Piękno

Makijaż w stylu lat 90.: jak było z nimi iz nami? (25 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


W ostatnich latach moda na makijaż retro powróciła, a makijaż w stylu lat 90. stał się jednym z najpopularniejszych. Jednocześnie ma dwie odmiany: zagraniczną i postsowiecką. I są różne jak niebo i ziemia.

Jak oni: zdjęcie zagranicznych fashionistek

Zagranicznym kobietom z lat 90. udało się zmęczyć fajerwerkami kolorów, które zaskoczyły nas w latach 80-tych. Dlatego stylowe, zagraniczne piękno tamtych czasów promowało modę na naturalność i naturalność.

Obce style ikon ostatniej dekady ubiegłego wieku były takie gwiazdy jak Madonna, Jennifer Aniston, Courtney Love, Julia Roberts, Cindy Crawford, Claudia Schiffer i wiele innych.

Zamorska fashionistka lat 90. to kobieta o zadbanej skórze i kościach policzkowych podkreślonych rumieńcem. To właśnie w tych latach powstała moda na ciepłe odcienie warg od nagich do ciemnych bordowych. Makijaż oczu był spokojny, z przewagą nut kawy i beżu, które często wykorzystywały różne opcje strzałek. Ale głównym atrybutem tego makijażu były wyraźnie określone brwi.

1

I tak właśnie wygląda współczesna stylizacja.

Jak kobiety namalowały z nami

Natomiast rosyjskie piękności argumentowały za pretensjonalnością i nadmierną jasnością kolorów. I to nie dziwi, bo po upadku żelaznej kurtyny, strumienie różnych kosmetyków wlewały się do kraju, które wcześniej były po prostu niedostępne. Neonowe odcienie cieni, różowa lub fioletowa szminka, nienaturalnie jasne kości policzkowe i obfitość proszku - charakterystyczne cechy makijażu lat 90-tych w naszym kraju.

1

Wydawało się, że rosyjskie dziewczyny nie zdążyły przekroczyć linii lat 80-tych i doświadczyły wielu trendów tamtych lat w latach 90-tych ...

Wideo: mistrzowska klasa makijażu w stylu lat 90-tych

Zgadzam się, obie opcje są interesujące na swój sposób. Lepiej jest zrobić makijaż na tematycznych imprezach dyskotekowych, które były modne w naszym kraju, ale bardziej umiarkowany analog zagraniczny jest odpowiedni na każdą okazję: od wizyty w biurze mody po publikację.

Obejrzyj film: Morning Routine 10 DIY Ideas, Makeup, Healthy Recipes (Listopad 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send