Moda

7 najbardziej niezwykłych sukien ślubnych na świecie

Pin
Send
Share
Send
Send


Ślub to zawsze wyjątkowe wydarzenie. Idealnie, zdarza się to raz, ale nawet jeśli rodzina jest tworzona wiele razy, najbardziej niezwykłe suknie ślubne pomagają zapamiętać triumf życia. I nie tylko sami nowożeńcy, ale także goście uroczystości.

Kokon

Pomysł ubierania panny młodej w kokon należy do słynnego projektanta mody Yves Saint Laurenta. Absurdalność stylu jest wątpliwa.

Faktem jest, że legendarny projektant kojarzył formę sukni z udziałem kobiet: dziewczyny w jego wizji są zamknięte, ciepłe, kruche i trochę smutne. Projekt narodził się pół wieku temu i, muszę powiedzieć, nie posunął się dalej niż podium. W każdym razie takie zdjęcia z prawdziwego życia nie są nigdzie prezentowane.

Tęczowy brzeg

Śnieżnobiała podstawa, zamieniająca się w soczystą tęczę - oryginalność pomysłu jest ponad wszelką wątpliwość. Nosiciel takiej eleganckiej sukienki emanuje kobiecością i wyrafinowaniem, a jasna gra kolorów na dole sukienki mówi jednoznacznie: życie jest zbyt różnorodne, aby kojarzyć się tylko z „bielą” i niewinnością.

Spódnica nieskończoności

Takie modele znajdują się w katalogach wielu salonów ślubnych w Europie. Suknia jest dość dobra, ale długość jej spódnicy może stwarzać problemy.

Idea nieskończonego blasku dziewczyny daje wakacyjny romans, ale panna młoda nie będzie w stanie poruszać się w takiej sukni bez pomocy z zewnątrz.

Przejrzysta aura

Pan młody musi zawsze pamiętać: młody małżonek jest kruchym istotą, a jej aura wymaga ostrożnej postawy.

Ta sukienka nie jest tak niewygodna: po prostu chwyć rąbek rękami podczas chodzenia. Ale jak cudownie to wygląda, kiedy panna młoda przykuca na ławce!

Świecące piękno

Autorem pomysłu jest japoński projektant Yumi Katsura. Przez pięć miesięcy stworzyli sukienkę składającą się ze świetlistych kropek (4800 sztuk). Źródłem światła są elementy LED.

Ośmiornica

Do produkcji sukienek użyto naprawdę „naturalnych” surowców: oceanicznych glonów i nóg ośmiornic. Model polecany dla osób planujących wesele na plaży.

Paw

Suknia ślubna wykonana z pawich piór i ogona została wymyślona przez chińskich projektantów w 2009 roku. Również projekt został ozdobiony jadeitowymi kamieniami w ilości 60 sztuk. Ten produkt, uważany za jeden z najbardziej niezwykłych na świecie, mógł długo być podziwiany w oknie jednego z salonów ślubnych miasta Nanjing, ale jego dalszy los jest nieznany.

Przebieranie na wesele jest zawsze interesujące. Zwłaszcza jeśli mówimy o głównym bohaterze wydarzenia - pannie młodej. Projektanci fantazji nie mają granic, a także prośby młodych dam idących na ołtarz.

Obejrzyj film: 10 NAJDZIWNIEJSZYCH KOBIET NA ŚWIECIE (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send