Moje stare zdjęcia Agnieszka Grzelak Beauty (Luty 2020).

Загрузка...