Piękno

Najpiękniejsze plaże świata: tutaj!

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby uciec od codzienności i szarej codzienności, warto wybrać się tam, gdzie jest tylko gorący piasek, łagodne fale i świeży wiatr. Najpiękniejsze plaże na świecie czekają na tych, którzy chcą cieszyć się niesamowitymi widokami i znaleźć wewnętrzną harmonię.

Plaża wulkaniczna (Meksyk)

Najbardziej komfortowa plaża na świecie, stworzona przez naturę w wyniku aktywności wulkanicznej. Delikatny piasek, najczystsza woda o niesamowitym odcieniu akwamarynu i zupełny brak fal.

Pink Sand Beach (Bahamy)

Najbardziej delikatna plaża z dziwacznym różowym piaskiem. Ostatnio stał się niezwykle popularny wśród turystów ze względu na możliwość tworzenia unikalnych sesji zdjęciowych.

Papacolea (Hawaje)

To miejsce jest wyjątkowe ze względu na zielony piasek, a raczej najmniejsze kryształy chryzolitu. Plaża ma naturę wulkaniczną, a wśród miejscowej ludności nazywano ją „hawajskim diamentem”.

Glass Beach (Kalifornia, USA)

W latach 40. XX wieku. było ogromne opuszczone wysypisko. Przez wiele lat fale oceanu cierpliwie toczyły się w tonach potłuczonego szkła, zamieniając je w niezwykłe piękno morza „klejnotów”, które dosłownie rozsypywały wybrzeże.

Violet Beach (Kalifornia, USA)

Osobliwością tego miejsca jest wyjątkowa linia brzegowa, która opiera się na ziarnach spessartinu (odmiany granatu). Niezwykły widok otwiera się o zachodzie słońca: plaża jest pełna wszystkich odcieni fioletowo-fioletowo-różowych.

Anse Source d'Argent (Seszele)

Ogromne kamienie, głazy, egzotyczna roślinność i niesamowite krajobrazy pozwalają cieszyć się wspaniałością przyrody.

Vatulele (Fidżi)

Dzika plaża jest dosłownie zakopana w gęstych zaroślach, gdzie ptaki śpiewają we wszystkich głosach wymienionych w Czerwonej Księdze, a turkusowa krawędź wody zdaje się otaczać wybrzeże.

Tulum (Jukatan, Zatoka Meksykańska)

Ruiny i malownicze zatoki tego miejsca szczególnie przyciągają miłośników egzotycznego i zacisznego wypoczynku.

Balos (Grecja)

Naprawdę fantastyczne miejsce, w którym łączą się trzy morza: Libijskie, Jońskie i Egejskie. W różnych porach dnia w niektórych obszarach plaży woda nabiera różnych odcieni.

Cape Tarkhankut (Krym)

Nieskazitelne piękno połamanych stromych klifów, rzadka roślinność i zachęcające głębiny morskie będą doskonałym miejscem wypoczynku dla miłośników samotności i fuzji z naturą.

Jest wiele miejsc na Ziemi, których piękno zachwyca, nawet teraz jest to tylko zdjęcie najpiękniejszych plaż z nazwami ... Aby zrzucić ciężar problemów, rutyny i rutyny, powinieneś chociaż raz pozwolić sobie na jeden z nich!

Obejrzyj film: NAJPIĘKNIEJSZA PLAŻA ŚWIATA (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send