Piękno

Idol 2000s Decl: jak to wygląda i co teraz robi?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kirill Tolmatsky - raper Decl, urodził się w Moskwie 22 lipca 1983 r. (34 lata). W tym czasie udało się zdobyć rodzinę: żonę i dziecko. Piosenkarka ma siostrę ze strony ojca i dwóch braci. Będąc idolem lat dziewięćdziesiątych, teraz niewiele pokazuje. W nostalgicznym tonie wielu jego byłych fanów było ciekawych, gdzie jest teraz piosenkarz i co robi.

Wiele lat później

Decl jest jednym z pierwszych rosyjskich raperów, wszystkie jego utwory były grane w klubach i dyskotekach. Szkolenie Tolmatsky w Szwajcarii. Jego współlokatorem był syn prezydenta Zambii. Muzyka, której słuchał przerażonego Cyryla. Początkowo był bardzo zirytowany tym hałasem, ale kiedy facet wrócił do ojczyzny, zrozumiał: brakowało mu tego wspaniałego.

Jego ojciec, wówczas znany kompozytor Alexander Tolmatsky, nagrał pierwszą piosenkę „Friday”, która przyniosła popularność piosenkarza i duży tłum fanów. W 2002 r. Raper wydał album „Who are you?”, Który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Sześć miesięcy później popularność artysty przekroczyła wszelkie oczekiwania, wiele popularnych kompozycji i klipów pojawiło się za jego plecami, a dziennikarze nadal dyskutowali o życiu młodej piosenkarki!

Wygląd piosenkarki uległ wielu zmianom

Po wydaniu kolejnego albumu raper opuścił producentów i zaczął pracować niezależnie.

Od dłuższego czasu Decl żyje szczęśliwym życiem ze swoją żoną, modelką Julią Kiselyovą.

Detsl z żoną

W 2005 r. Mieli pięknego syna, Antoniego (Tony).

Jego syn Kirill od dzieciństwa uczy kultury hip-hopowej

W 2016 r. Wybuchł poważny skandal w sieciach społecznościowych między Declem a raperem Wasilim Vakulenko, który jest znany pod pseudonimem Basta. Tolmatsky opublikował płytę, w której muzyka grała zbyt głośno w klubie Basta, na co Vakulenko zareagował ostro i nazwał swojego kolegę bardzo upokarzająco: „kudłaty schmuck”. Porównał to, jak wygląda teraz Decl z wyglądem zwierzęcia, co dało początek wielu memom i innym „reakcjom społecznym” zarówno od nienawiści Cyryla, jak i jego wielbicieli.

Konflikt Vakulenko i Talmatsky wywołali duży oddźwięk w środowisku hip-hopowym

Decl postanowił złożyć pozew w sądzie i otrzymać duże odszkodowanie za bardzo obraźliwe linie skierowane do niego. Basta został uznany za winnego zniewagi i po kilku spotkaniach Kirill wygrał najpierw 50 i 350 tysięcy rubli. Podczas gdy szum ustąpił, ale Basta nie zamierza się poddać i przygotowuje wiele roszczeń wzajemnych.

Poza tematem skandali, jak się okazało, Cyryl jest wielkim znawcą przyrody, poświęca swój wolny czas na opiekę nad kwiatami i roślinami, w przeciwnym razie, jak wytłumaczyć dar, jaki złożył w tym roku dla moskiewskiego parku Zaryadye? Artysta awokado podniósł się, to była niesamowita niespodzianka dla wszystkich pracowników.

Ładowanie ...

Obejrzyj film: Salem Witch Idol APUSH-LOTM Part 1 (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send