Piękno

Jak wybrać srebrny zegarek dla kobiet? (50 zdjęć) - Stylowy katalog modeli

Pin
Send
Share
Send
Send


Damskie srebrne zegarki nie wyglądają tak żałośnie jak złote, ale wyglądają bardzo drogo i stylowo.

Jeśli wybierzesz srebrny zegarek, modelki zachwycą Cię różnymi opcjami. Znani producenci wytwarzają zarówno klasyczne modele, jak i wykorzystują oryginalne elementy dekoracyjne. W każdym razie każda dziewczyna będzie mogła wybrać odpowiednią opcję, która podkreśli kobiecość, piękno i wdzięk właściciela. Rozważmy razem propozycje producentów i dodajmy wizerunek stylowego i praktycznego akcesorium.

Znani producenci wytwarzają zarówno klasyczne modele, jak i wykorzystują oryginalne elementy dekoracyjne.

Każda dziewczyna będzie mogła wybrać odpowiednią opcję, która podkreśli kobiecość, piękno i wdzięk właściciela

Bogactwo wyboru pozwala znaleźć model na każdy gust

Sokołow

Dom jubilerski Sokolov oferuje klientom biżuterię z metali szlachetnych, z kamieniami i błyszczącymi kryształami. Rozważ każdą kolekcję marek osobno.

 • Trendy Sokolowa oferuje zgrabny damski zegarek na rękę ze srebra próby 925. Pokrycie rodem i szafirowe szkło sprawiają, że model jest trwały i praktyczny. Skóra gładka jest prezentowana w różnych kolorach. Urządzenie ze szwajcarską jakością dokładnie pokazuje czas.
  Cena: 14 500 rubli.

Sokolov Trends oferuje zgrabny zegarek na rękę ze srebra próby 925

Pokrycie rodem i szafirowe szkło sprawiają, że model jest trwały i praktyczny

Skóra gładka jest prezentowana w różnych kolorach

 • Ruch - zegarki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy osiągają swoje cele. Wielofunkcyjny chronograf pozwala prowadzić aktywny tryb życia i jest odpowiedni na każde wydarzenie. Wielopoziomowa tarcza jest ozdobiona naturalną masą perłową, otoczoną pierścieniem. W kastach z diamentową twarzą błyszczą kamienie. Skórzany pasek jest wykonany w różnych kolorach, więc srebrny zegarek będzie pasował do każdego stylu.
  Cena: 34 400 rubli.

Motion - zegarek na rękę przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy osiągają swoje cele

Wielofunkcyjny chronograf pozwala prowadzić aktywny tryb życia i jest odpowiedni na każde wydarzenie.

Wielopoziomowa tarcza jest ozdobiona naturalną masą perłową, otoczoną pierścieniem

 • Zapraszam pozwala dziewczynie być na szczycie w każdych warunkach. Damskie zegarki z funkcją chronometru wykonane są ze srebra próby 925. Urządzenie jest ozdobione 64 sześciennymi cyrkoniami. Szafirowe szkło mineralne chroni urządzenie przed uszkodzeniami i drobnymi zadrapaniami.
  Cena: 31 800 rubli.

Czuć się swobodnie pozwala dziewczynie być na szczycie w każdych warunkach.

Urządzenie jest ozdobione 64 sześciennymi cyrkoniami

 • Kolekcja Połysk zaprojektowany, aby stworzyć kobiecy luksusowy wizerunek. Duża tarcza jest pokryta sześciennymi cyrkoniami, nawet tam, gdzie powinny znajdować się liczby wskazujące czas. Skórzany pasek imituje aligatora. Trwałe kolory i kształty zamieniają produkt w dzieło sztuki.
  Cena: 45 400 rubli.

Kolekcja Shine została zaprojektowana, aby stworzyć kobiecy luksusowy wygląd.

Duża tarcza jest pokryta sześciennymi cyrkoniami, nawet tam, gdzie powinny znajdować się liczby wskazujące czas

Skórzany pasek imituje aligatora

 • Wyobraź sobie - kolekcja srebrnych zegarków z paskiem ze skóry naturalnej. Mechanizm szwajcarski jest chroniony przed przerwami w pracy i funkcjami bardzo precyzyjnymi. Tarcza jest oprawiona w pierścień ozdobiony sześciennymi cyrkoniami w kolorze szafiru.
  Cena: 24 200 rubli.

Imagine - kolekcja srebrnych zegarków z paskiem ze skóry naturalnej

Tarcza jest oprawiona w pierścień ozdobiony sześciennymi cyrkoniami w kolorze szafiru

Jak widać, zegarki marki Sokolov są różnorodne i estetycznie ozdobione elementami dekoracyjnymi, które uzupełniają wyrafinowany kobiecy wygląd.

Wskazówka! Usuń srebrną biżuterię podczas każdego wysiłku fizycznego, aby chronić ją przed brudem i uszkodzeniami. Wtedy nie musisz ich regularnie czyścić.

Damski zegarek Nick

Zegarki na rękę rosyjskiej marki Nick wyróżniają się oryginalnym stylowym wyglądem. Nie znajdziesz banalnych nudnych modeli producenta. W tym przypadku srebro jest dekorowane w nowy sposób.

 • Viva - klasyczny zegarek damski z małą tarczą, ozdobiony wielobarwnymi paskami. Zdecyduj, jakiego rodzaju ubrania chcesz nosić i wybierz najlepszą opcję koloru.
  Cena: 6 100 rubli.

Kolekcja Viva jest różnorodna

Klasyczny zegarek damski z małą tarczą, ozdobiony wielobarwnymi paskami

Zdecyduj, jakiego rodzaju ubrania chcesz nosić i wybierz najlepszą opcję koloru.

 • Pani połącz dokładnie szwajcarski mechanizm kwarcowy i piękny wystrój 140 sześciennych cyrkonii. Tarcza jest ozdobiona rozproszeniem kamieni. Zastępują również dział cyfrowy. Pasek doskonale pasuje na nadgarstek i pełni rolę stylowego, starzejącego się akcesorium.
  Cena: 8 600 rubli.
Lady łączy dokładny szwajcarski mechanizm kwarcowy i piękny wystrój 140 sześciennych cyrkoniiTarcza jest ozdobiona rozproszeniem kamieni

Pasek doskonale pasuje na nadgarstek i pełni rolę stylowego, starzejącego się akcesorium.

 • Kolekcja Lollipops - To miniaturowy zegarek diamentowy ze szkłem genewskim. Bransoletka pasuje ciasno na nadgarstek dzięki oryginalnemu skórzanemu paskowi. To on staje się główną atrakcją limitowanej edycji, ponieważ są one wykonane w jasnych modnych kolorach. Latem urządzenie staje się niezbędnym akcesorium.
  Cena: 9 000 rubli.

Kolekcja Lollipops to miniaturowy zegarek z genialnym szlifem ze szkła genewskiego.

Bransoletka pasuje ciasno na nadgarstek dzięki oryginalnemu skórzanemu paskowi.To bransoletka, która staje się punktem kulminacyjnym limitowanej edycji, ponieważ są one wykonane w jasnych modnych kolorach.

 • Slimline - modny srebrny zegarek 2017. O ich popularności świadczy stylowe rozwiązanie pozwalające pozbyć się numerów z tarczy. Zamiast tego błyszczą urocze sześcienne cyrkonie.
  Cena: 10 200 rubli.

Slimline - modny srebrny zegarek 2017O ich popularności świadczy stylowe rozwiązanie pozwalające pozbyć się numerów z tarczy.

 • Ego - zegarki na rękę odpowiednie dla wesołych aktywnych dziewczyn. Ozdobione są barokowymi wzorami, oryginalnymi figurami na przemian z kamieniami. Niektóre modele mają zabawny wzór i kręcone strzałki. Najbardziej popularny produkt jest wyposażony w klasyczną okrągłą tarczę, która jest ozdobiona okręgiem z kryształami w trzech poziomach. Duże cyfry o zakrzywionym kształcie powodują, że urządzenie mierzy czas w designerskim akcesorium.
  Cena: 15 600 rubli.

Ego - zegarki na rękę pasujące do wesołych aktywnych dziewczynOzdobione są barokowymi wzorami, oryginalnymi figurami na przemian z kamieniami.Duże cyfry o zakrzywionym kształcie przekształcają urządzenie do pomiaru czasu w designerskie akcesorium.

 • Gwiazdy - zegarki, które upiększą Twój dzień. Są idealne dla kobiet biznesu na imprezy biurowe i uroczystości. Tarcza jest ozdobiona błyszczącymi kryształkami. Pasek wykonany jest ze skóry naturalnej i jest dostępny w kilku kolorach.
  Cena: 28 000 rubli.

Celebrity - zegarki, które upiększą Twój dzień. Są idealne dla kobiet biznesu na imprezy biurowe i uroczystości.

 • Tajemnica - kolekcja dla kobiet i mężczyzn, która zachowuje tajemnicę i magię. Model dla dziewczyn przypomina nocne niebo z błyszczącymi gwiazdami. Gdzie czarna tarcza jest ozdobiona błyszczącymi kamieniami. Strzałki są rozdzielone na oddzielny pierścień, co wskazuje na nietykalność i ponadczasowość. Skórzany pasek harmonijnie uzupełnia kompozycję.
  Cena: 40 700 rubli.

Mystery to kolekcja dla kobiet i mężczyzn, która zachowuje tajemnicę i magię

Model dla dziewczyn przypomina nocne niebo z błyszczącymi gwiazdami

Strzałki są przydzielane w oddzielnym pierścieniu, co wskazuje na nieubłaganą i ponadczasowość

Z powyższego możemy wywnioskować, że zegarek „Nika” różni się oryginalnym designem. Będą podkreślać twoją kreatywną naturę i nadadzą obraz kobiecości i uroczego uroku.

Wskazówka! Srebro należy czyścić nie dłużej niż 3-4 tygodnie. Zbyt częste czyszczenie może spowodować zarysowania produktu, a rzadkie procedury nie przynoszą pożądanego efektu.

Platinor

Dom mody Platinor oferuje damskie zegarki na rękę z japońskim mechanizmem, który stał się trwały, wysokiej jakości i odporny na zmiany temperatury. Wśród modeli różnych wzorów każda dziewczyna będzie w stanie znaleźć produkt, który im się podoba, który będzie pasował do wizerunku i podkreślał nieskazitelny smak właściciela.

Rozważ najpopularniejsze modele.

 • Srebrny zegarek Platinor 42500,345 wykonane w kolorze białym. Na prostokątnej tarczy zdobią białe kwiaty, które zdobią liczby. Model należy do kolekcji „Constance” z mechanizmem kwarcowym. Młode dziewczyny mają gwarancję oglądania, ponieważ wyglądają stylowo i młodo. W połączeniu z każdym rodzajem odzieży.
  Cena: 8 000 rubli.

Srebrny zegarek Platinor 42500.345 wykonany jest w kolorze białym. Białe kwiaty zdobią liczby na prostokątnej tarczy

 • Kolekcja Rhythm wyróżnia się szlachetnym, schludnym wzornictwem. Model 98100.326 spodoba się modnym kobietom ze względu na powściągliwy design. Okrągła tarcza ozdobiona jest niebieskimi i białymi kamieniami, które wyglądają elegancko i dyskretnie na srebrnym tle. Mechanizm japońskiej produkcji działa nieprzerwanie od kilku lat. Niebieski pasek pasuje zarówno do codziennych uniwersalnych dżinsów, jak i do długiej sukni wieczorowej. Ilość cennego metalu w produkcie wynosi 5,40 g.
  Cena: 8 600 rubli.

Okrągła tarcza ozdobiona jest niebieskimi i białymi kamieniami, które wyglądają elegancko i dyskretnie na srebrnym tle.

 • Kolekcja „Kupidyn” charakteryzuje się delikatnym wzornictwem. Model 56700.507 wykonane na niebiesko. Duża tarcza jest ozdobiona dwoma wskaźnikami czasu (12 i 6), nie ma innych liczb, ale podziałki srebra są wyraźnie widoczne na czarnym tle. Zegarek wskazuje również datę, która jest bardzo wygodna dla pani biznesu.
  Cena: 15 000 rubli.

Model 56700.507 jest wykonany w kolorze niebieskim. Duża tarcza jest ozdobiona dwoma wskaźnikami czasu (12 i 6), nie ma innych numerów.

 • W kolekcji „Ilona” czołowe miejsca zajmują zegarki 78200.301. Są popularne ze względu na piękną konstrukcję paska. Przypomina wizualnie wiele serc, które są ze sobą powiązane. Nie ma znaków cyfrowych, ale małe zgrabne kamyczki pełnią rolę podziałów. Urządzenie wygląda drogo i elegancko.
  Cena: 18 900 rubli.

W kolekcji Ilona czołowe miejsca zajmują zegarki 78200.301. Są popularne ze względu na piękną konstrukcję paska.

Jak widzimy, rosyjski producent oferuje wysokiej jakości urządzenia z japońskim mechanizmem. Zdobione produkty zgodne z trendami mody z 2017 roku.

Wskazówka! Możesz wyczyścić srebrne części zegarka wodą z mydłem i amoniakiem. Dla wygody użyj starej szczoteczki do zębów. Jej kosmki przenikają głęboko w najbardziej skomplikowane wzory.

Katalog Mewa

Krajowy producent „Seagull” oferuje modne dziewczyny, aby zwracały uwagę na srebrne zegarki, które wyglądają schludnie i stają się prawdziwym dodatkiem do stylu codziennego i biurowego. Produkty są pięknie zdobione, dzięki czemu można je bezpiecznie nosić podczas uroczystego wydarzenia.

Rozważmy razem aktualne oferty marki.

 • 44300-16.150 - zegarek z tarczą w kształcie owalu, ozdobiony srebrnym paskiem z wzorami. Czarne liczby są wyraźnie widoczne na białym tle. Model można nazwać klasycznym, więc nadaje się do użycia w każdych okolicznościach.
  Cena: 11 400 rubli.

Model można nazwać klasycznym, więc nadaje się do użycia w każdych okolicznościach.

 • 148 - urządzenie z niebieskim okrągłym kształtem z kolekcji „Zlata”. Mechanizm kwarcowy rzadko kończy się niepowodzeniem. Oryginalność modelu wynika z monogramicznych wzorów i cyfr rzymskich. Czarny skórzany pasek wygodnie leży na nadgarstku.
  Cena: 7 300 rubli.

Oryginalność modelu jest podana przez monogramowe wzory i cyfry rzymskie.

 • 506 - oryginalny damski zegarek na rękę z czarną okrągłą tarczą, która wygląda bardzo elegancko w ramie ze srebra próby 925. Linki bransoletki są również wykonane z wypukłych czarnych kamieni.
  Cena: 12 400 rubli.

Oryginalne damskie zegarki na rękę z czarną okrągłą tarczą, która wygląda bardzo elegancko w ramce ze srebra próby 925

 • 44106-1.448 - zegarki, które podkreślą Twoją młodość i świeże spojrzenie na świat. Skórzany pasek ozdobiony jest obszerną muszką, dzięki czemu produkt jest odpowiedni zarówno dla dorosłych kobiet, jak i nastolatków. Na tarczy monogramowane wzory harmonijnie łączą się z cyframi rzymskimi. Akcesoria są wykonane w nagich odcieniach z niewielkim dodatkiem czerni.
  Cena: 7 900 rubli.

Skórzany pasek ozdobiony jest obszerną muszką, dzięki czemu produkt jest odpowiedni zarówno dla dorosłych kobiet, jak i nastolatków.

Po przeanalizowaniu produktów rosyjskiego producenta można śmiało powiedzieć, że w kraju istnieją marki odpowiedzialne za jakość i wzornictwo produktów.

Wskazówka! Srebrne zegarki, ozdobione kamieniami, należy czyścić bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić elementów dekoracyjnych. Zwilż bawełniany wacik w wodzie kolońskiej lub glicerynie i delikatnie przetrzyj kamienie od góry i od dołu. Ostre przedmioty mogą uszkodzić produkt.

Qwill

Dom mody projektantów Q oferuje dziewczętom spojrzenie na świat w inny sposób. Odchodzą od standardowego projektu, wykorzystując niestandardowe wydruki i nieoczekiwane projekty. Takie modele podkreślają kreatywny charakter właściciela i gwarantują większą uwagę innym. Przeanalizujmy cechy popularnych modeli:

 • Zegarki Qwill standardowy formularz. Okrągła tarcza i lakierowany skórzany pasek z daleka wyglądają wyjątkowo. Ale z bliska możesz zobaczyć na białym tle obraz stylowych butów, pomalowanego makijażu i innych interesujących elementów.
  Cena: 12 000-13 000 rubli.

Klasyczne zegarki z niestandardowymi wzorami

 • Kolekcja WqW przyciąga niestandardowe podejście do projektu paska. Jest wykonany ze skóry i jest używany jako cienki pasek, owinięty wokół ramienia w kilku poziomach. Doskonałe rozwiązanie dla młodych dziewcząt. Na tarczy, ozdobionej kamieniami, błyszczy ośmioramienna gwiazda, która jest rodzajem cyfrowego podziału.
  Cena: 13 000 rubli.

Kolekcja WqW przyciąga niestandardowe podejście do projektu paska. Wykonany jest ze skóry i jest używany jako cienki pasek nawinięty na ramię w kilku poziomach.

W związku z powyższym możemy stwierdzić, że srebrne zegarki damskie różnią się od zwykłych zegarków trwałym cennym materiałem. Projekt i wygląd tarczy zależy od trendów mody i preferencji grupy docelowej.

Damskie srebrne zegarki różnią się od zwykłego trwałego cennego materiału

Projekt i wygląd tarczy zależy od trendów mody i preferencji grupy docelowej

Srebrne zegarki, ozdobione kamieniami, należy czyścić bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić elementów dekoracyjnych

Zwilż bawełniany wacik w wodzie kolońskiej lub glicerynie i delikatnie przetrzyj kamienie od góry i od dołu. Ostre przedmioty mogą uszkodzić produkt.

Po oczyszczeniu srebro należy przepłukać bieżącą wodą i delikatnie wytrzeć do sucha miękką szmatką.

Wskazówka! Po oczyszczeniu srebro należy bardzo ostrożnie spłukać bieżącą wodą i natychmiast wytrzeć do sucha miękką szmatką.

Obejrzyj film: Zegarki damskie do 500 złotych co kupić?! TikTalk odc. 12 (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send