Piękno

Artysta jednej piosenki: gdzie jest teraz wokalista Oscar i co robi

Pin
Send
Share
Send
Send


Jednym z najpopularniejszych rosyjskich piosenkarzy na początku XXI wieku był Oscar. Jego prawdziwe nazwisko to Shamil Vladimirovich Malkanduev, a jego nazwisko zostało ukute przez producenta. Przyszły piosenkarz urodził się w Kabardyno-Bałkarii, gdzie spędził całe swoje dzieciństwo i młodość. Pod koniec lat 90. Shamil udał się do Moskwy, aby zdobyć ją swoim talentem muzycznym.

Skąd wzięła się popularność i dokąd poszedł Oscar

Wielkie znaczenie dla rozwoju Oskara jako piosenkarza miało spotkanie z producentem Siergiejem Izotowem. Z ich współpracy wyszło kilka piosenek, które stały się popularne w całym kraju. Hit „Między mną a tobą” odnosi się konkretnie do takich dzieł. W 2001 roku wokalista został laureatem prestiżowej nagrody Golden Gramophone, ale nie wystąpił na koncercie z powodu zakazu producenta. Ich konflikty zdarzały się częściej, aw 2003 roku nastąpiła ostatnia przerwa. Oscar stracił prawo do używania nazwy sceny i wykonywania części piosenek.

Klip: „Between you and me”

Szukaj nowych osiągnięć

Shamil próbował śpiewać w Rosji bez pseudonimu, ale pod koniec 2003 roku przeniósł się do USA. Tutaj próbował stale uczyć się i zdobywać brakujące doświadczenie. Artysta studiował w szkole filmowej, był członkiem popularnego programu telewizyjnego, wydał swój album Fantasies of a Rockstar, podróżował po Ameryce z trasami.

Jak teraz żyje piosenkarz

W 2008 r. Shamil powrócił do Rosji. W domu nadal tworzy muzykę: pisze piosenki, kręci filmy, często bierze udział w programach telewizyjnych, nawet prowadzi instagram.

Według doniesień medialnych w 2013 r. Shamil padł ofiarą ataku chuliganów, którzy poważnie go pobili i obrabowali. Zdaniem piosenkarza ten incydent spowodował u niego nie tylko traumę fizyczną, ale także psychiczną. Jednak niektórzy krytycy twierdzą, że w ten sposób ponownie próbował zwrócić uwagę na siebie.

Dzisiaj Shamil ma 39 lat i nadal pracuje. Niedawno oświadczył, że został muzułmaninem. Według piosenkarza islam wszedł w jego życie i to całkowicie zmieniło postrzeganie rzeczywistości. Szamil jest pewien, że gdziekolwiek jest, Bóg jest zawsze z nim i kieruje nim swoją ręką.

Jest teraz pełen siły i energii na nowe projekty. Jak sam wokalista mówi, dziś tworzy muzykę, którą lubi, robi to dla duszy i nie prowadzi ocen i korzyści finansowych.

Obejrzyj film: Sobota - Przepraszam prod. Matheo VIDEO SOBOTA (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send