Piękno

Selena Gomez weszła w nowy związek pomimo Biebera

Pin
Send
Share
Send
Send


Amerykańska aktorka filmowa Selena Gomez nawiązała romans z Calebem Stevensem. Plotka głosi, że Selena wciąż nie może zapomnieć Justina Biebera.

Zagubiona historia związku Seleny Gomez i Justina Biebera jest dobrze znana wszystkim. Przez długi czas para bardzo się rozstała i odnowiła swój związek. Na początku 2018 roku młodzi ludzie po raz kolejny zakończyli związek, ale tym razem fani nie czekali na rozejm idoli. Pewnego dnia Bieber ogłosił swoje małżeństwo z Hayley Baldwin.

Niespodziewana wiadomość zaszokowała nie tylko fanów Biebera, ale także Selenę. Po kilku dniach Gomez obnosił elegancki strój ze swoim nowym chłopakiem po ulicach Nowego Jorku. Wybraną gwiazdą był Caleb Stevens, bratszy znajomy Gomez - Raquel Stevens.

Przyjaciele Seleny Gomez są pewni, że dziewczyna wciąż jest zakochana w Bieber i rozpoczęła nowy związek w odwecie za byłego faceta. Przypomnijmy, że z nowo utworzoną „żoną” Justin nie spotkał się nawet miesiąc. Fani piosenkarza wierzą, że pośpieszył ze swoim małżeństwem i szczerze pragną przywrócić związek Biebera i Gomeza.

Obejrzyj film: Zdjęcia Seleny Gomez (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send