Piękno

10 najpotężniejszych ludzi na świecie: kim oni są?

Najpotężniejszy człowiek na świecie - marzenie wielu kobiet. Uważa się, że jest to wysoki i ciężki macho, którego ciało składa się w 99% z wyszkolonych mięśni, a jego uśmiech uderza wprost. A jak naprawdę

Arnold Schwarzenegger

W 1987 roku Hollywood Walk of Fame została uzupełniona nominalną gwiazdą Arnoldem Schwarzeneggerem

Zainteresował się ćwiczeniami siłowymi jako nastolatek i otrzymał pierwszą nagrodę „dla dorosłych” w wieku 19 lat, wygrywając konkurs „Pan Europa”. Po tym Schwarzenegger czterokrotnie stał się „Mr. Universe” i 7 razy „Mr. Olympia”. Dzisiaj Arni z uśmiechem wspomina, jak w młodości wisiały na ścianach jego plakaty znanych sportowców, które denerwowały jego matkę. Bała się, że jej syn ma problemy z orientacją, ponieważ młodzi chłopcy powinni podziwiać tylko piękne dziewczyny. Schwarzenegger ma już ponad 70 lat, ale nadal jest czujny, świeży i jest idolem młodych ludzi, a także przedmiotem tajemnej miłości zamężnych dam.

Mark Henry

Uderzenie Marka Henry'ego osiąga 800 kg.

Zawodnik o wysokości 193 cm i wadze 187 kg znany jest jako zapaśnik i podnośnik, a ostatnio zapaśnik. Niejednokrotnie wygrywał mistrzostwa USA i jest jedynym sportowcem, który jednocześnie ma najwyższe tytuły w trójboju siłowym i podnoszeniu ciężarów. M. Henry jest autorem rekordu świata w kucaniu bez sprzętu ze sztangą o wadze 430 kg. Można tylko zazdrościć żonie i córce, których rekordzista uwielbia i dosłownie nosi w ramionach.

Bill Casmeier

Po ukończeniu szkoły Bill został zabrany na Uniwersytet w Wiscon bez egzaminów, które wkrótce opuścił

Ta wysokość siłacza o wysokości 191 cm i wadze 150 kg spełniała wszystkie wymogi trójboju siłowego. Udział w konkursie „Strongman” trzykrotnie stał się absolutnym mistrzem WSM. Jednak organizatorzy turniejów zrobili wszystko, co w ich mocy, aby B. Kazmeier odmówił dalszego uczestnictwa, ponieważ inni również chcą wygrać ...

Zydrunas Savickas

W 2001 roku podczas zawodów sportów ekstremalnych doznał poważnej kontuzji kolana, ale po 9 miesiącach powrócił do sportów siłowych!

Litewski sportowiec urodzony w 1975 roku. W 2009 roku został uznany za najsilniejszego człowieka na świecie. Savitskas kochał sport od dzieciństwa, choć początkowo był bardziej w telewizji, a potem sam zaczął trenować. Dziś ma 40 światowej klasy rekordów i ambitnych planów.

Wasilij Virastyuk

Dzisiaj Wasyl Virastyuk jest uhonorowanym Mistrzem Sportu Ukrainy

Człowiek, który dwukrotnie został uznany za najsilniejszego człowieka na świecie. Nic dziwnego, bo kto inny mógłby ciągnąć 5 tramwajów o łącznej masie ponad 101 ton lub w ciągu minuty, aby podnieść i podnieść 4 bryły lodu o wadze 150 kg każdy, na postumentach? To samo! V. Virastyuk jest znanym ukraińskim sportowcem, którego nazwisko wpisane jest do Księgi rekordów Ukrainy. Dziś był zafascynowany filmowaniem reality show „Zazheni that happy” („Ważony i szczęśliwy”), w którym pomaga schudnąć otyłym ludziom. Wydaje się, że trenowanie w społeczeństwie takiego supermana jest przyjemnością. Jednak uczestnicy projektu uważają to za trudne i wymagające.

Brian show

W szkole Brian kochał koszykówkę, a nawet brał udział w różnych zawodach.

Strongman-pros pochodzą z Colorado (USA) o wysokości 203 cm i wadze 197 kg. Zainteresował się sportem w 2005 roku, a rok później wstąpił do ligi zawodowej. Był trzy razy uznawany za najpotężniejszego człowieka na świecie. Dziś Shaw jest jedynym sportowcem, który był w stanie podnieść 6 kamieni Atlas. W maju 2018 roku zawodnik wziął udział w kolejnym turnieju World Strongest Man i przygotowywał się do niego tak poważnie, że przegapił narodziny swojej żony, która miała wziąć udział. Nic nie da się zrobić - koszty wielkiego sportu.

Wasilij Aleksiejew

Wasilij Aleksiejew ma 80 rekordów świata, z których jeden nie może zostać pobity.

Nazwa tego legendarnego sztangisty raz zagrzmiała w ZSRR, ponieważ ustanowił ogromną liczbę rekordów, z których 81 stało się narodowymi, a 80 - światowymi. Vladimir Vysotsky kiedyś poświęcił swoją piosenkę „Weightlifter” Alekseevowi. Życie osobiste sportowca było nie mniej skuteczne niż profesjonalne. W 1962 roku ożenił się z dziewczyną o imieniu sportowym i od tego czasu żartował, że wygrał aż trzy igrzyska olimpijskie, z których jedna była jego żoną.

Alexander Zass

Aleksander opracował metodę treningową opartą na ćwiczeniach izometrycznych i dynamicznych, dzięki której zyskał siłę

Mężczyzna z bardzo nieatletycznymi danymi (167 cm wzrostu i wadze 80 kg) pracował przez ponad pół wieku w cyrku, gdzie podziwiał publiczność z niezwykłą mocą. Z łatwością podniósł dorosłego konia, rozrywając metalowe łańcuchy ruchem palców, i zdobył gwoździe nagą dłonią. W 1938 roku A. Zass wykonał sztuczkę z ładowanym samochodem, pod którym położył się i pozostał przy życiu. Po tym faworyt publiczny zyskał przydomek „Żelazny Samson” i stał się marzeniem najpiękniejszych kobiet. Szczęsliwa tylko 16-letnia nimfa Blanche, która stała się oblubienicą siłacza, gdy miał już 38 lat.

Jakub Czechowska

Czechowska była jednym z założycieli magazynu „Wrestler-Athlete”, a także członkiem Ogólnorosyjskiego Związku Zapaśników-Sportowców

Inny znany artysta cyrkowy, który występował z siłą na początku ubiegłego wieku. Podbił publiczność faktem, że z jednej strony może pomieścić sześć dorosłych i łatwo stać w gimnastycznym „moście” z 10 asystentami z góry. Na jego silnej piersi leżała platforma, na której grał orkiestrę złożoną z 30 muzyków. Jednak największą radość publiczności wywołała sztuczka, gdy aktor leżał pod deskami, na których minęły trzy obciążone samochody. Sala ryknęła z zachwytu, a J. Chekhovskaya, właściciel złotego pasa Towarzystwa Lekkoatletycznego, uśmiechnął się do swoich luksusowych wąsów.

Joe rollino

Rollino był weteranem II wojny światowej

Tego człowieka nie można dziś nazwać supermanem o wzroście 165 cm i wadze, który wynosił tylko 68 kg. A jednak pomimo skromnych parametrów D. Rollin był prawdziwym siłaczem i wielokrotnie wygrywał walki z cięższymi rywalami. Osoba zdolna oderwać 500 kg z ziemi, przestrzegać wegetarianizmu i nie tolerować alkoholu. Jest to doskonały argument przemawiający za faktem, że to nie żywność mięsna czyni osobę silną, ale odpowiednie szkolenie. Joe Rollino żył długo, a nawet w dniu swoich 104. urodzin zabawiał gości z wdziękiem wyginając monety.

Aby stać się silną i odnoszącą sukcesy osobą, nie trzeba się rodzić z ciałem Herkulesa. Jak potwierdzają doświadczenia wybitnych sportowców, wyniki można osiągnąć dzięki staranności i szkoleniu, w każdym wieku. W tym przypadku ważne jest, aby wykonać pierwszy krok, aby boisko sportowe z symulatorami stało się nie tylko przyjemnym widokiem z okna, ale także istotnym atrybutem.

Obejrzyj film: Czy Rothschildowie rządzą światem? (Luty 2020).

Загрузка...